Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *37 Namučiai...

QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 10 31, 21:10)
Tiesa, norėjau paklausti, ar galėtumėte priminti kokie reikalavimai yra kalėdinėms dovanoms?? Ta prasme kokio pobūdžio.


Aš irgi nelabai supratau.
Bet kažkaip draugiškai matyt susitarsim smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Masako @ 2010 10 31, 21:24)
**user posted image
ji cia, ane? g.gif


Čia ta pati aktorė, kaip katilinos atavare blink.gif
Nelabai man panaši.
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2010 10 31, 22:14)
o cia ta aktore, kur Twilight vaidino vampyru motina? biggrin.gif cia, aisku, ne lygis man apie ta saga dabarties rasinet... biggrin.gif

Kazkada yra sake pora zmoniu, kad esu panasi i japone g.gif  kazkaip, kai reikejo pasivadinti, ir sove i galva sitas, Japonijos princeses, vardas Masako 4u.gif
o avatare - man labai grazi prancuzu aktore Virginie Ledoyen. Irgi yra sake keli zmones, kad esu i ja panasi. Nu cia man, be abejo, ziaurus komplimentas blush2.gif

Net nebūčiau pagalvojus, kad ten Ledoyen, maniau, kad ten kokia indė blush2.gif ( Ledoyen ir man labai graži). O mano avatare ne aktorė, o dainininkė, kurios dainas labai mėgstu. smile.gif
Atsakyti
oj, tikrai nusisnekejau doh.gif 4u.gif
user posted image

ir kodel cia man susivaideno laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masako: 31 spalio 2010 - 21:29
Tiesa, norėčiau paklausti gal kuri iš vilniečių, dalyvausiančių meete, galėtų man paskolinti kokią nors Sigito Parulskio knygą? Jo neesu nieko skaičiusi, bet labai norėčiau susipažinti su jo kūryba.
Atsakyti
Tiesa, vakar pradėjau savo mergaitei skaityti naujai įsigytą Vyt. Landsbergio "Rudnosiuko istorijos".
http://www.suknyga.l...-istorijos/6347

Žinokit, koks gėėėėris bigsmile.gif thumbup.gif Jeigu kur nors užtiksit (nes tiražas baigėsi, sunkoka ją begauti), čiupkit negalvodamos bigsmile.gif
Ji rašyta kaip ir vaikams, bet puikiausiai subalansuota ir suaugusiems (na bent jau turintiems jumoro jausmą). Net suabejojau vakar, ar labai jau ji ir vaikiška (mano mergaitei visgi ji irgi labai patiko). Dėl šios knygelės Landsbergį turbūt galima būtų pavadinti vaikiškuoju Erlicku biggrin.gif
Doriforei tai tikrai patiktų (jei jau patiko "Arklio Dominyko kelionė į žvaigždes").
Ne visos skaitytos Landsbergio vaikiškos knygelės man vienodai patiko (skaitom jau ketvirtą). Kol kas lyderės - "Pelytė Zita" ir "Rudnosiuko istorijos".
Papildyta:
QUOTE(Masako @ 2010 10 31, 21:28)
oj, tikrai nusisnekejau doh.gif  4u.gif
user posted image

ir kodel cia man susivaideno laugh.gif

Va čia jau kitas reikalas thumbup.gif Šioji kur kas panašesnė.


QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 10 31, 21:30)
Tiesa, norėčiau paklausti gal kuri iš vilniečių, dalyvausiančių meete, galėtų man paskolinti kokią nors Sigito Parulskio knygą? Jo neesu nieko skaičiusi, bet labai norėčiau susipažinti su jo kūryba.

Aš tai neturiu jo knygų. Kažkaip kol kas netraukia.
Atsakyti
Sąrašas, norinčių dalyvauti burtų traukime dėl kalėdinių dovanėlių apsikeitimo:

Sielos Sparnai
Doriforė
Tibė
adžani
Ingėnas
Luiziana
Stiklo karoliukai
eglute82
AgnĖ.**
eliss
aistuliaa
daite
Jovituteee
Aguonytė
ceburashka
fatimaallaa



QUOTE(Nerinha @ 2010 10 31, 18:00)
Va cia tai liuks knygute, tiesiog praryjau per kelias dienas  biggrin.gif

Grange visos knygutės liuks biggrin.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2010 10 31, 20:26)
Aš irgi nelabai supratau.
Bet kažkaip draugiškai matyt susitarsim smile.gif

na gerai, įsirašiau ir aš smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2010 10 31, 20:49)
Na bet ir šiandien neišėjau tuščiomis. Nusipirkau dvi nupigintas knygas:
[b]Hunter S.Thompson "Baimė ir neapykanta Las Vegase"

apie šitą lauksiu atsiliepimo bigsmile.gif jau seniai ji mane domino, bet kažkaip dar neteko laikyt rankose bigsmile.gif

o savo norus ir svajones dėl norimo gauti dovaniuko bei adresus siųskit man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 10 31, 21:30)
Tiesa, norėčiau paklausti gal kuri iš vilniečių, dalyvausiančių meete, galėtų man paskolinti kokią nors Sigito Parulskio knygą? Jo neesu nieko skaičiusi, bet labai norėčiau susipažinti su jo kūryba.


Kažkur turėjau "Sraigę su beisbolo lazda" bet net nenumanau kur ji doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Visgi randu tarp jūsų plepaliukų ir kai ko naudingo - keletą knygų pavadinimų, kurie sudomino. Jau įsitraukiau į sąrašiuką ir kai tik perskaitysiu nors truputuką dabar turimų knygų, pulsiu ieškoti iš čia pamatytų smile.gif ax.gif mirksiukas.gif 4u.gif Ačiū už rekomendacijas 4u.gif
Papildyta:
O ar galima naujoje temoje, kol dar ten niekas nieko neparašė, įdėti keletą citatų apie knygas? g.gif
Atsakyti
Rašiau rašiau citatą ir staiga pradingo viskas verysad.gif Nervuoja mane kompas doh.gif Na dabar iš naujo tai neberašysiu, gal kada kitą kartą
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 10 31, 20:15)
http://imageshack.us/
Papildyta:
Ir aš pirmą kartą, nebijok  4u.gif


Tai gerai būsim dvi nedrąsuolės mirksiukas.gif
QUOTE(katilina @ 2010 10 31, 21:49)

Elias Canetti "Susižvalgymai".

Antro autoriaus dar nieko neskaičiau, bet pasirodė, kad bus įdomi, be to, tik 3 litus kainavo.



E.Canetti gal skaitei "Apakimą".Labai stipri, sunki knyga,man labai patiko, bet tai buvo labai seniai. Po jos irgi labai seniai skaičiau jo autobiografinę knygą "Susižvalgymai", kurią tu ir nusipirkai. Atsimenu patiko. Dabar kai išleido baltos lankos "Išgelbėtas liežuvis" sužinojau, kad tai yra jo autobiografijos trilogijos trečia dalis. doh.gif Antroji"Fakelas ausyje" atrodo dar neišleista.Tai va norėjau pasakyti, kad gal geriau nuo "Išgelbėtas liežuvis" pradėti ax.gif ar tiesiog su "Apakimu "susipažinti. ax.gif

http://www.baltoslan...p?productID=841

Žiūriu vieną seną pažįstamą Leeja matau. 4u.gif
Leeja thumbup.gif Žiūriu net tavo avataras su Frida Cahlo išlikęs, o ir matau literatūrinė "sena meilė"' nerūdija. Atsimeni "Magą" smile.gif
Gal ką naujo per tą ilgą nesimatymą iš "sunkiosios artilerijos" atradai?

Fatimaalla,Parulskio nieko neskaičius, tik atradau pas save "Siužetą siūlau nušauti".Penkių autorių romanas:Andriuškevičius,Beresnevičius,Geda, Parulskis,Radvilavičiūtė".Nori galėsiu įsimesti. ax.gif

Na kaip gal kuri jau knygyne čiupinėjo ar nusipirko "Kartą amerikoje" ax.gif Aš tai kol kas nedaeinu iki knygyno.

Perskaičiau Orwelo "Dienos paryžiuje ir Londone". thumbup.gif Labai patiko, nors tai jo pati pirmoji knyga. Specialiai pradėjau nuo šios Orwelo pirmosios, knygos, nes desertui norėjau pasilikti labiausiai išgirtą "1984'.
Tai va kol kas tiek, mane dabar nerašadieniai ir visokie važinėjimai kamuoja, tai ilgesnį atsiliepimą gal sukurpsiu vėliau,nors ką čia naujo bepasakysi, kai jau nenauja knyga, ir dauguma, turbūt jau ją skaitė. ax.gif Todėl kol kas atsiliepimas be paryškinimo
Papildyta:
Sąrašas, norinčių dalyvauti burtų traukime dėl kalėdinių dovanėlių apsikeitimo:

Sielos Sparnai
Doriforė
Tibė
adžani
Ingėnas
Luiziana
Stiklo karoliukai
eglute82
AgnĖ.**
eliss
aistuliaa
daite
Jovituteee
Aguonytė
ceburashka
fatimaallaa
Pajauta


Atsakyti

QUOTE(Nerinha @ 2010 10 31, 20:22)
Beje Sielos Sparnai mano gimtadienis kovo 26d. (noriu i sarasiuka)  mirksiukas.gif
Dabar jau nebeįtrauksiu, nes nebeleidžia SM man. Tačiau kai aistuliaa kurs kitą temą, reikia jai priminti ir ji tada tave pridės mirksiukas.gif

QUOTE(Masako @ 2010 10 31, 20:52)
O nesijauciat prastai, metusios skaityti knyga? As tai jauciu kazkoki nusivylima savim tai padarius, todel is paskutiniuju stengiuos vengt "numetimo"... g.gif
Visai nesenai šia tema pati sau buvau pamąsčius. Aš taip pat labai nemėgstu "numesti" nebaigtos knygos, kad ir kokia ji būtų neįdomi. Visų pirma, kažkaip gaila, nu neleidžia sąžinė kažkaip padėt knygos, nebaigus jos skaityti. Visų antra, pažįstu save ir žinau, kad visą laiką, netgi skaitant jau kitą knygą, mane kamuos smalsumas "o kaži kaip ten viskas baigės, kas liko tame gabaliuke, kurio neperskaičiau" ir vistiek anksčiau ar vėliau paimčiau pabaigti tą gabaliuką. Todėl ir nesu palikusi nė vieno graužtuko (jeigu man atmintis nemeluoja).

QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 10 31, 21:10)
Tiesa, norėjau paklausti, ar galėtumėte priminti kokie reikalavimai yra kalėdinėms dovanoms?? Ta prasme kokio pobūdžio.
QUOTE(Ingėnas @ 2010 10 31, 21:26)
Aš irgi nelabai supratau. Bet kažkaip draugiškai matyt susitarsim smile.gif
Pobūdis tai turbūt knygos ir/arba skirtukai, atvirukai ta tematika. Bet manau dar galim aptarti tai, kai jau bus ištrauktos poros.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielos Sparnai: 01 lapkričio 2010 - 04:58