Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga

Apklausa: Koks Tavo megstamiausias personažas žmogus? (44 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 26, 18:00)
meeeeeeeeeeeerrrrrrrgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiii

pasidžiaukite už mane, pažiekit į mano MEDALĮ biggrin.gif assa.gif ploja.gif  thumbup.gif  wub.gif  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jėga!!! sveikinu!!! 4u.gif
Papildyta:
o šiandien temą damušim?? smile.gif taip gaila tai nuostabiai temutei taip ilgai laukti lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Zane, saunuole! sveikinu su medaliu!
Atsakyti
unsure.gif

Zane thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif

Tai ok meeta kitai savaitei organizuojames... Man bet kada biggrin.gif

Nebaikim niekada sitos temos, bo gi as pasizadejau kitoj nesneket schmoll.gif unsure.gif unsure.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 10 26, 19:41)
unsure.gif

Zane  thumbup.gif  thumbup.gif  4u.gif

Tai ok meeta kitai savaitei organizuojames... Man bet kada  biggrin.gif

Nebaikim niekada sitos temos, bo gi as pasizadejau kitoj nesneket  schmoll.gif  unsure.gif  unsure.gif  tongue.gif

paaaapuooooolei biggrin.gif Jei vis gi sugalvotum sneket..tai pradziai galetum kokia Robertiska atsiprasymo dovanele atsinest nail.gif Nes jauciuosi nepelnytai apsaukta beee.gif As tik atkopinau ka man dave ir nelabai gilinausi visi ten ar ne visi..donatos buvo nepilnos datos, tai nukopinu kosmanaftikienes..zodz, style, visa tema turesi atsiprasinet Robertunoliais lotuliukas.gif lotuliukas.gif papuoooolei biggrin.gif
Atsakyti
ačiūūūū už sveikinimus, esu be galo be krašto apsipatenkinusi savo sąžiningu trečios vietos laimėjimu (tylėjau kaip žuvis niekieno neprašiau, kad ateitų balsuot, nes tai draudžia taisyklės ir šalinama iš konkurso).
tai va, nu apie ką mes. aha, apie meetą. aš atsinešiu fotiką į meetą ir nufotkinsiu Style. ji žinokite gyvenime visai ne tai, kas nuotraukoje.
Arti yra žadėjusi atvažiuot į meetą, tai lauksim žodžiu.

o kur dingo Nolla? buvo seniau pas mus, dažnai, o dabar va pradingusi.

ir parašiukas mano, ach, koks mano parašiukas wub.gif
Papildyta:
o dabar... apsidovanojimai biggrin.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 26, 20:49)
paaaapuooooolei biggrin.gif Jei vis gi sugalvotum sneket..tai pradziai galetum kokia Robertiska atsiprasymo dovanele atsinest nail.gif Nes jauciuosi nepelnytai apsaukta beee.gif As tik atkopinau ka man dave ir nelabai gilinausi visi ten ar ne visi..donatos buvo nepilnos datos, tai nukopinu kosmanaftikienes..zodz, style, visa tema turesi atsiprasinet Robertunoliais lotuliukas.gif  lotuliukas.gif papuoooolei biggrin.gif


Kaip tai ne tu kalta? blink.gif Kaltas tas kas kuria tema, merginos Tau tik padejo, o tu turejai jau suziureti, kad visi butu tongue.gif tongue.gif tongue.gif
QUOTE(Žanė @ 2010 10 26, 20:57)
aš atsinešiu fotiką į meetą ir nufotkinsiu Style. ji žinokite gyvenime visai ne tai, kas nuotraukoje.


O tai Tavo fotikas stebuklingas, kad mane kitokia parodys? biggrin.gif Beje as nebe blondine - atsibodo... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

As vakar beskaitydama BA uzmigau unsure.gif unsure.gif unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 26, 19:57)
Arti yra žadėjusi atvažiuot į meetą, tai lauksim žodžiu.

ir parašiukas mano, ach, koks mano parašiukas  wub.gif

Aha palaukit..pavasario..tokiais orais niekur as nesitrankau biggrin.gif

Ale mano koks parasiukas bus lotuliukas.gif bet baisiai tingiu ji daryt..gali ir nebuti jo..nu bet jei bus...Zane jau drebi? biggrin.gif
Atsakyti
Aš gal ir norėčiau meet'e sudalyvaut...Jei priimsit biggrin.gif Bet nepamenu savo užimtumo...
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 10 26, 20:06)
O tai Tavo fotikas stebuklingas, kad mane kitokia parodys?  biggrin.gif Beje as nebe blondine - atsibodo...  :
  :

taip, pas mane galbūt gausies kaip gyvenime, graži. nes ten ką įdėjai, tai tetulės kažkokios nuotraukas.
o kokios spalvos dabar?

mėgstu brangakmenius, ypatingai jaspį.
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 10 26, 20:06)
Kaip tai ne tu kalta?  blink.gif Kaltas tas kas kuria tema, merginos Tau tik padejo, o tu turejai jau suziureti, kad visi butu  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif


O as norejau graziai..tu atsiprasai ir mes drauges biggrin.gif ale jei nerimsti ..se tau teisybe..
Apart taves jo nieks nepasigedo irnesakyk.gif ..toks jis ir aktorius..tris zodzius per tris filmus tepasake hihihi.gif ..nelabai vertas but itrauktas tarp aktoriu..greiciau statistas tongue.gif ..o statistu sarasiuko ner ax.gif ..tai ner ko ir purkstauti nail.gif nail.gif nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 26 spalio 2010 - 20:27
QUOTE(Žanė @ 2010 10 26, 19:00)
meeeeeeeeeeeerrrrrrrgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiii

pasidžiaukite už mane, pažiekit į mano MEDALĮ biggrin.gif assa.gif ploja.gif  thumbup.gif  wub.gif  4u.gif

Sveikinu!!!!! 4u.gif kokia nereali mazoji dama wub.gif wub.gif bus fyfute pas tau biggrin.gif Noriu vaiku!!! bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Pagaliau..Nika atejo..yra vilties, kad siandien dasliausim iki kitos temutes biggrin.gif
Atsakyti