Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Apklausa: Kokios rūšies duoną dažniausia kepate? (123 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(vilmuke @ 2010 11 25, 14:07)
laba diena duonos kepėjėlės,

turiu didelį klausimą, ar jūs kituose miestuose Vilniuje ar Kaune randate pirkit rupių kvietinių miltų? nes Marijampolėje nei vienoje parduotuvėje nėra pirkti :-( jei randate kur, prašau parašykit  kuriose parduotuvėse
o gal būt jūs šviesiai duonelei kitokius miltus naudojate, nes aš pati nekepu, mama kepa, tai iš ruginių jei niekas nesigavo.

Niekur nebėra kvietinių rupių miltų doh.gif . Aš puse Lietuvos išmaišiau ir visur kaip į frusty.gif . O kaip nusiųsti receptą? Gal turit bendrą e-paštą? Ar reikia įkelti čia...
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2010 11 25, 20:08)
Niekur nebėra kvietinių rupių miltų doh.gif . Aš puse Lietuvos išmaišiau ir visur kaip į  frusty.gif . O kaip nusiųsti receptą? Gal turit bendrą e-paštą? Ar reikia įkelti čia...

įkelkit čia, o vėliau įdėsiu į bendrą sąrašą ax.gif
Atsakyti
Tai, kad lygtais aš turiu.. O kaip atrodo rūpus kvietiniai?
Atsakyti
Sveikos, ryžausi ryžausi ir pasiryžau - iškepiau plikytą duoną su raugu. Naudojausi Malsenos receptu (tik salyklo nedejau) ir instrukcijomis. Lyg ir neblogai, kaip pirmam blynui smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 11 26, 00:22)
Tai, kad lygtais aš turiu.. O kaip atrodo rūpus kvietiniai?

tai gerai, kad dar turi. ir aš esu nusipirkusi iš seniau. na jie šiek tiek rupiau sumalti, nei paprasti kvietiniai.
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2010 11 26, 00:51)
Sveikos, ryžausi ryžausi ir pasiryžau - iškepiau plikytą duoną su raugu. Naudojausi Malsenos receptu (tik salyklo nedejau) ir instrukcijomis. Lyg ir neblogai, kaip pirmam blynui smile.gif

Na , atrodo tikrai skaniai. Taip ir norisi atsiriekti riekelę ir paragauti! Šaunuolė!
Atsakyti
turiu duonkepe BOMANN,ten yra programa TEIG(tešla)ruošti tešlai,gal žinote kokiai čia tešlai ruošti.
Merginos gal kas turite tokią pačią duonkepe ir galėtumėte daugiau apie ją papasakoti.Gal žinote kiek kokia programa dirba(val).Instrukcijoje nieko nėra parašyta.
Kaip žinoti kada baigė kepti.
Ką reiškia jūsų receptuose parašyta kepimas
Gal ir per daug klausiu bet tik nusipirkau duonkepe ir iškyla daug klausimų.
Gal kas turite receptą kepti duonkepėje su programa KUCHEN (pyragai)ruošti pyragams su kepimo milteliais
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 11 26, 10:31)
turiu duonkepe BOMANN,ten yra programa TEIG(tešla)ruošti tešlai,gal žinote kokiai čia tešlai ruošti.
.....


Sveika, jei duonkepė pirkta Lietuvoje, tikrai turi būti lietuviška instrukcija, atšviesti keli lapai ir susegti. Pabandyk susirasti juos, ramiai atsisėsti ir perskaityti, ten viskas yra aprašyta. O tada pasiklausk wink.gif
Mano mama tokią turi, tikrai yra instrukcija.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
norėjau paklausti, ar pakoregavus receptą ir pakeitus vandenį kefyru, reikia didinti mielių kiekį ar cukraus kiekį? Galvoju,kad Nataliuncik vaisinė duonelė neiškilo,nes dėjau dalį kefyro... doh.gif ir tas pats su alumi,manau skaniau būtų nei su vandeniu,bet bijau,kad vėl bus kas nors ne taip,turbūt tokiu atveju reik mažint mielių kiekį? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paulina25: 26 lapkričio 2010 - 12:41
QUOTE(Paulina25 @ 2010 11 26, 12:40)
Sveikos  smile.gif
norėjau paklausti, ar pakoregavus receptą ir pakeitus vandenį kefyru, reikia didinti mielių kiekį ar cukraus kiekį? Galvoju,kad Nataliuncik vaisinė duonelė neiškilo,nes dėjau dalį kefyro...  doh.gif ir tas pats su alumi,manau skaniau būtų nei su vandeniu,bet bijau,kad vėl bus kas nors ne taip,turbūt tokiu atveju reik mažint mielių kiekį?  g.gif

g.gif na kad ne, nieko nereikia didint, net geriau iškyla jei pakeist vandeni alumi ar kefyrų
Atsakyti
1. Kaip žinoti kada baigė kepti.
2. Ką reiškia jūsų receptuose parašyta kepimas

Čia turbūt klausimai buvo. Nors šiaip ar taip jie neaiškūs.
1.) Duonkepė gi pati žino kiek kepti, tiksliau pagal programą ji žino. Kai baigs kepti, ji cypsės visu garsumu, mano duonekpė gal net kokis 7 kartus pypsi biggrin.gif
(na pypsi dar ir kai sako "ei, jei nori dėti riešutus, vaisius, tai dabar pats metas")

2.) g.gif ką reiškia kepimas.. nu tai turbūt ir reiškia kepimas. Čia kurioj vietoj recepte taip parašyta? Paklauskit išsamiau, bo niekas turbūt nesuprato, tai ir neatsako.
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 11 26, 11:31)
turiu duonkepe BOMANN,ten yra programa TEIG(tešla)ruošti tešlai,gal žinote kokiai čia tešlai ruošti.
Merginos gal kas turite tokią pačią duonkepe ir galėtumėte daugiau apie ją papasakoti.Gal žinote kiek kokia programa dirba(val).Instrukcijoje nieko nėra parašyta.
Kaip žinoti kada baigė kepti.
Ką reiškia jūsų receptuose parašyta kepimas
Gal ir per daug klausiu bet tik nusipirkau duonkepe ir iškyla daug klausimų.
Gal kas turite receptą kepti duonkepėje su programa KUCHEN (pyragai)ruošti pyragams su kepimo milteliais

sveikos 4u.gif
va man tas ir nelabai aisku...nes jei su teslos programa ismaisys ir iskildys, tai paskui ijungus pagrindine programa, tai ji vel maiso gi ten...man ir toks klausimas kyla... doh.gif
na o laikas, tai matosi kox yra,kai nustatai programa, as kai ja ijungiu rodo,kad 3val keps ir kepa... smile.gif paskui dar val laiko sildo ar kaip ten... g.gif
Atsakyti