Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(zivilaite123 @ 2011 02 18, 11:48)
o mes ejome pas anstole ten ji israse pazyma apie gaunamas pajamas ir apie 52 lt, tik reikejo 8lt sumoket

o prie ko cia anstole g.gif
Papildyta:
QUOTE(Perkune @ 2011 02 18, 11:11)
Jolančiuk, bet ar tikrai neįsiskaičiuoja, nes gerai pamenu kad pernai socialiniame man aiškino kad įsiskaičiuoja?

na nezinau,bent jau man tai neskaiciavo,ka gavau pernai is VMI.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 18 vasario 2011 - 11:26
Sveikos merginos, reikia greito atsakymo, kol kas atidziai temeles nepaskaiciau.
Ar as teisingai suprantu, kad po 97,50 lt gauna visos mamytes nepriklausomai ar is sodros gauna ar ne iki kol prasideda vaiko prieziuros atostogos? Ar as klystu?
T.Y., kol mama dar nestumo ir gimdymo atostogose ir vaikuciui gimus iki kol prasides vaiko prieziuros atostogos, ~ 2 menesius ta ismoka po 97,50 mokama?

O del 3 vaikuciu seimoje kaip yra?
Ar uz trecia vaika kuriam jau virs 7 metu 52 lt priklauso neatsizvelgiant i pajamas?
turiu 3 vaikucius, vienas tik ka gimes, bet gausiu is sodros - nepriklauso; kitas 2 metuku, bet pajamos virsija nustatyta riba - negausiu, vyriausiajam 10 metu, bet daugiavaike seima, 3 vaikai - priklauso ar irgi tik pagal pajamas sprendzia ar mokami vaiko pinigai ar ne?

Na labai labai dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraciuxzx: 18 vasario 2011 - 14:07
QUOTE(juraciuxzx @ 2011 02 18, 15:06)
Sveikos merginos, reikia greito atsakymo, kol kas atidziai temeles nepaskaiciau.
Ar as teisingai suprantu, kad po 97,50 lt gauna visos mamytes nepriklausomai ar is sodros gauna ar ne iki kol prasideda vaiko prieziuros atostogos? Ar as klystu?
T.Y., kol mama dar nestumo ir gimdymo atostogose ir vaikuciui gimus iki kol prasides vaiko prieziuros atostogos, ~ 2 menesius ta ismoka po 97,50 mokama?

O del 3 vaikuciu seimoje kaip yra?
Ar uz trecia vaika kuriam jau virs 7 metu 52 lt priklauso neatsizvelgiant i pajamas?
turiu 3 vaikucius, vienas tik ka gimes, bet gausiu is sodros - nepriklauso; kitas 2 metuku, bet pajamos virsija nustatyta riba - negausiu, vyriausiajam 10 metu, bet daugiavaike seima, 3 vaikai - priklauso ar irgi tik pagal pajamas sprendzia ar mokami vaiko pinigai ar ne?

Na labai labai dekui  4u.gif

1.Taip uz 2 men mokoma po 97 lt kol esat dar NGA.
2.Priklauso,jeigu vienam seimos nariui neiseina po 525 lt.
Atsakyti
QUOTE(Perkune @ 2011 02 18, 11:11)
Jolančiuk, bet ar tikrai neįsiskaičiuoja, nes gerai pamenu kad pernai socialiniame man aiškino kad įsiskaičiuoja?

na va... o kaip yra istikruju? As bandziau klaust socialiniam, tai klause uz ka VMI man grazino, tai gal nepaaiskinau normaliai, bet atsake, kad nezino, o man jie reiksmingi.
Atsakyti
QUOTE(kkkrista @ 2011 02 17, 22:44)
Labas vakaras,

gal kas zino, kur gauti pazyma apie tai, kad gaunu uz vaika 52 lt? eiti ten pat, i seniunija, kur ir tvarkiausi, kad gauciau siuos pinigelius?
reik pristatyt pajamas i darzeli, bet nezinau kaip del tu 52 lt daryt, darzelio buhaltere reikalauja pazymos, nors ir taip aisku,kad gaunu tuos pinigelius.



Siaip tai taip, is seniunijos,arba is soc. paramos skyriaus. bet pirma kart girdziu kad reikia ir vaiko pinigu pazymos, kita vertus pasiskaiciuokit ar tie 52lt ka nors sudaro, nes jeigu pajamos mazos tai ar nepristacius tos pazymos ir neparodzius kad gaunat padidins pajamas ir reiks moket pilna kaina uz darzeli? Pas mus kaip as viena dirbu tai pajamos neisnesa net su tais 52lt ir as jokios tu pinigu pazymos nenesiau. o gal dar neuzuode, gal dar reiks nest:)
Atsakyti
Ot kaip nieko nesuprantu tokiuose reikaluose doh.gif kitoj temoj klausiau del vaiko pinigeliu ar priklausytu mums, nes neiseina kiekvienam seimos nariui po 525lt, tai pasake jog nepriklauso, nes jus viena pati gaunate is sodros daugiau nei 525lt/men [I]
As dabar esu vaiko prieziuros atostogose, gaunu 1300lt, vyras is darbo birzos gauna minimuma, esam seimoje 4 asmenys, tai visgi priklauso mums ta pasalpa? Ir uz koki laikotarpi galima susigrazint, nes jau puse metu tokios musu pajamos :unsure
Atsakyti
QUOTE(Azija @ 2011 02 18, 17:38)
Ot kaip nieko nesuprantu tokiuose reikaluose  doh.gif  kitoj temoj klausiau del vaiko pinigeliu ar priklausytu mums, nes neiseina kiekvienam seimos nariui po 525lt, tai pasake jog nepriklauso,  nes jus viena pati gaunate is sodros daugiau nei 525lt/men [I]
As dabar esu vaiko prieziuros atostogose, gaunu 1300lt, vyras is darbo birzos gauna minimuma, esam seimoje 4 asmenys, tai visgi priklauso mums ta pasalpa? Ir uz koki laikotarpi galima susigrazint, nes jau puse metu tokios musu pajamos  :unsure


vaiko pinigus galima susigrazinti uz praejusius kalendorinius metus, bet ne veliau kaip per 12 mennesiu kaip man isaiskino. tai pasiskaiciuokit 1300+650tikriausiai=1950/4asmenys=487.5 tai turi moketi bent vienam vaikui, nes su antru gaunat 1300 tai kiek zinau arba 1300 arba vaiko pinigus moka, o gal pletkas. kolkas nesusiduriau su tuo, bet siaip pajamos nevelka. Pasiulyciau tvarkytis nuo tada, kaip vyras negaus jokiu pajamu. as 2kart buvau viena socialiniam tvarkytis, tai kol vyras nenuvaziavo niekas tu popieriu man netvarke, nors pinigai priklause, pvz.: mano situacijoj, pernai pajamos buvo nepakankamos tai priklause, bet mes gausim tik siais metais po 52lt. dabar sias metais vel pajamos mazos, tai turesiu kitais metais nesti dokumus ir kad moketu uz siuos metus vaikui. Mes mamos turim jaustis kvailai tu darbuotoju akivaizdoj ypac kaip kazko nesuprantam, atrodo kazka apilest norim o cia tik nekalti 52lt vaikui.
Atsakyti
QUOTE(ingulee @ 2011 02 18, 16:53)
vaiko pinigus galima susigrazinti uz praejusius kalendorinius metus, bet ne veliau kaip per 12 mennesiu kaip man isaiskino. tai pasiskaiciuokit 1300+650tikriausiai=1950/4asmenys=487.5 tai turi moketi bent vienam vaikui, nes su antru gaunat 1300 tai kiek zinau arba 1300 arba vaiko pinigus moka, o gal pletkas. kolkas nesusiduriau su tuo, bet siaip pajamos nevelka. Pasiulyciau tvarkytis nuo tada, kaip vyras negaus jokiu pajamu. as 2kart buvau viena socialiniam tvarkytis, tai kol vyras nenuvaziavo niekas tu popieriu man netvarke, nors pinigai priklause, pvz.: mano situacijoj, pernai pajamos buvo nepakankamos tai priklause, bet mes gausim tik siais metais po 52lt. dabar sias metais vel pajamos mazos, tai turesiu kitais metais nesti dokumus ir kad moketu uz siuos metus vaikui. Mes mamos turim jaustis kvailai tu darbuotoju akivaizdoj ypac kaip kazko nesuprantam, atrodo kazka apilest norim o cia tik nekalti 52lt vaikui.

Aciu 4u.gif
Nelauksiu kol vyras visai pajamu negaus biggrin.gif jis tik pries menesi uzsiregistravo i darbo birza, iki to pusmeti uz minimuma dirbo. O tie 52 lt tikrai praverstu, bet darzely ugdymo reikmems nereiketu is savo kisenes leist unsure.gif
Tai va, kas blogiausia, kad eidamas i socialini turi zinot ko reikalaut, nes jie patys jau kartais nebesusigaudo istatymu labirintuose unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesttaa @ 2011 02 18, 15:39)
na va... o kaip yra istikruju? As bandziau klaust socialiniam, tai klause uz ka VMI man grazino, tai gal nepaaiskinau normaliai, bet atsake, kad nezino, o man jie reiksmingi.


Taigi kad darbuotojos socialiniame pačios kartais nežino kaip elgtis, bet kai pernai tvarkiausi labai gerai pamenu kad darbuotoja sakė įvertinti ir tuos pinigėlius jeigu tokių buvo. Aišku gal jie reikšmingos įtakos ir neturi, bet gi ne vienai šeimai yra buvę kad apsiskaičiavo keliais litais ir teko vaiko pinigus grąžinti.
Atsakyti
QUOTE(Azija @ 2011 02 18, 17:11)
Aciu  4u.gif
Nelauksiu kol vyras visai pajamu negaus biggrin.gif jis tik pries menesi uzsiregistravo i darbo birza, iki to pusmeti uz minimuma dirbo. O tie 52 lt tikrai praverstu, bet darzely ugdymo reikmems nereiketu is savo kisenes leist  unsure.gif
Tai va, kas blogiausia, kad eidamas i socialini turi zinot ko reikalaut, nes jie patys jau kartais nebesusigaudo istatymu labirintuose  unsure.gif

Kiek suprantu tai 52Lt jums priklauso jeigu turite dar vyresnį vaiką iki 7 m., nes už vaiką iki 2 m. jeigu iš sodros mama gauna daugiau negu 525Lt nebemoka.
Atsakyti
QUOTE(Perkune @ 2011 02 18, 17:57)
Taigi kad darbuotojos socialiniame pačios kartais nežino kaip elgtis, bet kai pernai tvarkiausi labai gerai pamenu kad darbuotoja sakė įvertinti ir tuos pinigėlius jeigu tokių buvo. Aišku gal jie reikšmingos įtakos ir neturi, bet gi ne vienai šeimai yra buvę kad apsiskaičiavo keliais litais ir teko vaiko pinigus grąžinti.

Tai va, kad turi. Be ju grazintu vaiko pinigus uz nuo praejusiu metu birzelio iki siu metu vasario, o dabar tikriausiai tik nuo liepos gausis. Geriau jau uz viena men. negauti, nei paskui grazinti.
Atsakyti
QUOTE(Perkune @ 2011 02 18, 18:57)
Taigi kad darbuotojos socialiniame pačios kartais nežino kaip elgtis, bet kai pernai tvarkiausi labai gerai pamenu kad darbuotoja sakė įvertinti ir tuos pinigėlius jeigu tokių buvo. Aišku gal jie reikšmingos įtakos ir neturi, bet gi ne vienai šeimai yra buvę kad apsiskaičiavo keliais litais ir teko vaiko pinigus grąžinti.



Is VMI man irgi sake vertinti, bet rasant prasyma paskutiniam lape reikia surasyti sumas, pvz.: jeigu kuris nors is tevu turejo nedarbingumo pazymejima, jeigu deklaravot pajamas irgi suma, ar koki nors metala pridavet ir pamirsot deklaruot, nes is tikruju jos viska supildo ir issiuncia VMI patikrinimui. Bet turi pranesti kodel neperveda arba kodel pasak ju nepriklauso tie 52lt.
Papildyta:
QUOTE(ernesttaa @ 2011 02 18, 21:24)
Tai va, kad turi. Be ju grazintu vaiko pinigus uz nuo praejusiu metu birzelio iki siu metu vasario, o dabar tikriausiai tik nuo liepos gausis. Geriau jau uz viena men. negauti, nei paskui grazinti.


Taip taip, geriau su grazinimais reikalu neturet, nes paskui tik papildomos islaidos atsiranda:)
Papildyta:
QUOTE(Azija @ 2011 02 18, 18:11)
Aciu  4u.gif
Nelauksiu kol vyras visai pajamu negaus biggrin.gif jis tik pries menesi uzsiregistravo i darbo birza, iki to pusmeti uz minimuma dirbo. O tie 52 lt tikrai praverstu, bet darzely ugdymo reikmems nereiketu is savo kisenes leist  unsure.gif
Tai va, kas blogiausia, kad eidamas i socialini turi zinot ko reikalaut, nes jie patys jau kartais nebesusigaudo istatymu labirintuose  unsure.gif


Svarbu viska susiskaiciuoti, nes jos ten irgi skaiciuoja. Zodziu pasikaustyt reikia ir susirinkti pazymas, net jeigu neprireiks ju ar nepasiliks tai bent isaiskins ir parasys nuo kada priklausys ir kada vel ateiti. Sekmes:)
Papildyta:
QUOTE(Perkune @ 2011 02 18, 21:07)
Kiek suprantu tai 52Lt jums priklauso jeigu turite dar vyresnį vaiką iki 7 m., nes už vaiką iki 2 m. jeigu iš sodros mama gauna daugiau negu 525Lt nebemoka.


Is tikruju Jai priklauso pirmajam vaikui gauti po 52lt
Atsakyti