Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(daivasen @ 2010 10 27, 13:39)
O kokioj vietoj, ta nusmurgus parduotuvele, koks adresas?


Kaunas, Taikos 92 (prie "pieno žvaigždės" kombinato)
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 27, 13:32)
P.S. MONROE ir MARFA jau mano išbandyti. Iš jų labiau patiko MONROE. BURAN dar pas mane naujokas, bet atsiliepimai apie šią veislę puikūs.



o kur sekliukes pirkai? gal irgi "seklelej" butu? g.gif

ech, kaip jau noriu svieziu pomidoru wub.gif (nors dar senieji keli noksta dezuteje, bet jau galima sakyt kad nebera)



pas mane namie vazone yra viens pomidoras - bonsas. lotuliukas.gif kadais ankstyva pavasari sejant matyt netycia viena sekliuke pas alijošių į vazoną pataikė. sudygo. buvo blogai priziurima, nustojo augt. per vasara be prieziuros bute nelaistytas daigiukas atsilaike. dabar jau pasieke ta stadija kad turi kokius 5 lapus ir jau kokias tris savaites kabancias ziedeliu uzuomazgas. kai tiek iskentejo -jau ir rauti lauk pasidare gaila unsure.gif galvoju ar yra shansu kad per ziema prastovetu ? g.gif
Gal tada pavasari greiciau koki pomidoriuka miniatiurini sumegztu ax.gif (itariu kad ten vazonines veisles daigiukas) Daigiukas dabar kokiu 12 cm (kaip beveik metinukui tai nedidelis biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 27 spalio 2010 - 14:56
QUOTE(Casual @ 2010 10 27, 15:51)
o kur sekliukes pirkai? gal irgi "seklelej" butu?  g.gif

rauti lauk pasidare gaila  unsure.gif  galvoju ar yra shansu kad per ziema prastovetu ?    g.gif


Sėklelėje tokių nėra. Pirkau Vilniuje. Ir tai ne kiekvienoj "šalašoj" jų yra... Tiesiog sėdau į mašiną ir...dui 50 km pirmy-atgal sėklučių pirkt...tai man jų savikaina.... doh.gif Nu, bet laaabai norėjau nusipirkt, kas manim pasirūpins, jei ne pati tongue.gif

Jei tą laimingąjį pomidoriuką žadi augint, tai nuolat stebėk, kad ant lapų nepradėtų baltasparniai veistis.. kambario sąlygom jie neretai tokius lauko augalus puola. Prafilaktiškai nupurkšk pieno-vandens-jodo tirpalu.
Kai mes dar tik sėsim, tu jau valgysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 27, 15:27)
Sėklelėje tokių nėra. Pirkau Vilniuje. Ir tai ne kiekvienoj "šalašoj" jų yra... Tiesiog sėdau į mašiną ir...dui 50 km pirmy-atgal sėklučių pirkt...tai man jų savikaina.... doh.gif Nu, bet laaabai norėjau nusipirkt, kas manim pasirūpins, jei ne pati tongue.gif



kitakart, pvz., as galeciau pasirupint mirksiukas.gif Jei kokiu nors konkreciu seklu noresi, parasyk. Paieskosiu ir atsiusiu.
Nu psio, reiks ir man vaziuot situ isvardintu, dabar jau mirtinai prireike.

Papildyta:
QUOTE(Casual @ 2010 10 27, 12:05)

MONROE, MARFA, BURAN, CORAZON - kur shitu seklytes pirkai?? kokiam nors Schetelinge ar kur nors maziau prabangiai?



Corazon as pirkau butent Shetellige smile.gif Kitu ten iki siol nesu macius.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 27, 17:36)

Nu psio, reiks ir man vaziuot situ isvardintu, dabar jau mirtinai prireike.


hah.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ech, pas jus bent shiltnamiai normalus.... o pas mane realiai 20 ddaigu telpa - o vien rushiu prisidaiginu virs 30 doh.gif (apie tai kiek rushiu seklu prisiperku tai jau patyliu) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
juokis juokis. Paziuresim, kas ten pas tave desis iki pavasario biggrin.gif

O siltnamiai nesvarbu kokie. Vistiek visada per mazi buna.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 27, 17:51)
juokis juokis. Paziuresim, kas ten pas tave desis iki pavasario  biggrin.gif

O siltnamiai nesvarbu kokie. Vistiek visada per mazi buna.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 27, 17:51)

O siltnamiai nesvarbu kokie. Vistiek visada per mazi buna.


irnesakyk.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif taaaaip, mes ir Žiežmarių šiltnamius užkimštume..

MARFA irgi galima gaut shetelige. O BURAN ir MONROE radau tik Žirmūnų tokioj "babos jagos trobelėj"....
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 27, 17:22)
taaaaip, mes ir Žiežmarių šiltnamius užkimštume..

O BURAN ir MONROE radau tik Žirmūnų tokioj "babos jagos trobelėj"....


laisvai drinks_cheers.gif

O kurioj mazdaug vietoj, gal pameni? Niekaip neatgaminu, kad buciau kur Zirmunuose trobele ant vistos kojeles maciusi g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

gal patarsit? 4u.gif
As naujoke siame reikaliuke, nes kitais metais tik pirma karta sodinsiu prie nauju namu darzoves. Reikalas tame, kad siltnamio kitais metais dar greiciausiai neturesiu.... bet labai noriu pasisodinti pamidoru. Gal galite patarti kokiu veisliu pomidorai gerai auga ir lysveje? Domina taip pat ir vysniniai?
Is anksto dekoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 27, 18:39)

O kurioj mazdaug vietoj, gal pameni? Niekaip neatgaminu, kad buciau kur Zirmunuose trobele ant vistos kojeles maciusi  g.gif


Taaaip..Žirmūnai - kaip Niujorkas... kur tu pamatysi..
Privertei mane, seną bobulytę, savo galvos sanmazgus pasukioti...

ŽIRMŪNŲ 67, (priešingoj pusėj, nei sheteligas) pastatas kieme, be pavadinimo, be numerio, ant vištos kojos su kopėtėlėm...(čia be bajerio...) reik būt šiek tiek detektyvu ir pačiam susiprotėt, kas ten sėklų parduotuvė.... Ten labai maloni žiežula sėdi ir sėklas katile maišo 4u.gif
Atsakyti
uuuuu, pagarba - tikslu adresa prisiminei.. As apakus. Nu bet tokios trobeles ten neatgaminu, nors ka nori. Prasysiu vaikio padet, anas ten mokosi salia. Gales is kokios pamokos nusimuilines pabludinet, ziezulos paieskot.
Atsakyti