Įkraunama...
Įkraunama...

Cellio gelis įviniojimui

Reikia gerti siltas arbatas, nes organizme vyksta temperaturu pokyciai. gelis bus veiksmingesnis, jai pries tai atliksti masaza smile.gif
Atsakyti
bandysiu iviniojimus daryti pati namie ax.gif
vakar nusipirkau internetu stai toki dalykeli
http://www.prekesgro...ac-stiprus.html
dabar dar reik pleveles mirksiukas.gif ir lauksiu rezultatu tongue.gif
Atsakyti
As ir esu naudojusi si geli, man patiko, bet pries ji dar kazkoki reikia tepti. Beje kokios kainytes dabar sito gelio, nes senai pirkau? g.gif
Atsakyti
mokėjau po 65 lt.bet ypač stiprus čia
Atsakyti
keliems ivyniojimams daugmaz uztenka 1 indelio? g.gif kur pleveles galima isigyt? ax.gif
as dariausi grozio salone proceduras su siuo geliu, rezultatas patiko, bet salone kaina kandziojasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(magnetism @ 2011 04 10, 01:17)
keliems ivyniojimams daugmaz uztenka 1 indelio?  g.gif kur pleveles galima isigyt?  ax.gif
as dariausi grozio salone proceduras su siuo geliu, rezultatas patiko, bet salone kaina kandziojasi  doh.gif

naudojant tik sau,indelio uzteks ilgam,o pleveles galite isigyti kiekviename prekybos centre,as naudoju ta maistine plevele ir viskas liux 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2011 02 27, 09:55)
As sunaudojau Cello gelio visa indeli, bet nematau jokio poveikio smile.gif Vyniojausi po treniruotes 3 kart i savaite biggrin.gif Bet po ivyniojimo nenaudojau jokio kito kremo tad gal del to ir nebuvo jis man veiksmingas. Tiesa naudojau ne nuo celiulito, o talijai. Norejosi siek tiek pilvuka apmazinti, bet kol kas nieko. Naudojau stipru geli, bandysiu dabar atsisiusti ypac stipru, gal bus veiksmingesnis smile.gif

Tai gal nuplaunate po ivyniojimo? Nes ji negalima plauti 8 val..
Atsakyti
o sakykit is kur perkat didesniais bankem?ir kiek kainuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denciuke @ 2011 04 16, 15:57)
o sakykit is kur perkat didesniais bankem?ir kiek kainuoja 4u.gif

Didesnem bankem parduoda tik Femina Bonoje ir tik masazuotojams ar kosmetologams.
Atsakyti
QUOTE(denciuke @ 2011 04 10, 09:32)
naudojant tik sau,indelio uzteks ilgam,o pleveles galite isigyti kiekviename prekybos centre,as naudoju ta maistine plevele ir viskas liux 4u.gif

Rimtai sau uzteks ilgam indelio? Nes as kai su kunu nedirbu, tai nenutuokiu blush2.gif , bet noriu sau..... bet jei as visada viska dedu negailedama tai bijau, kad sito indelio man savaitei lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 04 21, 19:52)
Rimtai sau uzteks ilgam indelio? Nes as kai su kunu nedirbu, tai nenutuokiu  blush2.gif , bet noriu sau..... bet jei as visada viska dedu negailedama tai bijau, kad sito indelio man savaitei  lotuliukas.gif

Nereikia daug, svarbiausia poveikis butu
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 04 21, 19:52)
Rimtai sau uzteks ilgam indelio? Nes as kai su kunu nedirbu, tai nenutuokiu  blush2.gif , bet noriu sau..... bet jei as visada viska dedu negailedama tai bijau, kad sito indelio man savaitei  lotuliukas.gif

ir jo daznai negalima naudoti,i savaite du tris kartus,tai tepant slaunis,uzpakali ir pilva man jo uztenka tikrai ilgam 4u.gif
Atsakyti