Įkraunama...
Įkraunama...

Cellio gelis įviniojimui

QUOTE(susidomejus @ 2012 08 08, 19:37)
As tai nezinau ar ir mazus isvis parduoda Femina visiems. Gal kuriai pardave, net idomu, parasykit

parduoda,nors galima ir siaip internete nusipirkti tik siek tiek brangiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2012 08 08, 19:37)
As tai nezinau ar ir mazus isvis parduoda Femina visiems. Gal kuriai pardave, net idomu, parasykit


As perku ne Femina Bonoje - Lietuvos internetines parduotuves parduoda po 150 ml smile.gif
Atsakyti
Oho,apie koki stebukla as cia prisiskaiciau smile.gif . Jau susigundziau ir as,reikes uzsisakyti,bet kazin tikrai tos apimtys nuo jo krenta?Nesu nieko panasaus naudojusi,tai kazin koki reikia pirkti?
Atsakyti
Gal, Sidabriukasq, galite išduoti kur perkate didesnį kiekį, nei 150ml? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TerraIncognita @ 2012 08 15, 12:30)
Gal, Sidabriukasq, galite išduoti kur perkate didesnį kiekį, nei 150ml?  4u.gif

dvi zinutes auksciau parasyta, kad femina bonoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TerraIncognita @ 2012 08 15, 12:30)
Gal, Sidabriukasq, galite išduoti kur perkate didesnį kiekį, nei 150ml?  4u.gif

Sveikos, merginos smile.gif Pati nesu pirkusi didesnio nei 150 ml gelio, rašiau, kad perku po 150 ml, bet ebay'uje mačiau yra ir didesnių talpų. Tai galima būtų ten pasidairyti wink.gif
Atsakyti
Gal galite patarti, kas kiek dienų darytis cello gelio įvyniojimus? g.gif Kadangi niekur nerandu tokios info, tai sakau gal neteisingai juos darau? g.gif
Atsakyti
As turejau strog geli,tai kosmetologe liepe ne dazniau nei du kartus i savaite naudoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulana @ 2013 01 22, 12:02)
As turejau strog geli,tai kosmetologe liepe ne dazniau nei du kartus i savaite naudoti ax.gif


Ačiū smile.gif Mėginsiu 2 kartus per savaitę wink.gif Vakar kaip tik gavau siuntinuką su medium ir strong, dar turiu nebaigto extra, tai bus kas veikti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(magnetism @ 2011 05 14, 23:45)
o koki krema reikia tept po proceduros?  ax.gif

sako reikia, as geli naudojau. Siaip labai issamiai aprasyta cia: http://www.feminabona24.lt/celiulitas/ jei naudojat cello geli tai pasiskaitykit, nes jei po proceduros nueisit i dusa tai teptos vietos gali istinti ir pan blink.gif
Atsakyti
Sveikos,

ir aš noriu pasidalinti savo pastebėjimais, jog Cello kremas, man labai tinka biggrin.gif .
Gal, kad pas mane didelis celiulitas, todėl ir matosi rezultai. ax.gif
Oda tapo labai lygi ir celiulitas ženkliai mažėja.
Naudoju aš jį apie mėnesį, tepliojuosi namie 2 - 3 kartus per savaitę.
Iš pradžių pasportuoju, po dušu ir tada namiškius (tai yra vaikus) įspėju, jog mamytė dabar grožio salone, tad jei jie norės gert ar valgyt, žino kur virtuvė biggrin.gif
Draugė nurodė šį kremuką, bet aš labai skeptiškai į jį žiūrėjau, kol iš ties nepabandžiau.

Kadangi jau pasibaiginėjo, tai vakar užsisakiau ir jau šiandien gavau papildymą.
Taip pat pabandymui paėmiau ir apesinų žiedų cello gelį. Parašyta, kad jis stiprus, bet aš tikrai nieko stipraus nepajaučiau kai prieš tai naudojau cello gel stiprų.
Man net tik maloniai šildo, o beto žiauriai patinka kvapas, ko nepasakysi apie cello gelį.


Sakykit ar dar kuri nors bandėt apelsinų žiedų cello gelį ir kuo jis toks ypatingas, kad užtenka tik 1 - 2 kartus naudot per mėnesį. Negi jo poveikis labai stiprus?
Man taip pat neramu, jog niekur nerašo, koks būna poveikis, kai nustoji cello gelį naudot, ar nebus bumeranginis gryžimas?
PASIDALINKIT MINTIMIS 4u.gif
Atsakyti
Per viena diena gavai ar ejai kazkur pirkti? blink.gif
Tai jis naikina tuos visokius slakus, uzdegima, kai nebenaudoji tai ir nenaikina biggrin.gif kazkaip nepastebejau, kad didetu nustojus naudot, nors pora metu nenaudojau.
Aisku jei apsileidi, nejudi, nedarai masazo ir nieko, tai jis sugrizta.. blush2.gif
Atsakyti