Įkraunama...
Įkraunama...

Išbandymai, konkursai, žaidimai dekoruojančioms

Ačiū už sveikinimus. 4u.gif
Reikia dar konkursų, tikrai. wub.gif Labai smagu dalyvauti, o kaip malonu kažką laimėti... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 10 16, 10:53)
Manau, tarp balsavimų galima ir padiskutuoti, kaip kas įsivaizduoja harmoniją, kad ir 2 darbas
Miškas, žmogus gyvūnai...manau čia nemenka dalis harmonijos yra...viskas susuję tarpusavy...žmogus ne tik žudo, bet ir gelbsti t.y atlieka teigiamą veiklą miške...kaip antai urėdai...

Kaip graziai savo darbeli konkurse pareklamavot thumbup.gif
Atsakyti
Nesuspėjau atiduot savo balso... verysad.gif
Sveikinu laimėtojas. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Visoms laimetojoms prizai issiusti. 4u.gif
Atsakyti
Kaip smagu, Džiuga. 4u.gif Laukiu, nesulaukiu, kada bus viskas pas mane. blush2.gif
Perfect, ačiū. smile.gif
Gretusiu, kiekviena galėjom pareklamuoti, juk nebuvo nurodyta, tarkim: "Už savo darbą nebalsuoti; nekomentuoti, nereklamuoti". smile.gif
Atsakyti
DĖMESIO MAMOS IŠ VILNIAUS ir netoli jo!

Mamuradijas.lt komanda nori Jus pakviesti į pirmąjį Lietuvoje Mamyčių protmūšį.


Renginys vyks Vilniuje spalio 28 d. (sekmadienį), prekybos centre "MADA". Renginio pradžia - 12 val.


Dalyvavimas visiškai NEMOKAMAS, tačiau reikalinga registracija su Jūsų vardu ir pavarde, mažylio amžiumi ir vardu el.p. mamuradijas@gmail.com

Jūsų ir Jūsų mažųjų lauks kalnas dovanų, tad nesnaudžiam ir registruojamės!

Daugiau informacijos apie renginį ir jo rėmėjus rasite čia: http://www.facebook....77365585667117/
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 10 18, 11:15)
Aciu, Dziugai uz konkurseli. Labai gaila, kad tiek mazai dalyviu buvo. Mano darbai 1 ir 4 smile.gif Taigi laimejau 3 vieta.

tavo 2 darbeliai dalyvavo konkurse?????? blink.gif Va čia tai naujiena ... doh.gif

Anksčiau griežtai negalima buvo pateikti konkursui kelis darbus vienam žmogui, o dabar kažkas pasikeitė?

Džiuga, o kas 2 darbelio autorė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 24 spalio 2012 - 09:25
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 10 24, 07:23)
Džiuga, o kas 2 darbelio autorė?

Sobieska 4u.gif . Maciau FB ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 10 24, 10:23)
tavo 2 darbeliai dalyvavo konkurse??????  blink.gif  Va čia tai naujiena ...  doh.gif

Anksčiau griežtai negalima buvo pateikti konkursui kelis darbus vienam žmogui, o dabar kažkas pasikeitė?

Džiuga, o kas 2 darbelio autorė?

Mano konkursas, mano taisykles, nesuprantu kame problemos?
Atsakyti