Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *37 Namučiai...

SS (skamba dviprasmiskai, bet, maciau, vadina tave taip laugh.gif), bet kokia tu saunuole blink.gif - ne vieno grauztuko (geras apibudinimas lotuliukas.gif) blink.gif
As tai tikrai ne be nuodemes ax.gif , bet be sazines grauzimo "numetu", jei tai skaitalas, nevertas skaitymo. Nusiviliu savim, jei gera kurini bandau, bandau ir dar karta bandau, bet nepavyksta..galu gale vis tiek pasiduodu blush2.gif

kodel nemiegi? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masako: 01 lapkričio 2010 - 07:50
QUOTE(Pajauta @ 2010 11 01, 00:08)
*http://www.baltoslan...p?productID=841

** Fatimaalla,Parulskio  nieko neskaičius, tik atradau pas save "Siužetą siūlau nušauti".Penkių autorių romanas:Andriuškevičius,Beresnevičius,Geda, Parulskis,Radvilavičiūtė".Nori galėsiu įsimesti. ax.gif

* Labai ir aš norėčiau ją perskaityti smile.gif

** Na gal norėčiau tik Parulskio. Aš matai jau labai labai seniai neskaičiau lietuvių literatūros. Vat užsimaniau pramušti sieną smile.gif Gal bibliotekoje jei ką pavyks ką nors jo gauti.
Atsakyti
QUOTE(Pajauta @ 2010 11 01, 03:08)
Tai gerai būsim dvi nedrąsuolės mirksiukas.gif
    E.Canetti gal skaitei "Apakimą".Labai stipri, sunki knyga,man labai patiko, bet tai  buvo labai seniai.

  Žiūriu  vieną  seną  pažįstamą Leeja matau. 4u.gif
  Leeja thumbup.gif Žiūriu net tavo avataras su Frida Cahlo išlikęs, o ir matau literatūrinė "sena meilė"' nerūdija. Atsimeni "Magą" smile.gif
Gal ką naujo per tą ilgą nesimatymą iš "sunkiosios artilerijos" atradai?



sveika mirksiukas.gif
Canetti Apakimas man irgi patiko. keista tokia, kai kur iki absurdo, bet "vežanti" tai tikrai smile.gif
iš sunkiųjų gal nieko neatradau, bet va Gavaldos Tiesiog drauge patiko, galvoju reiktu Guodėją būtinai paskaityt, o šiaip vat labai keista, kad per paskutinį metą neįstrigo giliai nei viena knyga, kad būtų galima apie ją visiems girti.. net gaila kažkaip..

va klausykit, ar Ežio eleganciją skaitėt? man viena draugė labai ją išgyrė, tai net niežti viską kaip noriu perskaityt biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, nors i ji nelabai jau ir panasu ax.gif
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 10 31, 22:30)
Tiesa, norėčiau paklausti gal kuri iš vilniečių, dalyvausiančių meete, galėtų man paskolinti kokią nors Sigito Parulskio knygą? Jo neesu nieko skaičiusi, bet labai norėčiau susipažinti su jo kūryba.

Gaila negaliu paskolinti, bet neseniai perskaiciau jo knyga "Vėjas mano akys", man patiko. Kaip visada islaikytas "tas" jo stiliukas: astrumas, svelnus sarkazmas, pasikapstymas giliai savyje ir egzistenciniai klausimai. Paskaitineju jo kuryba, jei siuzetas sudomina.

QUOTE(Ingėnas @ 2010 10 31, 22:35)
Tiesa, vakar pradėjau savo mergaitei skaityti naujai įsigytą Vyt. Landsbergio "Rudnosiuko istorijos".
http://www.suknyga.l...-istorijos/6347

Žinokit, koks gėėėėris bigsmile.gif  thumbup.gif  Jeigu kur nors užtiksit (nes tiražas baigėsi, sunkoka ją begauti), čiupkit negalvodamos bigsmile.gif


O tikrai thumbup.gif prijauciu siems kurinukams. Mano bernuzelis (mazylis) klausosi CD siu knygu, tai ir vyresnelis nespjauna. Jos tokios pamokancios, o sauniausia, jog viskas ateina pasakojimo keliu.

QUOTE(Pajauta @ 2010 11 01, 02:08)

Papildyta:
Sąrašas, norinčių dalyvauti burtų traukime dėl kalėdinių dovanėlių apsikeitimo:

Sielos Sparnai
Doriforė
Tibė
adžani
Ingėnas
Luiziana
Stiklo karoliukai
eglute82
AgnĖ.**
eliss
aistuliaa
daite
Jovituteee
Aguonytė
ceburashka
fatimaallaa
Pajauta
Nerinha


Ir as noriu kalediniu raidziu lotuliukas.gif

QUOTE(LEEja @ 2010 11 01, 09:51)

iš sunkiųjų gal nieko neatradau, bet va Gavaldos Tiesiog drauge patiko, galvoju reiktu Guodėją būtinai paskaityt, o šiaip vat labai keista, kad per paskutinį metą neįstrigo giliai nei viena knyga, kad būtų galima apie ją visiems girti.. net gaila kažkaip..

va klausykit, ar Ežio eleganciją skaitėt? man viena draugė labai ją išgyrė, tai net niežti viską kaip noriu perskaityt biggrin.gif

Buvau mazumele pasimetusi, nes siaip Gavaldos knygos l. geros, bet Guodeja kazkokia tai nesamone. Na nenustumiu knygos i sali, kol suprantu apie ka raso, bet si karta nesusidraugavau su knyga, net ipusejusi doh.gif . Zodziu nusivyliau blush2.gif . O apie Ezio elegancija girdejau malonius atiliepimus mirksiukas.gif

susitaikeme su mazyle, siandien vel drauges lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerinha @ 2010 11 01, 13:31)

Buvau mazumele pasimetusi, nes siaip Gavaldos knygos l. geros, bet Guodeja kazkokia tai nesamone. Na nenustumiu knygos i sali, kol suprantu apie ka raso, bet si karta nesusidraugavau su knyga, net ipusejusi  doh.gif . Zodziu nusivyliau  blush2.gif . O apie Ezio elegancija girdejau malonius atiliepimus  mirksiukas.gif


ooo gerai, kad pasaket, nes kaip ir uzsikepusi pirkti Guodeja jau buvau doh.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(Nerinha @ 2010 11 01, 11:31)
Buvau mazumele pasimetusi, nes siaip Gavaldos knygos l. geros, bet Guodeja kazkokia tai nesamone. Na nenustumiu knygos i sali, kol suprantu apie ka raso, bet si karta nesusidraugavau su knyga, net ipusejusi  doh.gif . Zodziu nusivyliau  blush2.gif . O apie Ezio elegancija girdejau malonius atiliepimus  mirksiukas.gif


O kuo pasireiškė knygoje ta nesąmonė ? Nes aš irgi į ją akis blizginau. Bet turėjau įtarimų, kad joje gali būti nemažai apie vyresnio amžiaus žmonių meiles (o tokių dalykų aš nemėgstu skaityti).
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2010 11 01, 08:45)
SS (skamba dviprasmiskai, bet, maciau, vadina tave taip laugh.gif), bet kokia tu saunuole blink.gif - ne vieno grauztuko (geras apibudinimas lotuliukas.gif) blink.gif

Tai as irgi saunuole,nes tik 2 grauztukai. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 11 01, 11:45)
Tai as irgi saunuole,nes tik 2 grauztukai. blush2.gif



Aš tai visai ne šaunuolė blush2.gif , nes graužtukų karts nuo karto pasitaiko.
Bet galvoju, jog gyvenimas per trumpas, kad skaityti visas knygas, kokios jos geros bebūtų, neatsižvelgiant į tai, patiko ar nepatiko. Ir skaitau juk tik dėl savęs.

Aišku, labai gali būti, kad po kokių 5 metų sugrįšiu prie to kūrinio, kurį numečiau. Ypač jei manysiu, kad jis to vertas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 01 lapkričio 2010 - 11:50
QUOTE(Ingėnas @ 2010 11 01, 12:36)
Labas 4u.gif
O kuo pasireiškė knygoje ta nesąmonė ?  Nes aš irgi į ją akis blizginau. Bet turėjau įtarimų, kad joje gali būti nemažai apie vyresnio amžiaus žmonių meiles (o tokių dalykų aš nemėgstu skaityti).

Na nesamone pavadinti, gal buvo per drasu blush2.gif . Pradzia kaip ir nieko, galima issilinguoti, bet tolesni ivykiai nebeturejo rysio vienas su kitu, nes likau nesupratusi ka vyras norejo apie savo gyvenima pasakyti, ir man susidare toks ispudis, kad jis lyg ir gejus ax.gif ar kazkas panasaus. Man nebepatiko skaitant tie tusti isvedziojimai ir as ja padejau, nes tada pamaniau, jog yra tikrai geresniu kuriniu, kuriuos noreciau perskaityti, o be to dar laukiausi, tai galejo irgi itakoti nuotaikos kaitas. "Grauztukas" lotuliukas.gif geras apibudinimas, neturiu ju daug, bet pasitaiko blush2.gif , kaip ir su sia knyga
Atsakyti
QUOTE(Nerinha @ 2010 11 01, 13:00)

Ai beje sveikinu tavo vaika su gimtadieniu. smile.gif
Atsakyti
tikėjausi rasti visas naujuose namučiuose blink.gif
o aš jau visą rytą su Don Kichotu leidžiu laiką biggrin.gif bet kaip lėtai skaitosi doh.gif apie trisdešimt psl per valandą sugebu tik perskaityt doh.gif
šiaip pusė bėdos siužetas ax.gif tikėjausi, kad bus žymiai neįdomiau.

QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 11 01, 05:57)
Aš taip pat labai nemėgstu "numesti" nebaigtos knygos, kad ir kokia ji būtų neįdomi. Visų pirma, kažkaip gaila, nu neleidžia sąžinė kažkaip padėt knygos, nebaigus jos skaityti.

drinks_cheers.gif ir man gaila, tad dažniausiai pabaigiu skaityt. Nors paskutiniu metu labai retai pasitaiko knyga, kuri visai nesudomina.

QUOTE(adžani @ 2010 11 01, 12:45)
Tai as irgi saunuole,nes tik 2 grauztukai. blush2.gif

blush2.gif o aš ne šaunuolė blush2.gif pas mane dvylika graužtukų. bet čia jau nuo labai seniai kai kurios knygos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2010 11 01, 13:42)
o aš jau visą rytą su Don Kichotu leidžiu laiką  biggrin.gif

Tai ar neatsimeni ka per filmuka rode. biggrin.gif ?
Atsakyti