Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(argus @ 2010 12 02, 09:09)
Bet jis nuo žarnyno problemų padeda.
Veratrum album arba Arsenicum neturi?

neturiu šių

QUOTE(monamor @ 2010 12 02, 09:51)
kai buvo problemu su pilvu, o reikejo atbut seminaruose isgelbejo diarheel

ir šio neturiu. bet susiveiksiu. ačiū.
nežinau, naktį blogai miegojau. nors žarnynas nekankino. po kmynų puodelio..... nepadėjo jis man. pasidariau smectos, tai tik paryčiais ir ryte spėjau į wc. bet dabar ar nuo prastai miegotos nakties, bet skauda galvą. lyg ir kojos silpsta. ar čia aš jau sliekų ieškau kur jų nėra.
suvalgiau persimoną - tai ramu kol kas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 12 02, 09:44)
Gal galit pasakyti receptuką su kėnio aliejumi sinusitui gydyti?

Ir ką galite patarti - skauda gerklę, jausmas tarsi kažkas gerklėje yra ir norisi pakasyti, eina sausas kosulys, draskantis gerklę?

Įtariu krisiu lapėms ir aš sad.gif


Radau apie kėnių aliejų - į 20 ml vandens 1 lašas kėnių aliejaus lašinti 3 kartus dienoj.

O ką visgi patarsit man dėl gerklės?
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2010 12 02, 10:08)
nežinau, naktį blogai miegojau. nors žarnynas nekankino. po kmynų puodelio..... nepadėjo jis man. pasidariau smectos, tai tik paryčiais ir ryte  spėjau į wc. bet dabar ar nuo prastai miegotos nakties, bet skauda galvą. lyg ir kojos silpsta. ar čia aš jau sliekų ieškau kur jų nėra.
suvalgiau persimoną - tai ramu kol kas  unsure.gif

temperatūra kyla. nedaug bet jau turiu 37,3 unsure.gif
Atsakyti
argus, mano vaikui šį rudenį jau keletą kartų taip su gerkle buvo ( net kasydavosi su liežuviu). Mūsų gydytoja kažkaip neeksperimentuoja. Taigi kaip ir prie visų gerklės skausmų, kutenimų-belladona,( ir mūsų ištikima pulsatila). O vat kai kosėjo iš gerklės +bryonia. Pasmus kažkaip viskas apie kelis vaistus sukas ir prasisukam smile.gif

krika, žinau, kad tokiu pilviniu atveju mūsų gyd. rekomenduotų nux vomica. Kažkada mažiukei kai ale rotas buvo, daviau.
Atsakyti
QUOTE(opium @ 2010 12 02, 12:10)
argus, mano vaikui šį rudenį jau keletą kartų taip su gerkle buvo ( net kasydavosi su liežuviu). Mūsų gydytoja kažkaip neeksperimentuoja. Taigi kaip ir prie visų gerklės skausmų, kutenimų-belladona,( ir mūsų ištikima pulsatila). O vat kai kosėjo iš gerklės +bryonia. Pasmus kažkaip viskas apie kelis vaistus sukas ir prasisukam smile.gif

krika, žinau, kad tokiu pilviniu atveju mūsų gyd. rekomenduotų nux vomica. Kažkada mažiukei kai ale rotas buvo, daviau.


Ačiū labai. Viską turiu reiks gerti.
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2010 12 01, 15:20)
Renna, kaip nori. kol nusipirksit galiu atkratyti  mirksiukas.gif

Jau turim, vartojam, ačiū 4u.gif


QUOTE(opium @ 2010 12 01, 16:31)
nukrypimas šioks toks .dėl sinusito man gydytojas greižtai draudžia šildyt, tame tarpe ir garint. Bet kie seku pasisakymus, tie česnakiniai kompesai daug kam padeda....esu apmąstymuose dėl savęs wink.gif


O pabadyt Gelomyrtol nenorit? atriša visas užsikimšusius sinusitus lotuliukas.gif
Ne homeopatija, bet vis prie natūralesnių.....


QUOTE(krika @ 2010 12 01, 23:25)
kažko blogai su žarnynu. ir vis blogiau pavalgius, pagėrus. raižo pilvą ir reik lėkti į wc (lyg viduriuoti pradedu). perskaičiau viską ką turėjau ir pasirodo jokių vaistų tam reikalui neturiu. geru kmynus, bet ir nuo gėrimo mane varo į wc doh.gif


Siūlyčiau su WC nesistengt "užraukt" - organizmas pats valosi, tai leisk jam biggrin.gif
Man buvo tokie patys simptomai prieš porą savaičių - galvos skausmas, nedidelė tempa, nuolatinis WC lankymas - labai padėjo Arsenicum


QUOTE(zirzekle @ 2010 12 01, 23:38)
žiaurus kosulys mažių kankina,iki vėmimo vėl verysad.gif  Tikiuosi,kad ryt savijauta bus geresnė,per dieną tik duoniuką suvalgė.Pradeda kažką rimčiau valgyti ir iš kart kosti,kaip gaila vaiko verysad.gif Tempą lyg numušėm,prieš miegą 37.3tebuvo.
O kokiu santykiu skiesti keniu alieju (čia turbut apie eterini kalbat?) ir kokiu dažnumu lašinti?ačiū.Ryt lėksiu pirkti,mažum ir mum pagreitins slogos dingimą g.gif


jei kosulys su vėmimu tinka Ipecacuanha 4u.gif


Aš tai kai vaikai neserga, sugebu kažkaip blaiviai mastyt, ir suprast, kokie vaistai padėtų, bet kai suserga, sukarščiuoja - visos žinios kažkur išgaruoja lotuliukas.gif
Kad ir vakar, vaikas neramus, visas raudonas, tempa tik kyla, o aš trypčioju tarp aconito, belladonnos ir chamomillos (nes itariu, kad dantys kalti) lotuliukas.gif kažkaip visų trijų nesinoris duoti, nes paskui ir nesuprasiu, kas padėjo, o kas nea biggrin.gif Daviau belladonnos (ir vėl susidūriau su bėda, kad nemoku parinti potencijos ir žirniukų kiekio doh.gif ) po poros dozių pagerėjo, mažylis užmigo, nebežadinau, kad vaistų sugirdyt, tai naktį tempa 39 doh.gif Vien žo, mokytis ir mokytis dar...

Tikiu Obuoliausios žodžiais, kad trečią ligų sezoną, jau pajusių tvirtą homeopatijos žinių bagažą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2010 12 02, 11:50)
Siūlyčiau su WC nesistengt "užraukt" - organizmas pats valosi, tai leisk jam  biggrin.gif
Man buvo tokie patys simptomai prieš porą savaičių - galvos skausmas, nedidelė tempa, nuolatinis WC lankymas - labai padėjo Arsenicum

tai šiandien žarnynas mažiau vargina ir negausiai. bet temperatūra vis kyla
Atsakyti
Aš pasidalisniu savo patirtim...Kažkaip nenusipirkau tų homeopatinių jūsų siūlytų vaistukų užsitęsusiai anginai gydyti. Bet pradėjau gerti Pau d'Arco kapsules (turėjau, nes uošvienė davė, vis siūlė gerti, bet kažkaip ja netikėjau blush2.gif ). Ir ką gi - mano didžiai nuostabai, po trijų dienų jau tikrai geriau, gerklėj jau nebėra "kaktuso" jausmo, dar truputį paraudę, vienas mažytis pūlinukas, bet jau super super thumbup.gif
Čia ne homeopatinis, bet žolinis preparatas, nereklamuoju, bet gal kam padės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice: 02 gruodžio 2010 - 12:24
QUOTE(zirzekle @ 2010 12 01, 22:38)
žiaurus kosulys mažių kankina,iki vėmimo vėl verysad.gif  Tikiuosi,kad ryt savijauta bus geresnė,per dieną tik duoniuką suvalgė.Pradeda kažką rimčiau valgyti ir iš kart kosti,kaip gaila vaiko verysad.gif Tempą lyg numušėm,prieš miegą 37.3tebuvo.
O kokiu santykiu skiesti keniu alieju (čia turbut apie eterini kalbat?) ir kokiu dažnumu lašinti?ačiū.Ryt lėksiu pirkti,mažum ir mum pagreitins slogos dingimą g.gif


Irgi pritariu dėl Ipecacuanha. Pasiskaitykit. Dar stiprūs priepuoliniai yra Drosera.

QUOTE(argus @ 2010 12 02, 08:44)
Gal galit pasakyti receptuką su kėnio aliejumi sinusitui gydyti?

Ir ką galite patarti - skauda gerklę, jausmas tarsi kažkas gerklėje yra ir norisi pakasyti, eina sausas kosulys, draskantis gerklę?

Įtariu krisiu lapėms ir aš sad.gif


Tokiai gerklei: Phytolacca, Drosera, Spongia, Sticta (reikia atsirinkti).


Krika, jei nenori pas lapes, pasiieškok Diarrheel arba Arsenicum/Veratrum. Šitie prie ūkio tikrai pravers, kai tokie dalykai prasideda.
Diarheel ir Veratrum homaccord yra iš Heel (turi būti didesnėse vaistinėse).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 02 gruodžio 2010 - 12:34
QUOTE(argus @ 2010 12 02, 11:15)
Radau apie kėnių aliejų - į 20 ml vandens 1 lašas kėnių aliejaus lašinti 3 kartus dienoj.

O ką visgi patarsit man dėl gerklės?



Jei skauda gerklę ir raudona - tada Belladona (kaip rašė opium) ir gali pamaišyt su Barium carbonicum.

Jei atrodo kaip su plunksna gerklę kutena ir prasideda kosulys - tada Spongia.

Jei gerklę graužia (čia dažnai būna prieš prasidedant slogai) - tada Acidum nitricum


Mažoji pradėjo vakar sloguot - sulašinau kėnio, daviau Pulsatillos, išmiegojo visą naktį ramiai, nosis neužkišta, tik truputį per nosį kalba, kaip būna prie slogos.

Sūnui buo astmos "atradau" Astmograną iš naujo. Anksčiau kažkaip nesuveikdavo, dabar duodu 3 arba 2 k dienoj po 7 žirnius, jau savaitė kaip be Ventolino gyvenam thumbup.gif

Žodžiu, džiaugiuos neatsidžiaugiu homeopatija. thumbup.gif



Krika, dar pelynas(karčiųjų kiečių žolė) labai gerai nuo pilvų ir viduriavimo, jei sau, vaikas tai neįgers - kartumas nerealus. Man atrodo, argus irgi bandė.
Papildyta:
QUOTE(Ice @ 2010 12 02, 13:22)
Aš pasidalisniu savo patirtim...Kažkaip nenusipirkau tų homeopatinių jūsų siūlytų vaistukų užsitęsusiai anginai gydyti. Bet pradėjau gerti Pau d'Arco kapsules (turėjau, nes uošvienė davė, vis siūlė gerti, bet kažkaip ja netikėjau  blush2.gif ). Ir ką gi - mano didžiai nuostabai, po trijų dienų jau tikrai geriau, gerklėj jau nebėra "kaktuso" jausmo, dar truputį paraudę, vienas mažytis pūlinukas, bet jau super super  thumbup.gif
Čia ne homeopatinis, bet žolinis preparatas, nereklamuoju, bet gal kam padės  mirksiukas.gif



Čia kaip natūralus antibiotikas, kažkas su skruzdėlėmis susiję, jei teisingai pamenu? Esame susidūrę iš ankstesnių laikų, kai eksperimentavome su papildais. Pasveikimas buvo irgi kažkur per 3 dienas, bet kad brangus jis, o ir homeopatija suveikia per 3 dienas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinukas: 02 gruodžio 2010 - 12:59
[quote=argus,2010 12 02, 12:15]
Radau apie kėnių aliejų - į 20 ml vandens 1 lašas kėnių aliejaus lašinti 3 kartus dienoj.

Tai ta vandenuka ir lasint tasa 3 kartus,ar kiekvienam kartui is naujo daryti ta vandenuka su aliejum? smile.gif
Atsakyti
[quote=Asveja,2010 12 02, 14:12]
[quote=argus,2010 12 02, 12:15]
Radau apie kėnių aliejų - į 20 ml vandens 1 lašas kėnių aliejaus lašinti 3 kartus dienoj.

Tai ta vandenuka ir lasint tasa 3 kartus,ar kiekvienam kartui is naujo daryti ta vandenuka su aliejum? smile.gif
[/quote]


20 ml tai čia didelis kiekis - į buteliuką nuo Vibrocilio telpa apie 15-17 ml vandens, įlašinate 1 lašelį kėnio eterinio aliejaus ir prieš kiekvieną lašinimą suplakate. To paruošto tirpalo pilnai užtenka vienam sirgimui, jo dar ir lieka, bet kai susirgs kitą kartą, tai geriau pasigamint šviežio.

O 20 ml geriausia atsimatuot su švirkštu, ir į buteliuką lengviau pataikyt. ax.gif
Atsakyti