Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Tokiu atveju, kai matau kad ant ribos, duodu Engystolį, Osciloccocsinus (kai prisimenu kad peršalimo pradžioje), Coryzalią, kojas pakaitinu, duodu vaistažolių arbatos, aviečių arbatos daug gerti. Ir dažniausiai padeda - bent jau per porą dienų ir praeina. O dabar dar papildomai duodu spanguoles sutrintas su medumi, ir ištrinu vakarais sezamo aliejumi. Skaičiau kad padeda nuo peršalimo, slogų - labai gerai krūtinę, nugarą, kojų padus ištepti.
Atsakyti
sakykit ar galima gynocoheel lašus, kaip ir žirniukus, prilašinti pilną stiklinę vandens ir gerti per dieną. ar jau ten gausis ne tas dozavimas?
Obuoliausia, tu esi gėrusi gynacoheel.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 11 lapkričio 2010 - 11:19
Krika, taip nedariau. Tiesiog 5-7 lašai į kelis gurkšnius vandens.

Vandenyje skiesti tokiu būdu, kaip tu aprašei, geriausia vienkomponenčius (kiek aš suprantu).
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2010 11 11, 11:32)
Krika, taip nedariau. Tiesiog 5-7 lašai į kelis gurkšnius vandens.

Vandenyje skiesti tokiu būdu, kaip tu aprašei, geriausia vienkomponenčius (kiek aš suprantu).

ačiū, vakar žiauriai "surakino" sad.gif tai galvojau apie tokį būdą nakčiai. bet pakako kas 15 min išgerti ir viskas atslėgo
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2010 11 11, 12:19)
sakykit ar galima gynocoheel lašus, kaip ir žirniukus, prilašinti pilną stiklinę vandens ir gerti per dieną. ar jau ten gausis ne tas dozavimas?
Obuoliausia, tu esi gėrusi gynacoheel.


Manau, kad ta taisyklė galioja visiems homeopatiniams
Atsakyti
g.gif tesingai. man kažkada gyd. M yra leidęs taip su stodalio sirupu daryti vaikui smile.gif

visai pamiršau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2010 11 11, 14:07)
g.gif tesingai. man kažkada gyd. M yra leidęs taip su stodalio sirupu daryti vaikui  smile.gif

visai pamiršau  doh.gif


ir man, bet su kitu sirupu
Atsakyti
gal žinote, gynocoheel kokia veiklioji sudėtis varo šlapimą? ar man čia sutapimas?
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 11 11, 10:37)
Tokiu atveju, kai matau kad ant ribos, duodu Engystolį, Osciloccocsinus (kai prisimenu kad peršalimo pradžioje), Coryzalią, kojas pakaitinu, duodu vaistažolių arbatos, aviečių arbatos daug gerti. Ir dažniausiai padeda - bent jau per porą dienų ir praeina. O dabar dar papildomai duodu spanguoles sutrintas su medumi, ir ištrinu vakarais sezamo aliejumi. Skaičiau kad padeda nuo peršalimo, slogų - labai gerai krūtinę, nugarą, kojų padus ištepti.

ačiū už pasidalinimą.O kokiu santykiu trinat spanguoles?turiu 0,5l,kiek medaus dėti? g.gif
naktis mūsų tragiška,pakilo temperatūra,vaikas kas 10-15 min klykė nenuraminamai blush2.gif Ryte geriau,sloga nebe tokia skysta.matyt allium cepa sutirštino g.gif M liepė duoti allium cepa+nux vomica.Dar tokios kombinacijos nesam bandę g.gif Tikiuosi šįkart be kosulių praslysim...

P.s-occilococinum jau pora savaičių kasdien po kelis žirniukus profilaktikai daviau,bet nepadėjo kol kas apsisaugoti nuo bacilų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzekle: 11 lapkričio 2010 - 14:50
QUOTE(zirzekle @ 2010 11 11, 15:46)
ačiū už pasidalinimą.O kokiu santykiu trinat spanguoles?turiu 0,5l,kiek medaus dėti? g.gif
naktis mūsų tragiška,pakilo temperatūra,vaikas kas 10-15 min klykė nenuraminamai blush2.gif  Ryte geriau,sloga nebe tokia skysta.matyt allium cepa sutirštino g.gif  M liepė duoti allium cepa+nux vomica.Dar tokios kombinacijos nesam bandę g.gif Tikiuosi šįkart be kosulių praslysim...


Šiaip kiek žinau daro 1:1, bet aš tiesiog ragavau ir dėjau pagal skonį, nedariau 1 prie 1.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 11 11, 14:50)
Šiaip kiek žinau daro 1:1, bet aš tiesiog ragavau ir dėjau pagal skonį, nedariau 1 prie 1.

4u.gif su blenderiu trinat,taip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2010 11 11, 15:52)
4u.gif  su blenderiu trinat,taip? blush2.gif


Mane išvadino durne, bet kadangi buvau išmetusi tokį labai patogų medinį šaukštą, tai su rankomis. Mane mokė nuo vaikystės, kad norint kad vitaminas C ir kt. vitaminai nežūtų, reik su mediniu šaukštu sutrinti. Kiti trina su blenderiu.
Atsakyti