Įkraunama...
Įkraunama...

Netikėtas dviejų stebukliukų atėjimas

Kaip speju nelabai ir ligoninese uztrukot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Passion* @ 2010 10 25, 22:22)
Mano svajone dvynukai, mergyte ir berniukas  wub.gif  Aukit diduciai ir stiprus  4u.gif
Kaip dabar gyvenat papasakokit smile.gif Ar daug vargelio su dviem meiluciais?  wub.gif

Dabar gyvenam gan gerai blush2.gif kol jie dar maziukai tai ramuciai,pfu pfu pfu lotuliukas.gif valgom,miegam ir kakojam blush2.gif vargelio yra,bet jau kitaip ir neisivaizduojam kad butu blush2.gif

QUOTE(Zvejo_dukra @ 2010 10 26, 12:24)
Kaip speju nelabai ir ligoninese uztrukot? smile.gif

Ligoninej pragulejom beveik 2 sav.mums tas laikas tikrai prailgo blush2.gif
Atsakyti
Saunuoliai visa grazi seimynele, su dviem mazyciais stebukliukais wub.gif wub.gif wub.gif Aukit ir toliau stiprekit 4u.gif
Atsakyti
nu pusesere kaip gražiai viską aprašei net susigraudinau, sveikatos jums visiems. 4u.gif žinok aš visą tą dieną atsimenu, kaip laukėm iš tavęs žinių, tiesiog negalėjau ramiai nusėdėti.
Atsakyti
Mmazuliuke, labai graziai viska aprasei thumbup.gif , zinau visa tavo istorija ir labai dziaugiuosiu uz jusu seima wub.gif Sveikatos tavo maziukams ir tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRELINA @ 2010 10 26, 19:31)
nu pusesere kaip gražiai  viską aprašei net susigraudinau, sveikatos jums visiems. 4u.gif  žinok aš visą tą dieną atsimenu, kaip laukėm iš tavęs žinių, tiesiog negalėjau ramiai nusėdėti.

wub.gif wub.gif Atrodo ta diena tai nesenai buvo,o jau beveik menuo praejo wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2010 10 23, 23:47)
Tą dieną

wub.gif wub.gif wub.gif Labai džiaugiuosi, kad viskas gerai. Aukite sveiki ir laimingi! wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai grazi ir nuosirdi istorija apie dvieju stebukliuku atejima wub.gif wub.gif Aukite sveiki ir laimingi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Super SVEIKINU saunuole, super mazyliai thumbup.gif
Aukit stiprus ir sveiki
Atsakyti
Sveikatos visai seimai 4u.gif
Atsakyti
Labai graziai viska aprasei. Sveikatos ir stiprybes mazuliukams wub.gif
Atsakyti
Sveikatos mažuliukams ir stiprybės tėveliams 4u.gif
Nuostabi istorija wub.gif wub.gif wub.gif
Auginti dvynukus nuostabu, mėgaukitės kiekviena kartu praleista diena thumbup.gif
Priminė mano kleckiukų gimimą, atrodo viskas buvo taip neseniai wub.gif
Atsakyti