Įkraunama...
Įkraunama...

Išbandymai, konkursai, žaidimai dekoruojančioms

QUOTE(Džiuga+ @ 2012 10 16, 10:01)
Jei perkelciau i fotki ar gelbetu situacija? As galiu beje sukelti ir cia, nes darbu nedaug.

Gali papildomai ir čia padaryt, paskui sudesi nuorodas į jau esančius balsus, o tu reziumuosi suskaičiuodama į bendrą 4u.gif
Atsakyti
Gerai, keliu cia:

1. Darbas

user posted image

2. Darbas

user posted image

user posted image

3. Darbas

user posted image

user posted image

4. Darbas

user posted image


Viskas smile.gif

Man sie darbai nelabai atitinka tema, bet ka padarysi. Pati harmonija gyvenime su kitais simboliais sieju smile.gif

Prie jau albume esanciu komentaru bus prijungta ir cia surinkti balsai, ir susumavus skelbsiu rezultata.

Atsakyti
Aš savo balsą atiduodu už darbą Nr. 2 4u.gif
Atsakyti
Tikiuos , as ir galiu balsuoti biggrin.gif

As tiesiog balsa atiduodu uz drasa ir nora sudalyvauti konkurse, saunuole 4u.gif

Darbas nr.3.
Atsakyti
Manau, tarp balsavimų galima ir padiskutuoti, kaip kas įsivaizduoja harmoniją, kad ir 2 darbas
Miškas, žmogus gyvūnai...manau čia nemenka dalis harmonijos yra...viskas susuję tarpusavy...žmogus ne tik žudo, bet ir gelbsti t.y atlieka teigiamą veiklą miške...kaip antai urėdai...

3 darbas įsivaizduojama harmonija sieloj, meilėj...vnž pojūčiuose....žiedai, gėlytės, blizgesys, širdelės

1 ir 4 darbas...minties nėra yra tik technika

Pakolkas dar balso niekam neatiduosiu-laiko yra
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 10 16, 10:53)
Manau, tarp balsavimų galima ir padiskutuoti, kaip kas įsivaizduoja harmoniją, kad ir 2 darbas
Miškas, žmogus gyvūnai...manau čia nemenka dalis harmonijos yra...viskas susuję tarpusavy...žmogus ne tik žudo, bet ir gelbsti t.y atlieka teigiamą veiklą miške...kaip antai urėdai...

Ir dar giliau - panaudotu priemoniu ir israiskos derme su turiniu... Miskas, beicas, ornamentu forma...
Atsakyti
Mano balsas:
1 vieta - nr. 2
2 vieta - nr. 4
3 vieta - nr. 1
Atsakyti
Sveikos, nors daugiau skaitau nei komentuoju, bet manau galiu balsuoti, taigi:
1 vieta - 2 darbas;
2 vieta - 3 darbas;
3 vieta - 4 darbas.

Visiskai pritariu "Sobieskos" nuomonei apie harmonijos isivaizdavima, tik dar, mano nuomone, harmonija galima izvelgti ir 4 darbe. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija0624: 16 spalio 2012 - 11:29
aš balsuoju už 2 darbą.
Atsakyti
As uz Nr.2 4u.gif
Atsakyti
Labai gaila, kad nesudalyvavau siame konkurse verysad.gif . Turejau dideli nora, bet susikloste tokios aplinkybes, kad buvo ne iki konkursu verysad.gif .
1 vieta - 2
2 vieta - 3
3 vieta - ? Net nezinau g.gif ... Labai panasus braizas, manau, kad tai to paties zmogaus darbas schmoll.gif .
Siaip ir man darbai ne i tema g.gif schmoll.gif . Ka cia diskutuoti g.gif ?
Visos saunuoles thumbup.gif , kad dalyvavo. Sveikinu !!!!!
Atsakyti
As irgi uz 2 darbeli. Man jis vienintelis, kur yra harmonija viskame, ir mintimi ir technika.
Atsakyti