Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *37 Namučiai...


QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 10 29, 11:07)
ek, jau dabar smagumas paėmė yahoo.gif
Man jau irgi kirba tas toks smagus jauduliukas bigsmile.gif biggrin.gif ir kalėdiniai varpeliai pradeda ausyse skambėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 10 29, 11:00)
tai prisijunkit prie mūsų diskusijų mirksiukas.gif mes draugiškos 4u.gif

aciu uz kvietima smile.gif gal po truputi .. smile.gif
Atsakyti

QUOTE(aistuliaa @ 2010 10 29, 11:08)
Vakar nepakomentavau, bet man Meškutės pasakymas pasirodė juokingas. Taip, įvyko ginčas, bet ar būtina taip reaguoti? Panašu į mažą mergaitę dviem kasytėmis, maždaug viskas, išeinu, o jūs vos ne prašykit, kad likčiau. Truputį vaikišką. Pirmiausia, dėl kiekvieno nesklandumo nebūtina temos palikti, o jei palieki, nebūtina tai daryti garsiai.
Aš irgi sakiau nesikišiu, bet negaliu nesutikti su tavo postu. Labai teisingai pasakei. O ir tiesą sakant viskas kilo ne dėl pačių atsiliepimų apie knygas, o dėl pačio žmogaus tam tikrų nemalonių savybių... Todėl ir nedarau tragedijos iš to, kad ji išėjo. Tai jos pačios apsisprendimas, kiekviena gi elgiasi taip kaip jai geriausia.
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif jaaaazau kokia as laiminga.. bigsmile.gif gausiu Moteru kupe pigiai ir Geisos gyvenimas papigiai bigsmile.gif wub.gif valiooo thumbup.gif kiek sutaupysiu
SS.. pati sakei, kad naujoj temoj be nesamoniu, ka pati darai? Gal per az padiskutuokit ka? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Masako @ 2010 10 29, 10:59)
maciau, sioj temoj lankosi Pukis miau biggrin.gif  Kalna geru knygu is jos gavau - dziaugiuos kai vaiks 4u.gif


Sveika prisijungus drinks_cheers.gif joooooo Pukis miau yra geris thumbup.gif as irgi is jos kelias knygutes turiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 29 spalio 2010 - 11:07

QUOTE(amber123 @ 2010 10 29, 12:04)
SS.. pati sakei, kad naujoj temoj be nesamoniu, ka pati darai? Gal per az padiskutuokit ka? g.gif
Ne aš tai pradėjau šioj temoj. Daugiau šiuo klausimu nebeturiu ką pasakyt.
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2010 10 28, 22:31)
SS, 4u.gif tau uz naujus namucius. Beje, senokai jau naujus namus ir statei tongue.gif
Registruojuos su Vytauto Ažušilio ,,Roneta".


Kažkada labai seniai ir ne vieną kartą esu skaičius šią knygą. bigsmile.gif Nors fantastikos šiaip nelabai mėgstu, bet ši kadangi dar ir lietuvio rašyta, tai thumbup.gif
Pati dar vis su "Pienių vynu" registruojuos, užstrigau kažkaip. doh.gif Gal todėl, kad šiai knygai man norisi ypatingo susikaupimo, tylos, o vat nėr kaip, tai tas, tai anas trukdo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 10 29, 12:11)
SS.. pati sakei, kad naujoj temoj be nesamoniu, ka pati darai? Gal per az padiskutuokit ka? g.gif

Padiskutuot su kuo?
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 10 29, 12:11)
Ne aš tai pradėjau šioj temoj. Daugiau šiuo klausimu nebeturiu ką pasakyt.



Ne tu pradejai, bet dasidejai.. smile.gif tai cia tas pats.. reikejo praleist pro ausis ir vsio, nes keistai atrodo tavo postas didelem raidem temos pradzioj 4u.gif vsio, baigiam.. as nesuprantu, ar butina rasyt viesai? galvojat meskute neskaito? ar butina ja dabar nervuot? pacios busit nescios gal pasijausit ka ji db jaucia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 10 29, 12:13)
as nesuprantu, ar butina rasyt viesai? galvojat meskute neskaito? ar butina ja dabar nervuot? pacios busit nescios gal pasijausit ka ji db jaucia mirksiukas.gif

Nescia - tai nebe zmogus? Kulturos normos jai nebegalioja?
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 10 29, 12:13)
Padiskutuot su kuo?



Kaip cia tu visada OT visus matai o dabar ne biggrin.gif su aistulia.. mirksiukas.gif nepradedam ok.. tik atejau is pat ryto ir ziuriu jau vel panos, trukt uz vadziu vel is pradziu doh.gif
Atsakyti

QUOTE(amber123 @ 2010 10 29, 12:13)
Ne tu pradejai, bet dasidejai..  smile.gif tai cia tas pats.. reikejo praleist pro ausis ir vsio, nes keistai atrodo tavo postas didelem raidem temos pradzioj 4u.gif vsio, baigiam..
Ok, supratau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 10 29, 12:14)
Nescia - tai nebe zmogus? Kulturos normos jai nebegalioja?



doh.gif doh.gif neturiu ka pasakyt.. gal as hebraju kalba kokia sneku jei nieks manes nesupranta.. puikiai supratai ka turiu galvoj ir nereik cia isvartyt kazkaip.. 4u.gif kai zmogui iki gimdymo lieka nedaug jis yra pats pazeidziamiausias.. taip, nestumas tai ne liga, bet jus moterys ar ne? Gal biski galetumet daugiau supratimo parodyt situ klausimu? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 10 29, 12:14)
Ok, supratau mirksiukas.gif



drinks_cheers.gif ne, as cia ne piktai ar ka.. tiesiog, pati norejai, kad viska graziai pradetume, tai padek mum ta padaryt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 29 spalio 2010 - 11:19