Įkraunama...
Įkraunama...

Kulviečio vid. mokykla

QUOTE(vinca @ 2008 06 09, 18:03)
tai o kokios bus gi busimu pirmoku mokytojos?

kai mes praeitais metais užsirašinėjome į šitą mokyklą - tai beveik iki rugsėjo nebuvo aišku kokios mokytojos bus skirtos pirmokams. taigi mamytės- nebūtinai dabartinių ketvirtokų mokytojos gaus pirmokiukus. g.gif kuo ten remiasi ir kaip skirsto tas mokytojas nelabai supratau - bet tik prieš rugsėjį sužinojom kas mus mokys. Ir pasisekė-nes turim nuostabią mokytoją Astą.
Kiek man žinoma viena pirmokiukų mokytoja laukiasi - tai kitais metais jai reikės pakaitos...
Atsakyti
Kalbant apie mokytojus, maniškė penktokė vis "kliedi" apie naująjį lietuvių kalbos mokytoją L. Giedrą. Koks jis fainas, gražus, įdomiai veda pamokas ir t. t. Tik įdomu, ar jis išmoko vaikus? Nes jei mergytės užsižiopsos per pamoką vien tik į jį, tai nežinau ko ir išmoks... tongue.gif biggrin.gif
Na, bet gal jis ir gražus ir išmoko... Kas ten žino.
blush2.gif
Atsakyti
gal kas zinot kada si mokykla pataps gimnazija g.gif
Atsakyti
QUOTE(tarzaniuke @ 2008 06 17, 23:00)
gal kas zinot kada si mokykla pataps gimnazija  g.gif

kiek direktorė minėjo,tai ruošiasi šiais ar kitais metais - bet kaip ten bus g.gif jaučiu neįmanoma tiksliai atsakyt.
Atsakyti
QUOTE(mamusia 9 @ 2008 07 10, 22:55)
Sveikos, mamos  smile.gif
Vis paskaitau jusu temele, nes esu jusu kaimyne... Nedaznai cia uzsuku - labai nedaug laiko teturiu...
Jei leisite iterpsiu savo trigrasi del tortu - galima uzsakyti Gulbinienes imoneje, kur kavinuke eks-"super-netto" parduotuveje yra. Zinokit is savo patirties galiu pasakyti-laaabai skanus.... Jie turi kataloga-galima pasirinkti, kaip papuosti. Mes asmeniskai uzsake buvom "Vysniuka" ir "Kankorezi" - nu laaabai skanus ir sviezi tortai...
smile.gif

o tai kaip su pradinukais bus g.gif nebebus pradiniu klasiu g.gif verysad.gif mums po langais si mokykla, tai taip butu patogu unsure.gif
Atsakyti
Sakykit o pries kiek laiko reikia uzrasyti i pirma klase. maniskis tai i mokykla pagal viska keliaus kitais metais. Kolege prigazdino, kad ir cia eiles kaip ir darzeliuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuska @ 2008 08 06, 13:48)
Sakykit o pries kiek laiko reikia uzrasyti i pirma klase. maniskis tai i mokykla pagal viska keliaus kitais metais. Kolege prigazdino, kad ir cia eiles kaip ir darzeliuose g.gif

Mokslas Lietuvoje privalomas - taigi į mokyklą, kuri priklauso pagal gyvenamąją vietą, turite patekti, net jei prašymą nunešite prieš pat rugsėjo 1d smile.gif
Tiesiog norisi anksčiau viską nunesšti,kad būtų visi dokumentai pristatyti ir pačioje mokykloje turėtų orientaciją kiek bus vaikų - kiek reiks klasių ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gilaja: 26 rugpjūčio 2008 - 15:18
Gilaja, kas cia per balionai g.gif biggrin.gif rasyk ka norejai pasakyti mirksiukas.gif taviskis cia lanko bigsmile.gif kaip sekasi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarzaniuke: 26 rugpjūčio 2008 - 16:08
siandien buvau mokykloj paziuret kur pateko mano pirmokas,vienoj klasej pirmoku 23vaikai,kitoj 17,kitoj 19,dar kitoj22,nu idomus skaiciai,gal kas turit info kodel taip idomiai suskirtyti vaikai,manau yra skirtumas kai klasej 23ir 17vaikai
gal kas turit info apie mokytoja pradinuku jonikiene,butu labai aciu
geros dienos
Atsakyti
QUOTE(vinca @ 2008 08 29, 13:34)
siandien buvau mokykloj paziuret kur pateko mano pirmokas,vienoj klasej pirmoku 23vaikai,kitoj 17,kitoj 19,dar kitoj22,nu idomus skaiciai,gal kas turit info kodel taip idomiai suskirtyti vaikai,manau yra skirtumas kai klasej 23ir 17vaikai
gal kas turit info apie mokytoja pradinuku jonikiene,butu labai aciu
geros dienos

Oho, pagirtinas pastabumas!!!
As irgi buvau siandien paziureti i kokia klase patekom, bet pavarde pamaciau ir patenkinta isejau:)))
O dabar ir man pasidare smalsu, kodel ne po lygiai suskirste?
Beje, Vinca, gal atsimeni kurioj vaiku daugiausia?
Atsakyti
aisku kad atsimenu ,1c
nu gal kas paaiskins kaip ten is tikruju yra,nu tikrai idomiai suskirstyta,mano manymu skiriasi klase ir mokytojos darbas su 17ir 23vaikais 4u.gif
Atsakyti