Įkraunama...
Įkraunama...

Cellio gelis įviniojimui


 i 
Kooperuotis forume draudžiama, t. y. skelbimas.

Informacija dalinkitės viešai, jei manot, kad ji aktuali gali būti visiems.
Atsakyti
QUOTE(warinex @ 2013 06 26, 13:27)
Po ivyniojimu su cello geliu ir kitu anticeliulitiniu proceduru kraujotaka smarkiai suaktyvinama ir oda buna raudona. Rekomenduojama po proceduru naudoti krema su alijosiumi. STYX firmos. Tos pacios linijos kaip ir cello gelis.
Pirstines butinos tepantis cello geliu smile.gif

Siaip dar varikozines venos jei yra ar melynes pries tepant geli reik saldanciu geliu tas vietas patepti.
Procedura tikrai veiksminga. As tai perku pas masaziste geli, tai gaunas tikrai gerokai pigiau nei nete. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gundausi nusipirkti šį gelį, tačiau niekada nesu atlikusi įvyniojimo procedūros. Gal galite trumpai aprašyti kaip ji atliekama? Ar gelį reikia tepti po treniruočių? Ar po nusiprausimo duše? Kiek sluoksnių reikia užvynioti maistinės plėvės? Kiek laiko reikia laikyti? Ar yra skirtumas nuo kokio stiprumo gelio pradėsiu procedūras (nuo medium ar nuo extra strong)?
Atsakyti
Merginos, gal žinote kur nusipirkti šio cello strong gelio pigiau? 4u.gif

Temos neseku, rašykite į až 4u.gif
Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmakas @ 2015 04 30, 15:21)
Merginos, gal žinote kur nusipirkti šio cello strong gelio pigiau?  4u.gif

Temos neseku, rašykite į až  4u.gif
Ačiū smile.gif


Man irgi aktualu sis klausimas ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siurpuliukas @ 2015 05 01, 17:18)
Man irgi aktualu sis klausimas  ax.gif  4u.gif


Gal radote kur galima isigyti styx gelio pigiau? Domina ir mane 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Planuoju pirkti cello gelį. Priklausomai kiek prisijungtų tiek ir kainuotų. Kaina 14,83 eur + 25 eur siuntimas. Rašykite į AŽ iki 04-01. Po Lietuvą išsiuntinėčiau.
Sau planuoju pirkti 3 dėžutes (9-10 kartų)

Man labai patiko. Pati namie dariausi prieš 3 metus. Dabar planuoju pakartoti. tiesiog įsitrindavau, apsivyniodavau maistine plėvele ir pagulėdavau su storu chalatu ir po antklodėm:)

Atsakyti
O man siuo metu aktualiausias klausimas: jei nesu naudojusi jokio cello gelio ivyniojimams, ar galiu iskart pirkti apelsinu ziedu geli? Ar reiktu pries tai praeiti kursa su kitais cello geliais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Siurpuliukas @ 2016 04 09, 12:35)
O man siuo metu aktualiausias klausimas: jei nesu naudojusi jokio cello gelio ivyniojimams, ar galiu iskart pirkti apelsinu ziedu geli? Ar reiktu pries tai praeiti kursa su kitais cello geliais? :hm

Visdar aktualus sis klausimas man, taip ir neisbandziau Apelsinu ziedu gelio 4u.gif
Atsakyti
Keliems kartams užtenka 150ml indelio?
Atsakyti

Sveiki esu dariusi anticeliuliti kartu su Cellio geliu pas nuostabia masaziste.. esu daug isbandziusi vienos grubios arba isvis nemoka daryti masazu..tik lupa didelius pinigus.. Nenoriu girti bet ji tobula!!! Mano kojos silkines , o masazas zinoma skauda bet po keletas kartu na zinoti:))) gryzau tik pailseti I Lietuva ir netycia rdau ja!!! 

Atsakyti
QUOTE(Siurpuliukas @ 2016 04 09, 13:35)
O man siuo metu aktualiausias klausimas: jei nesu naudojusi jokio cello gelio ivyniojimams, ar galiu iskart pirkti apelsinu ziedu geli? Ar reiktu pries tai praeiti kursa su kitais cello geliais? :hm

Gal kas galit pakomentuoti? Koks ten stiprumas to apelsininio? smile.gif
Atsakyti