Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(ernesttaa @ 2011 02 18, 20:24)
Tai va, kad turi. Be ju grazintu vaiko pinigus uz nuo praejusiu metu birzelio iki siu metu vasario, o dabar tikriausiai tik nuo liepos gausis. Geriau jau uz viena men. negauti, nei paskui grazinti.

bent jau paciam prasime kur pildai,kur reikia irasyti visas pajamas,tokio punkto,kaip grazinimas i VMI nera.Man neskaiciavo,nors buvau gavus is VMI.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 02 18, 22:27)
bent jau paciam prasime kur pildai,kur reikia irasyti visas pajamas,tokio punkto,kaip grazinimas i VMI nera.Man neskaiciavo,nors buvau gavus is VMI.

taip, as irgi atkreipiau demesi, kad nera, bet yra punktas :"20.Kitos faktiskai gautos pajamos:..., kita", pati paskutine eilute.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 02 18, 22:27)
bent jau paciam prasime kur pildai,kur reikia irasyti visas pajamas,tokio punkto,kaip grazinimas i VMI nera.Man neskaiciavo,nors buvau gavus is VMI.

Keblumas tame, kad realiai socialinio darbuotojos iš tikrųjų pajamų dėl vaiko pinigų neskaičiuoja, pildantis prašymą tiesiog savo parašu patvirtina, kad tenka mažiau negu 525Lt ir viskas. O jau mokesčiai tikrindami suskaičiuoja nuo...iki . Labai gerai jeigu konkrečiu atveju ta suma įtakos neturi, o jei turi? Pvz. skaičiavausi už pernai metus tai vienam mano šeimos nariui (mūsų 4) tenka 523,09Lt ir jeigu vmi grąžinta suma butų bent 100Lt didesnė man būtų lemtinga.
Čia gal jau ir mokesčiuose paklausti reikia. Nes su tomis socialiniuose tai tikra bėda - man pernai liepė susižinoti kiek aš gausiu už VPA už pilną mėsenį (buvau ką tik išėjusi VPA), tai gavosi vos ne anekdotas... kaip man sodra gali išrašyti pažymą kiek man priklausys už pilną mėsesį kai aš galiu bet kurią dieną sumislinti į darbą grįžti doh.gif Sodros darbuotoja liepė pasakyti kad iš socialinio į Sodrą skambintų jei dar mane vaikys bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Perkune @ 2011 02 18, 20:07)
Kiek suprantu tai 52Lt jums priklauso jeigu turite dar vyresnį vaiką iki 7 m., nes už vaiką iki 2 m. jeigu iš sodros mama gauna daugiau negu 525Lt nebemoka.



QUOTE(ingulee @ 2011 02 18, 21:02)

Papildyta:
Is tikruju Jai priklauso pirmajam vaikui gauti po 52lt

Aciu kas atsaket smile.gif pirmam vaikui 3m, antram 1.5m.
Del ismoku kreiptis i SPC?
As cia biski isisvajojau apie praeita pusmeti, jog gavom is vyro puses mazesnes pajamas, o pamirsau, kad pati, kol mazajam nebuvo metuku gaudavau zymiai didesne pasalpa. Bet dar galvoju, buvo 2menesiai, kai is vyro puses is vis jokiu pajamu nebuvo, ir nebepamenu tiksliai nuo kada jis minimuma pradejo gauti doh.gif tai reikia patiems viska susiskaiciuot, jei socialiniam niekas netikrins. I sodra kreiptis del praejusiu metu pajamu israso?
Atsakyti
QUOTE(Azija @ 2011 02 20, 10:17)
Aciu kas atsaket smile.gif pirmam vaikui 3m, antram 1.5m.
Del ismoku kreiptis i SPC?
As cia biski isisvajojau apie praeita pusmeti, jog gavom is vyro puses mazesnes pajamas, o pamirsau, kad pati, kol mazajam nebuvo metuku gaudavau zymiai didesne pasalpa. Bet dar galvoju, buvo 2menesiai, kai is vyro puses is vis jokiu pajamu nebuvo, ir nebepamenu tiksliai nuo kada jis minimuma pradejo gauti  doh.gif tai reikia patiems viska susiskaiciuot, jei socialiniam niekas netikrins. I sodra kreiptis del praejusiu metu pajamu israso?

pasiimkit pazymas is darbo, sodros nereikia, jie patys mato. Internetinej bankininkystej rodo visas gautas pajamas, bent jau SEB banke. Taip ir apsiskaiciavau.
Atsakyti
QUOTE(ingulee @ 2011 02 18, 16:53)
vaiko pinigus galima susigrazinti uz praejusius kalendorinius metus, bet ne veliau kaip per 12 mennesiu kaip man isaiskino. tai pasiskaiciuokit 1300+650tikriausiai=1950/4asmenys=487.5 tai turi moketi bent vienam vaikui, nes su antru gaunat 1300 tai kiek zinau arba 1300 arba vaiko pinigus moka, o gal pletkas. kolkas nesusiduriau su tuo, bet siaip pajamos nevelka. Pasiulyciau tvarkytis nuo tada, kaip vyras negaus jokiu pajamu. as 2kart buvau viena socialiniam tvarkytis, tai kol vyras nenuvaziavo niekas tu popieriu man netvarke, nors pinigai priklause, pvz.: mano situacijoj, pernai pajamos buvo nepakankamos tai priklause, bet mes gausim tik siais metais po 52lt. dabar sias metais vel pajamos mazos, tai turesiu kitais metais nesti dokumus ir kad moketu uz siuos metus vaikui. Mes mamos turim jaustis kvailai tu darbuotoju akivaizdoj ypac kaip kazko nesuprantam, atrodo kazka apilest norim o cia tik nekalti 52lt vaikui.



Man tai aiskino taip, kad del vaiko pinigu galima kreiptis tik tada, kai uz 12 paskutiniu menesiu neiseina 1 seimos nariui po 525 lt. Gali dabar ir visai netureti pajamu, jiems tai neidomu.,. smile.gif g.gif Tai as laukiu dar iki geguzes menesio, tada jau kaip ir galesim kreiptis ... g.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2011 02 21, 13:46)
Man tai aiskino taip, kad del vaiko pinigu galima kreiptis tik tada, kai uz 12 paskutiniu menesiu neiseina 1 seimos nariui po 525 lt. Gali dabar ir visai netureti pajamu, jiems tai neidomu.,. smile.gif  g.gif Tai as laukiu dar iki geguzes menesio, tada jau kaip ir galesim kreiptis ... g.gif

tai taip,nesvarbu,kad dabar jums priklauso jie,ziuri praejusiu metu,ar 12 men iki kreipimosi pajamas,jei daugiau ne 525 lt zmogui iseina tai ir negausit,reikia laukt ir skaiciuot,kada jau priklausis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2011 02 21, 13:46)
Man tai aiskino taip, kad del vaiko pinigu galima kreiptis tik tada, kai uz 12 paskutiniu menesiu neiseina 1 seimos nariui po 525 lt. Gali dabar ir visai netureti pajamu, jiems tai neidomu.,. smile.gif  g.gif Tai as laukiu dar iki geguzes menesio, tada jau kaip ir galesim kreiptis ... g.gif

taip, kai sudejus 12men. pajamas jas padalini is 12 ir is seimos nariu skaiciaus, ir tada neiseina po 525 Lt
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2011 02 21, 13:46)
Man tai aiskino taip, kad del vaiko pinigu galima kreiptis tik tada, kai uz 12 paskutiniu menesiu neiseina 1 seimos nariui po 525 lt. Gali dabar ir visai netureti pajamu, jiems tai neidomu.,. smile.gif  g.gif Tai as laukiu dar iki geguzes menesio, tada jau kaip ir galesim kreiptis ... g.gif

Va, kaip diena, taip naujiena smile.gif Cia man tik taip, nesusigaudau paprasciausiuose dalykuose. As jau supratau, kad nereikia 12 men laukt blush2.gif
Dar prisiminiau doh.gif o pajamos uz parduota turta irgi skaitosi? Pernai misko dali pardaviau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azija: 21 vasario 2011 - 18:26
QUOTE(Azija @ 2011 02 21, 19:24)
Va, kaip diena, taip naujiena smile.gif as jau supratau, kad nereikia 12 men laukt  blush2.gif
Dar prisiminiau  doh.gif  o pajamos uz parduota turta irgi skaitosi? Pernai misko dali pardaviau

visos pajamos skaiciuojasi.
Atsakyti
QUOTE(Azija @ 2011 02 21, 19:24)
Va, kaip diena, taip naujiena smile.gif Cia man tik taip, nesusigaudau paprasciausiuose dalykuose. As jau supratau, kad nereikia 12 men laukt  blush2.gif
Dar prisiminiau  doh.gif  o pajamos uz parduota turta irgi skaitosi? Pernai misko dali pardaviau



Tai as paskaicius jusu ankstesni posta , pagalvojau, kad gal vel kas nors pasikeite g.gif biggrin.gif pasirodo ne...
o einant i socialini, tai reikia gerai pasikaustyti, nes jos ten nelabai ka pacios gaudosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 21 vasario 2011 - 19:13
Labas,
O tai kaip dabar yra jeigu aš susitvarkiau popierius praeitų spalį už 10mėn.praeitų,gavau ten kažkokius pinigėlius?Tai man dabar vėl nuo sausio reikia iš naujo tvarkyti,nes kiti metai prasidėjo?dar nesupratau šį mėn.aš gavau ne 52lt.o 15lt.tik???ir jeigu už vieną vaiką gavau tuos 52lt.tai gal man priklauso ir tie maisto paketai?
Atsakyti