Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga

Apklausa: Kokią Roberto Pattinsono savybę ar kūno vietą mielai įmontuotumėte į savo vyrą/draugą? (48 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Arti @ 2010 10 27, 09:45)
vdrug vyras mane hakerina biggrin.gif o as kas antra posta "myliu Robke"..jis gi nezino, kad cia tokia taisykle biggrin.gif Blem vakar..atsisedau daryt parasiuko..ir photoshopas durniuot pradejo..pasikvieciau vyra, kad padetu..tas patvarke ir paspaude atsitiktine fotke paziuret ar veikia..o ten Robke..kita..vel Robke.. lotuliukas.gif tik ka buvau uzsiseivinus tris fotkes parasui doh.gif "nu..nu.."

doh.gif lotuliukas.gif O isivaizduoji, par man kompe Robkes nera g.gif neissiduodu blecha g.gif Bet uz tai patinkanciu aktoriu (mergu) fotkiu... uuuuuuuuuu.... biggrin.gif pasiziuriu kokios nuostabios, trukumu paieskau.. dazniausiai nerandu biggrin.gif
Ir seip man prasau ukoliuka ax.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika89: 27 spalio 2010 - 08:50
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 27, 08:49)
Ir seip man prasau ukoliuka ax.gif  blink.gif

Aij, ligases, pacios apsitarnaukit...daktaryte tingi dirbt..geriau manikiura pasidarys nail.gif

Bet siaip tai apklausa idomi gavosi tuo, kad rezultatai nenuspejami ax.gif
Ir ne viena neissiduoda, kad noretu su R.P. kaip mano parasiuke... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 27 spalio 2010 - 08:55
o pas mus kompe ant dekstopo prisaugau ir istrint pamirstu, bet jam jau dzin, da lapmacki lotuliukas.gif o va mano papkej ten velnias koja nusilauztu, nes vietoj savu foto ir mokslu medziagos ten Twilight'as karaliauja visom prasmem doh.gif biggrin.gif


vsio lekiu iki veto savo suniu apziurai vedu ikiiiii mirksiukas.gif

Myliu Kristen........ wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Naglybe daktare doh.gif uz ka bapkes gauni??? blink.gif vnz pati apsitarnausiu tongue.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika89: 27 spalio 2010 - 08:59
As turiu beeeeda..Iki sestadienio reik heloweeniskai apsiredyt...galvoju i tema tai butu vampyyyriskai lotuliukas.gif dabar suku galva, kaip vampyriskai..rodos nieko tinkamo neturiu..drabuziu nuomai metyt pinigus biski gaila blush2.gif zodz, turiu galvos skausma ir dar vyra reik apredyt doh.gif
Pagalvojau, kad tie kontaktiniai lesiai dabar praverstu..uztektu juos uzsideti ir tada jau dzin ka tu apsirengus, nes visi apart raudonu akiu daugiau nieko nematytu biggrin.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 27, 08:57)
Naglybe daktare  doh.gif uz ka bapkes gauni??? blink.gif vnz pati apsitarnausiu  tongue.gif
user posted image
user posted image

Dar dar..nagla daktaryte nori dar biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 27 spalio 2010 - 09:01
QUOTE(Arti @ 2010 10 27, 10:04)
Dar dar..nagla daktaryte nori dar biggrin.gif

jokiu schmoll.gif einu dirbt kaip rimtas zmogas nepliurpiantis SM unsure.gif jau ir taip auksas mano .. gana doh.gif
o de lesiu tai sitai progai tikrai tiktu biggrin.gif tik raudoni tai.. brrr unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika89: 27 spalio 2010 - 09:08
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 27, 09:07)
jokiu schmoll.gif einu dirbt kaip rimtas zmogas nepliurpiantis SM unsure.gif jau ir taip auksas mano .. gana doh.gif
o de lesiu tai sitai progai tikrai tiktu biggrin.gif tik raudoni tai.. brrr unsure.gif

Rimta zmogu ne vaidint reikia, o juo buti biggrin.gif lotuliukas.gif
Gerai, ir as dingstu.. ax.gif
Va kokia liudna melodija radau..tiktu jaunaciai..kai Edva Bela palieka http://www.youtube.c...feature=related
cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 27, 10:11)
Rimta zmogu ne vaidint reikia, o juo buti biggrin.gif  lotuliukas.gif
Gerai, ir as dingstu.. ax.gif
Va kokia liudna melodija radau..tiktu jaunaciai..kai Edva Bela palieka http://www.youtube.c...feature=related
cray.gif

Be sansu.... doh.gif biggrin.gif daba tik stenksiuos eterio blevyzgom neuzimt!
Atsakyti
labas rytas, pamaniau trumpai įlįsiu čia paskaintinėt, kol mažoji miega, ir paskui eisiu aš dar pamiegoti. tai va, mažoji jau seniai kaip nubudo, o aš vis tebeskaitau...
doh.gif

QUOTE(egliosha @ 2010 10 27, 02:09)
prabalsavau naujo apklausoj, pasirodo egliosha ir Zana yra 3 zmones

lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Arti @ 2010 10 27, 08:17)
Asmeniskai man ne vieno kg. nei pirmas, nei antras biggrin.gif O mama varazijo varazijo..sake "nu po antro tikrai sustoresi..as po antro visa figura prateriojau" Nors ir norejau kelis kylus pasilikt..neliko ne vieno lotuliukas.gif Nors per nestumus tai buvau booomba, su  antru 22kg. priaugau

Myliu myliu as ta Robke

man kiekvienas neštumas, tiksliau gimdymas atima po porą trejetą kg, kurie grįžta, nustojus maitint. bet tikiuosi šįkart negrįš... stengsiuos. bet kadangi aš tokia prie didesnių, tai man gerai, kad atima, pabūnu biškį prie normalesnių tuo poneštuminiu metu... tik aišku vaizdas geresnis apsirengus, nei nusirengus lotuliukas.gif doh.gif

mėgstu mėėėgstu brangakmenius, i ypač jaspį biggrin.gif

QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 10 27, 08:28)
Arti pamirsai viena punkta man jo kudumas patinka, nes maniskis tai Air bag'a turi doh.gif

kas yra air bagas? aš žinau tik six pack'ą, bet Robkė jo neturi, ten NewMoone jis buvo dirbtinai patobulintas...

QUOTE(Arti @ 2010 10 27, 09:04)
As turiu beeeeda..Iki sestadienio reik heloweeniskai apsiredyt...galvoju i tema tai butu vampyyyriskai lotuliukas.gif dabar suku galva, kaip vampyriskai..rodos nieko tinkamo neturiu..drabuziu nuomai metyt pinigus biski gaila blush2.gif zodz, turiu galvos skausma ir dar vyra reik apredyt doh.gif
Pagalvojau, kad tie kontaktiniai lesiai dabar praverstu..uztektu juos uzsideti ir tada jau dzin ka  tu apsirengus, nes visi apart raudonu akiu daugiau nieko nematytu biggrin.gif  lotuliukas.gif

gal turi apsiaustų kaip volturių?
o linzių būna optikoje wink.gif tada galėtai paimituot Dakotą. taip mokyklinukė, su raudonom akim ech, neblogai biggrin.gif


kaip aš jums pavydžiu heloweeno tusų wub.gif seniai seniai, kažkada prieštvaniniais laikais tai buvo mūsų chebros metų balius biggrin.gif thumbup.gif kai pirmą dukrą užnešiojau dvi beveik dvi savaites, niekas net nenustebo, kad ji pasirinko gimti heloweeno naktį bigsmile.gif
Papildyta:
arti, va kaip būtų fain, jei pagautum tokį stiliuką biggrin.gif nors čia tiktų šviesiaplaukei gal g.gif
user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
karsta.gif karsta.gif karsta.gif
Atsakyti
karsta.gif karsta.gif karsta.gif OMG..... paskutine kur guli karsta.gif tik pazasti nuskusciau doh.gif blink.gif bet cia never mind irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika89: 27 spalio 2010 - 09:43
user posted image

va šioj fotsesijoj ji tikslingai buvo supanašintas su

user posted image
user posted image
Atsakyti