Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Muka @ 2010 10 26, 21:11)
tai issirakinejau seklytes.. ziuresiu ar daigios bus  g.gif


manau -sudygs. anot kaimynes - "zelia kaip piktzoles" biggrin.gif
nors cia turbut ir nuo darzininko priklauso- pas mane kartais net su geriausiom seklom sunkiai buna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 10 26, 15:34)
Gal kas nors pasiulytu Russian Anna keleta seklyciu ??  ax.gif

pasižiūrėkite senos temos 37psl. gal Ugnužės pasiūlymas dar galioja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 10 27, 07:44)
pasižiūrėkite senos temos 37psl. gal Ugnužės pasiūlymas dar galioja  bigsmile.gif


aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 27, 09:04)
aciu labai  4u.gif



as irgi jau uzklausiau biggrin.gif
pulsim urmu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 10 27, 09:10)
.......pulsim urmu  lotuliukas.gif


g.gif spalis...lapkritis...gruodis...sausis.. .... ... blink.gif tai kiek iki tikros, rimtos sėjos dar prisipirksit.. lotuliukas.gif

CASUAL, kauniete, žinai, yra tokia Kaune nusmurgusi sėklų parduotuvėlė SĖKLELĖ, dar pavasarį apie ją rašiau. Nu ten tikrai galima visokio retesnio sėklų gėrio užtikti. Maždaug nuo sausio vidurio reik ten pasilankyt.

Nesakau, kad nereik dabar rūpintis ir ateičiai sėklas kaupt..pati jau beveik apsipirkusi.. blush2.gif , bet dar vieną kitą litą pasilik ir tos parduotuvėlės šturmui lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 27 spalio 2010 - 08:41
QUOTE(Edexa @ 2010 10 27, 09:41)
CASUAL, kauniete, žinai, yra tokia Kaune nusmurgusi sėklų parduotuvėlė SĖKLELĖ, dar pavasarį apie ją rašiau. Nu ten tikrai galima visokio retesnio sėklų gėrio užtikti. Maždaug nuo sausio vidurio reik ten pasilankyt.

Nesakau, kad nereik dabar rūpintis ir ateičiai sėklas kaupt..pati jau beveik apsipirkusi.. blush2.gif , bet dar vieną kitą litą pasilik ir tos parduotuvėlės šturmui lotuliukas.gif


tu cia apie ta kur tam baisiam apgriuvusiam pastate (institute kazkokiam)?
Buvau pernai biggrin.gif puikiai atsimenu nes kai uzstrigau pusnyje tai maniau kad iki pavasario ten ir liksiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
seklu ten buvo ohoho kiek -vien juoduju pomidoru buvo apie 5-6 rushiu doh.gif
butent ten pirkau tas nukainuotas 12 ar pan metu senumo seklas, is kuriu priaugo kuo puikiausiai dryzuotu ir baltu pomidoru ax.gif

bet kazkaip norisi ishbandytu ir patikrintu biggrin.gif nes kai kurios ten pirktos seklos (tiksliau pomidorai) kazkiek nuvyle blush2.gif retesnes seklos brangios, o pvz Zolotaja Grozdj man visai neskanus buvo schmoll.gif

aishku keliausiu ten ir siemet biggrin.gif jei kazkas domins -duok zinot -galesiu prazvalgyti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Edexa @ 2010 10 27, 09:41)
..pati jau beveik apsipirkusi..


nagi, nagi.... bigsmile.gif
kokias seklas? kuom ishskirtines? kokiu atliekamu yra? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 27, 08:41)
g.gif spalis...lapkritis...gruodis...sausis..  ....  ...  blink.gif tai kiek iki tikros, rimtos sėjos dar prisipirksit.. lotuliukas.gif

CASUAL, kauniete, žinai, yra tokia Kaune nusmurgusi sėklų parduotuvėlė SĖKLELĖ, dar pavasarį apie ją rašiau. Nu ten tikrai galima visokio retesnio sėklų gėrio užtikti. Maždaug nuo sausio vidurio reik ten pasilankyt.



negasdink, ir taip bijau pagalvot blink.gif
Ech, Vilniuj tai nieks kokios nusmurgusios seklu parduotuveles neuzrodo.. ale gal ir gerai. As, kaip ir Casual, jau buvau panorus isbandytu ir uzsirekomendavusiu pomidoru. Bet ar galima atsilaikyt, kai cia vis gundot? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 10 27, 09:55)
tu cia apie ta kur tam baisiam apgriuvusiam pastate (institute kazkokiam)?

nagi, nagi.... bigsmile.gif
kokias seklas?  bigsmile.gif


Ja, ja, tam pačiam vaiduoklių pastate... Kai kurios pomidorų sėklos tikrai nepigios, bet yra ir įdomių, visokiom špygom išraitytų...

Kažkokių išskirtinių sėklų tikrai neturiu, netgi kitiems metams kažin ar experimentuosiu plačiai...kai kas šiais metais taip nuvylė, kad vidury vasaros išroviau be gailesčio...

Jau turiu ir sėsiu MONROE, MARFA, BURAN (mano naujokai experimentiniai, bet rengiamose parodose užimantys pirmas vietas... cool.gif ) toliau CORAZON, DELFIN, GREEN ZEBRA, BLACK PRINCE, vyšniniai BLACK CHERRY. Na ir mano nepamainomieji ankstyvam kramsnojimui, ilgesingam pomidorų badui numalšinti, žemaūgiai OLA POLKA... Jie pas mane jau gegužyje prinoksta...

Pertekliaus neturiu, išskyrus GREEN ZEBRA, ten pakelyje daugiau nei reikia, viską pirkau proto ribose, nes auginsiu ne daugiau kaip 80-90 daigų. Šįmet persistengiau su kiekiais, susimoviau, pavargau... censored2.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 27, 13:00)
OLA POLKA... Jie pas mane jau gegužyje prinoksta...

blink.gif blink.gif blink.gif niu jooooooooooo .................

MONROE, MARFA, BURAN, CORAZON - kur shitu seklytes pirkai?? kokiam nors Schetelinge ar kur nors maziau prabangiai?

GREEN ZEBRA - skanus? g.gif mano tigriniai (raudona+zalia/gelsva) man nepatiko schmoll.gif pomidoru buvo labai gausiai, bet sunokimas idomus- pomidoras geras o ties koteliu dar kietoka, o jei lauki kol bus gerai ties koteliu tai jau virshune-pernokus. nebeauginsiu, kad ir kaip graziai atrodo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 27, 12:00)
Jau turiu ir sėsiu MONROE, MARFA, BURAN (mano naujokai experimentiniai, bet rengiamose parodose užimantys pirmas vietas... cool.gif ) ......


na štai dar iškilo papildomi pretendentai į mano šiltnamius doh.gif Nors imk ir apleisk šitą temą iki tol, kol daigai bus į šiltnamį susodinti.

Gerai būtų su kuo nors susikoperuoti.. Po pakiuką skirtingų pomidorų man per daug. Jei taip susitarus, kad viena nuperka tokių, o kita - tokių, būtų galima pasidalint abejom...
Edex, o kokiose parodose šitie medalius gavo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 27, 13:12)
na štai dar iškilo papildomi pretendentai į mano šiltnamius  doh.gif
Edex, o kokiose parodose šitie medalius gavo?  blush2.gif


Medalininkai-nugalėtojai MONROE ir BURAN. Ir MARFA kažkuriais metais pateko į tą sąrašą.
Pomidorų parodos ir degustacija vyksta Lietuvoj. Berods Alytuje.. Tada kai jau pats derlius. Per google įvesk pavadinimus ir ten kai kur yra nuorodos kasmetinių parodų. Kiekvienais metais kokią nors veislę pripažįsta skaniausia, geriausia... Čia panašiai kaip ir braškių paroda-degustacija Kaune.

P.S. MONROE ir MARFA jau mano išbandyti. Iš jų labiau patiko MONROE. BURAN dar pas mane naujokas, bet atsiliepimai apie šią veislę puikūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 27 spalio 2010 - 12:47
O kokioj vietoj, ta nusmurgus parduotuvele, koks adresas?
Atsakyti