Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *37 Namučiai...

QUOTE(Papugele @ 2010 10 28, 21:08)
Fati parase, kad skelbimas idetas, nu bet gal man kitaip rodo, tiek to biggrin.gif
Dziaugiuos, kjad turesi ta knyga 4u.gif



A.. as SM neskaiciau, man meskute sms parase ir atlekiau is kart lotuliukas.gif net neskaiciau, kad temoj kazkas buvo parases.. fuuu.. spejau bigsmile.gif
drinks_cheers.gif as ir dziaugiuos
Atsakyti

Beje, ar kitos sutinkant su tuo, ką parašiau pirmame temos poste, kad neapribojam finansiškai dovanų pirkimo? Ir, ar tinka luizianos pasiūlytas variantas dėl pačio keitimosi?
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 10 28, 20:08)
kas ieškojot ar norit yra 'Moterų kupe' už 10Lt
http://www.supermama...;#entry41572403



A va gi tavo posciukas.. nematiau bigsmile.gif thumbup.gif asiu asiu
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 10 28, 20:02)
iš kur gavai Suadą? g.gif viena man moteris sakė, kad kažkas už Suados knygą paprašė net 45 litų g.gif


vieno gero zmogucio drauge paskolino 4u.gif Na knyga reta, naujo leidimo nera,, tad nesistebiu del kainos

QUOTE(amber123 @ 2010 10 28, 20:06)
As tai stengiuos neskaityt keliu pan pobudzio knygu is eiles.. neidomu buna unsure.gif

as pabandysiu mirksiukas.gif vis dar gyvenu ta dvasia, manau tureciau uzsikabinti.

Off topic'u buna ir bus visose temose ir tikrai nereikia taip arsiai i juos reaguoti, kadangi esu gan naujoke sioje semoje, tad objektyviai ziurint, nenorekim buti lygesni uz lygius. Kas labas rytas, kas labanktis, kas apie pianinus, kas apie isvykas ar apie egzaminus pasisako ir nieko, praeina tie postai. O tuo labiau arteja Kaledos, bukim nuolaidesnes viena kitoms ir priimkim kiekvieno nuomone taip, lyg butu artimas 4u.gif Ir dar ne visi moka issamiai ir nuosekliai ar labai idomiai isreiksti savo mintis apie knygas. Man ir nesiseka aprasyti visus savo jausmus ir supratima apie knyga, kartais turiu tik viena zodi apibudinimui: patiko ir tiek bigsmile.gif

Papildyta:
Sąrašas, norinčių dalyvauti burtų traukime dėl kalėdinių dovanėlių apsikeitimo:

Sielos Sparnai
Doriforė
Tibė
adžani
Ingėnas
Luiziana
Stiklo karoliukai
eglute82

Atsakyti
QUOTE(Pukis_miau @ 2010 10 28, 20:55)
Aš registruojuos su P. Auster Niujorko trilogija . Perskaičiau pirmąją dalį, keista, nęįprasta knyga, bet kažkuo traukia  unsure.gif suknyga.lt mačiau, jog lyg katilina skaitė ją, labai įdomu būtų atsiliepimai  ax.gif

Gal tu pirma perskaityk, tada atsiliepimų prašyk. Nes paskui kas išpeiks, tai nebenorėsi knygos skaityti. smile.gif Man ji iš pradžių irgi patiko, bet kuo toliau, tuo labiau ėmiau nusivilti. Gal ne to tikėjausi. Maniau, kad bus normalūs detektyvai, gal ir ne visai tradiciniai, gal sudėtingesni, bet vis tiek. O gavosi, na iš tikrųjų nežinau kas gavosi- žodžiu, nesupratau aš ten nieko. blush2.gif Bet prisimenu, kad kažkam iš čia rašančių ši knyga labai patiko. Gal ir tau labai patiks. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2010 10 28, 21:25)
Gal tu pirma perskaityk, tada atsiliepimų prašyk. Nes paskui kas išpeiks, tai nebenorėsi knygos skaityti.  smile.gif  Man ji iš pradžių irgi patiko, bet kuo toliau, tuo labiau ėmiau nusivilti. Gal ne to tikėjausi. Maniau, kad bus normalūs detektyvai, gal ir ne visai tradiciniai, gal sudėtingesni, bet vis tiek. O gavosi, na iš tikrųjų nežinau kas gavosi- žodžiu, nesupratau aš ten nieko.  blush2.gif  Bet prisimenu, kad kažkam iš čia rašančių ši knyga labai patiko. Gal ir tau labai patiks.  smile.gif


Na, šiaip pradėtas skaityti knygas labai retai numetu į šalį, tad atsiliepimai įdomu ir dabar smile.gif Detektyvo tai nesitikiu, vis bandau gilesnes prasmes rast g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

registruoju su dar net nepradėtu Don Kichotu 4u.gif

Luiziana, sveikinu sukūrus namučius savo skirtukams thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Registras naujoj temoj 4u.gif labai grazi ir silta tema 4u.gif Aciu Sielos sparniukams blush2.gif pradejau skaityti Prarasta Don Zuano dienorasti" skaitosi lengvai, toks neipareigojantis skaitaliukas mirksiukas.gif
[B][COLOR=yellow]p.s. Pajauta mieloji nezadu veltis i diskusijas, ir nepatingek zmogus dar cituoti dar kazka , jau juokingai atrodo 4u.gif jei atejai pasipykti tai tema ne ta ir isvis kaip sakoma duok ...... kelia[COLOR=yellow]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuke: 28 spalio 2010 - 21:13
Už naujus namus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Registruojuosi vis dar su "Šindlerio sąrašu" doh.gif

QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 10 28, 21:11)
Beje, ar kitos sutinkant su tuo, ką parašiau pirmame temos poste, kad neapribojam finansiškai dovanų pirkimo? Ir, ar tinka luizianos pasiūlytas variantas dėl pačio keitimosi?


Man tinka, ypač luizianos pasiūlatas variantas, kad liktų paslaptis smile.gif


Sąrašas, norinčių dalyvauti burtų traukime dėl kalėdinių dovanėlių apsikeitimo:

Sielos Sparnai
Doriforė
Tibė
adžani
Ingėnas
Luiziana
Stiklo karoliukai
eglute82
AgnĖ.**

Atsakyti
Sąrašas, norinčių dalyvauti burtų traukime dėl kalėdinių dovanėlių apsikeitimo:

Sielos Sparnai
Doriforė
Tibė
adžani
Ingėnas
Luiziana
Stiklo karoliukai
eglute82
AgnĖ.**
eliss
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliss: 28 spalio 2010 - 21:30
SS, 4u.gif tau uz naujus namucius. Beje, senokai jau naujus namus ir statei tongue.gif
Registruojuos su Vytauto Ažušilio ,,Roneta".
Atsakyti
Labas vakaras, SS, ačiū už naują temą 4u.gif
Oficialioji dalis - registras praleidžiama, nes skaitau šimtą knygų, kurios jau minėtos anksčiau.. Visai neturiu laiko skaityt doh.gif
Va, aš gi po spektaklio, nu žinokit super, rekomenduoju visoms smile.gif kas pamiršo ar neskaitė, žiūrėjau Domino teatre "Bučiuoju, Oskaras". Tema paimta liūdna ir graudi, bet perteikta viskas taip gražiai, optimistiškai. Netrūko nei juoko, nei ašarų. Žmonių reakcija irgi superinė, visi atsistoję plojo, o kai šviesas įjungė, pamačiau, kad matyt 90 proc. moteriškosios lyties atstovių apsiverkusios su servetėlėmis cool.gif
Fatimaallaa, man irgi sudėtinga rasti su kuo eiti ir iš tikro senokai buvau bebuvus, bet dabar su drauge sakėm, kad eisim dažniau, nes negalėjom atsidžiauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 28 spalio 2010 - 22:22