Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (Tęsinys Nr. 4)

Informacija iš bendro pašto:

Pagrindiniai įstatymai, minėti paskaitoje:
PAPILDOMO SAVANORIŠKO PENSIJŲ KAUPIMO;
PENSIJŲ KAUPIMO;
VALSTYBINIŲ ŠALPOS IŠMOKŲ;
VALSTYBINIŲ PENSIJŲ ĮSTATYMAS;
VALSTYBINIO SOCIALINIO DRAUDIMO ĮSTATYMAS;
UŽIMTUMO RĖMIMO ĮSTATYMAS;
SVEIKATOS DRAUDIMO ĮSTATYMAS;

Bet nežinau kiek tame tiesos g.gif

Papildyta:
QUOTE(Soneee @ 2010 10 24, 00:13)


Oj ne, ne apie jus schmoll.gif Jūs jau atkakli dalyvė, bet kalbu apie tas, kurios praeitoje temoje rašė, ypač paskutiniuosiuose puslapiuose rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2010 10 24, 01:08)
Pastebėjot, kad staigiai atsirado naujokių? Ir jų pirmosios žinutės būna parašytos būtent šioje temoje  cool.gif


Nenuostabu, dauguma cia ateina pagalbos ieskot ir kai kurios gal vien del sios MRU skilties i SM ir registruojasi.

Oj, pamirsau ko atejau ir vel isejau biggrin.gif tai va, pasakykit man, kurioj katedroj rast Dimitrij Usik budejimo grafika? g.gif par MRU paieska, tai tik straipsnius apie jo komendiruotes ismeta biggrin.gif , o katedrose teises fakulteto neradau blink.gif zodziu- apsvieskit ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besishypsanti: 23 spalio 2010 - 23:27
QUOTE(Besishypsanti @ 2010 10 23, 23:24)
Nenuostabu, dauguma cia ateina pagalbos ieskot ir kai kurios gal vien del sios MRU skilties i SM ir registruojasi.

ir aš taip manau rolleyes.gif
Papildyta:
siaubas kiek tų įstatymų.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Besishypsanti @ 2010 10 24, 00:24)
Nenuostabu, dauguma cia ateina pagalbos ieskot ir kai kurios gal vien del sios MRU skilties i SM ir registruojasi.

Oj, pamirsau ko atejau ir vel isejau  biggrin.gif  tai va, pasakykit man, kurioj katedroj rast Dimitrij Usik budejimo grafika?  g.gif  par MRU paieska, tai tik straipsnius apie jo komendiruotes ismeta  biggrin.gif  , o katedrose teises fakulteto neradau  blink.gif  zodziu- apsvieskit  ax.gif


http://www.mruni.eu/...os_informacija/


Tai taip, nenuostabu ir man. Ir aš kadaise dėl šios skilties registravausi biggrin.gif
Aš nesakau, kad blogai. Tai gerai, kad mūsų gretos didėja, bet pastaruoju metu labai padaugėjo naujokių rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(_Izidė_ @ 2010 10 24, 00:29)
siaubas kiek tų įstatymų....  unsure.gif


Daug tų, kuriuos surašiau ar programoj daug? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2010 10 24, 01:54)

Nebuciau radus biggrin.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Besishypsanti @ 2010 10 24, 01:16)
Nebuciau radus  biggrin.gif  aciu  4u.gif


Nėra už ką mirksiukas.gif Nesimiega? biggrin.gif
Atsakyti
Oho merginos kaip cia greitai temute priplepejome ax.gif Aciu uz naujus namucius thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif
Oho, kaip smagu rasti naujus ir grazius namus, su visom teisingom ir reikalingom nuorodom iskart. Aciu. aciuks.gif

Merginos, kas ryt laikys soc.sauga, gal turit koki konspekta? Siaubas tikras-skaitau nuotolines, bet ten tiek daug, kad nespesiu net perverst greitai. Pagelbekit, a, jei tik turit. parduotuvele@gmail.com

Del padidejusiu musu gretu-tai viskas ok, suprantu likimo seses ir brolius, o kur gi daugiau geresnes info ras nei SM. mirksiukas.gif biggrin.gif Todel ir "labas, atsiuskit, padekit." smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 24 spalio 2010 - 09:43
QUOTE(akacijaorama @ 2010 10 24, 00:51)
žinokit net ir nežinau... Pirmadienį žinosiu kas kaip  ax.gif Bet giliai širdelėje tikiuosi, jog bus išlaikyta  unsure.gif

aiskutis.
Papildyta:
QUOTE(Besishypsanti @ 2010 10 24, 01:24)
Nenuostabu, dauguma cia ateina pagalbos ieskot ir kai kurios gal vien del sios MRU skilties i SM ir registruojasi.

Oj, pamirsau ko atejau ir vel isejau  biggrin.gif  tai va, pasakykit man, kurioj katedroj rast Dimitrij Usik budejimo grafika?  g.gif  par MRU paieska, tai tik straipsnius apie jo komendiruotes ismeta  biggrin.gif  , o katedrose teises fakulteto neradau  blink.gif  zodziu- apsvieskit  ax.gif

socialines politikos fakultetas, mediacijos katedra jei cia del penitencines
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2010 10 24, 11:42)
Labas rytas. 4u.gif
Oho, kaip smagu rasti naujus ir grazius namus, su visom teisingom ir reikalingom nuorodom iskart. Aciu. aciuks.gif

Merginos, kas ryt laikys soc.sauga, gal turit koki konspekta? Siaubas tikras-skaitau nuotolines, bet ten tiek daug, kad nespesiu net perverst greitai. Pagelbekit, a, jei tik turit. parduotuvele@gmail.com

Del padidejusiu musu gretu-tai viskas ok, suprantu likimo seses ir brolius, o kur gi daugiau geresnes info ras nei SM. mirksiukas.gif  biggrin.gif Todel ir "labas, atsiuskit, padekit." smile.gif

Kazi ar yra kokiu kitu konspektu,apart nuotoliniu g.gif As dar skaidres turiu,bet ten irgi nemazai susidaro doh.gif Permesiu,gal pagelbes mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas visom,

man jau akys išvarvės nuo to skaitymo iš kompo blink.gif
susiradau visus tuos LAT ir Generalinio prokuroro rekomendacijas bei įsakymu, tai ogogo kiek ten nemažai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2010 10 24, 00:18)
Informacija iš bendro pašto:

........

Manyčiau, kad mažiau reiktų čia kelti pliotkų iš to bendro pašto - tai yra visiškai nepatikimas ir net reguliariai klaidinatis informacijos šaltinis dry.gif - tai kažkas paskelbė, kad žemės egzas po pietų, tai ten trina pastoviai kažkas naudingą ir teisingą informaciją, tai dar kažkokia nesąmonė doh.gif . Aš asmeniškai ten buvau tik pavasarį dėl pastovios klaidinančios info, bet žiūri ji jau ir čia kaip virusas pradda plisti verysad.gif
Lipu nuo bačkos rolleyes.gif
Atsakyti