Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga

Apklausa: Koks Tavo megstamiausias personažas žmogus? (44 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
as ir dar darbe trunyju doh.gif aciu dievui ryt iseigine bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 26, 15:45)
tik noretusi ne specially , o especially ar cia tas pats? biggrin.gif

beveik tas pats biggrin.gif patrumpinau

QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 10 26, 16:05)
Zane cia tau  ax.gif  user posted image

aš ypatingai ypatiiiingai susuleidau nuo šitos foto.... biggrin.gif assa.gif

QUOTE(Miško uoga @ 2010 10 26, 16:06)
Nu ir diskusija. Lyk pirmą kartą susitikusios  g.gif Nejau niekada taip nesidalinote įspūdžiais?

dalijomės šimtą kartų jau, bet vis ateina kokia naujokė, užveda tą pačią kalbą ir visos iš naujo biggrin.gif

QUOTE(Arti @ 2010 10 26, 16:32)
Uzsimanei mano karunos? biggrin.gif Palauk tuoj as...sugalvosiu kanors..beliks sleptis su savo brangakmeniu cool.gif  biggrin.gif  tongue.gif  lotuliukas.gif

tik žiek nepersistenk irnesakyk.gif
Atsakyti
Kokių gražučių nuotraukyčių prikėlėt per visą dieną wub.gif Pagaliau naujienų atsirado iš filmavimo aikštelės, nors ir namo statybų, bet vis šis tas wub.gif

(treniruojuosi būti saldi, kad net š...a klijuotųsi rolleyes.gif )


Kažkas klausė apie knygas:
Visas knygas skaičiau po du kartus. Pradžiai rolleyes.gif
Man asmeniškai maloniausia skaityti pirmą ir paskutinę knygas. Paskutinę skaičiau kokis keturis kartus..Nors gal meluoju g.gif Gal ir daugiau...
Kitas ir panašiai, išskyrus antrą....Nesiskaito....
Atsakyti
o as tai skaiciau visas knygas po viena karta, tik saulelydi dar karta paskaiciau angliskai, bet lietuviskai labiau patiko. Anglu man pasirode sausesne kalba parasyta uz lt ax.gif
Bet tai dabar suprantu, kodel daugelis jusu taip gerai atsimena visus faktus doh.gif As taip greit perskaiciau (sau nebudingu greiciu), kad nespejau isidemet beveik nieko lotuliukas.gif

Style, ar vyras tebeturi roze? bigsmile.gif

Del meeto, tai gal kita sav? g.gif
Atsakyti
meeeeeeeeeeeerrrrrrrgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiii

pasidžiaukite už mane, pažiekit į mano MEDALĮ biggrin.gif assa.gif ploja.gif thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai +anei ir jos mažajai princesei thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 26, 19:00)
meeeeeeeeeeeerrrrrrrgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiii

pasidžiaukite už mane, pažiekit į mano MEDALĮ biggrin.gif assa.gif ploja.gif  thumbup.gif  wub.gif  4u.gif



Sveikinimai 4u.gif thumbup.gif first.gif ploja.gif
user posted image
Atsakyti
Aciu uz atsakymus 4u.gif As kadangi pagaliau isgijau knyga Saulelydzio,tai skaitau antra karta,o visas kitas skaicius tik po 1 karta,kolkas (nes kompe skaiciau doh.gif ) biggrin.gif Nezinau kaip su new moon daryti,man jis nepatinka,per daug kancios,o svarbiausia,kai pirma karta skaiciau,tai ir pati vis dar kentejau doh.gif bet praleist neidomu.. rolleyes.gif

Kosmanaftikieneedvardo ir belos foto,kur is filmo..na ier ne tik "SIAUBINGOS" wub.gif kaip tik dar baigiu Saulelydi,tai euforijoj esu,tap sakant pakyleta hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vesta:6: 26 spalio 2010 - 18:37
Zane dekui hi.gif. Kur jus ta medali matote g.gif , kur ziuret g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Militukas @ 2010 10 26, 19:47)
Zane dekui hi.gif. Kur jus ta medali matote g.gif , kur ziuret g.gif  lotuliukas.gif

Ties Žane į kairę kur parašyta Apdovanojimai - paspaudus matosi maža damutė
Atsakyti
David Slade daryta Kristen foto

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donata222: 26 spalio 2010 - 19:10
QUOTE(donata222 @ 2010 10 26, 16:56)
Ką tas užrašas reiškia  blush2.gif man prastai su rusų  biggrin.gif


Čia Sostinės degtinės etiketė rusiškai lotuliukas.gif Dar vis pamenu kaip pirkdavom, na ir įkaldavom, žinoma bigsmile.gif Tada tokių kaip brendis nebuvo, o vietoj konjako-samanė hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Žane- sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Man kaip tai varnai, kol nepasakė kur pamatyti, tai ir pati nerandu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zizija: 26 spalio 2010 - 19:13