Įkraunama...
Įkraunama...

Neištikimybė, ar atleistumėt? II

QUOTE
wit
o kam tada išvis kartu gyvent?


Patogu nu. Ar manot, kad tik vyrams patogu santuokoj ir turint meilužę gali būt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2010 10 29, 15:35)
Patogu nu. Ar manot, kad tik vyrams patogu santuokoj ir turint meilužę gali būt? smile.gif


na dėl patogumo nežinau biggrin.gif man patogiau kai viskas viename biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 10 29, 14:38)
na dėl patogumo nežinau  biggrin.gif man patogiau kai viskas viename  biggrin.gif


O man patogu būtų - namie vyras, už namų sienų meilužis. O tas viskas viename, tai tuoj rutina, tuoj nusibosta ir po poros metų tas pats gaunas, kaip ir su ankstesniais. O be to, kai ištekėjus moteris esi, kitos į tave nebe taip atsargiai žiūri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2010 10 29, 16:46)
O man patogu būtų - namie vyras, už namų sienų meilužis. O tas viskas viename, tai tuoj rutina, tuoj nusibosta ir po poros metų tas pats gaunas, kaip ir su ankstesniais. O be to, kai ištekėjus moteris esi, kitos į tave nebe taip atsargiai žiūri biggrin.gif

biggrin.gif oi, ar tik ne šis nikas kažkada prisiekinėjo kad niekad nežindys vaiko, o dabar va apie vyrą....kol kas anei vyro anei vaiko...planai planai, provokacijos.
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2010 10 29, 16:33)
biggrin.gif oi, ar tik ne šis nikas kažkada prisiekinėjo kad niekad nežindys vaiko, o dabar va apie vyrą....kol kas anei vyro anei vaiko...planai planai, provokacijos.


teoriškai viskas gražiau ir paprasčiau atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 10 29, 17:36)
teoriškai viskas gražiau ir paprasčiau atrodo  biggrin.gif

na taip. jaunatviškas naivumas, durnumas, maximalizmas biggrin.gif
Atsakyti
atleisčiau kartą 4u.gif nes mano manymu jei kuris nors iš partnerių nueina į kairę tai kalti abu partneriai.... ir kiekvienas mes turim šansą pasitaisyti smile.gif trečio karto nebūtų smile.gif ax.gif
Atsakyti
[QUOTE]
"Patogu nu. Ar manot, kad tik vyrams patogu santuokoj ir turint meilužę gali būt? "

drinks_cheers.gif

bet praktiškai tikrai sunkokai įsigyvendina, bet įmanoma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2010 10 29, 15:33)
biggrin.gif oi, ar tik ne šis nikas kažkada prisiekinėjo kad niekad nežindys vaiko, o dabar va apie vyrą....kol kas anei vyro anei vaiko...planai planai, provokacijos.


Kad aš jau porą metų kaip ištekėjus biggrin.gif Taip kad....
Atsakyti
As neatleisciau schmoll.gif vistiek jei atleisciau turbut niekada ramiai gyvent negaleciau. jei jau isejo viena karta pas kita - tai lai ir pasilieka.
Atsakyti
QUOTE(bembyze @ 2010 10 29, 23:07)
As neatleisciau schmoll.gif vistiek jei atleisciau turbut niekada ramiai gyvent negaleciau. jei jau isejo viena karta pas kita - tai lai ir pasilieka.


Kažkada - kokių penketą metų atgal, ar gal daugiau aš ir maniau, kad neatleisčiau, šakočiausi ir panašiai. O mano nuomonė pasikeitė tada, kai pati papuoliau į tokią situaciją. Keletą kartų - tik tas, norėjęs pasivaikščiot na lieva buvau aš. Nėjau. Kol kas ir neinu dar. Ėjimo objektas ne tas. Bet kažkaip kitaip pradėjau žiūrėt į neištikimybę. Tiesiog manau, kad nebūna tos meilės iki grabo lentos. Kažkaip nematau tikslo neit, jei situacija patogi eit smile.gif Ir nemanau, kad dėl tų pasivaikščiojimų kairėn reik draskyti šeimą - nes nėra garantijų, kad su kitu ar kita bus viskas kitaip. Vistik mano vyras man nėra pirmas, antras ar trečias žmogus, su kuriuo draugavau rimtai. Ir su visais buvo atsiradus ta pati rutina, tas pats nuobodulys, galop skirdavaus, pradėdavau naujus santykius ir vis tas pats. Tai kai ir su dabartiniu tas pats prasidėjo - pasakiau sau, kad neverta kurti tų šeimų n. Be to mano vyras žmogus sugyvenamas, su manim gyventi irgi nėra labai jau sunku. Tai neištikimybė iš MB pusės tiesiog padėtų man (o gal ir jam) gyventi paprasčiau . Nes kol kas yra taip, kad MB sakosi, jog jis netoleruoja neištikimybės, na, o aš nutyliu dar rolleyes.gif Bet mano MB yra dar kol kas toks vaikiškas...
Tiesiog manau, jog gyvenimas yra duotas tik vienas, ir jį reikia nugyventi kaip galima smagiau, svarbu nenusižengti savo principams.
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2010 10 30, 01:24)
Tiesiog manau, kad nebūna tos meilės iki grabo lentos. Kažkaip nematau tikslo neit, jei situacija patogi eit smile.gif Ir nemanau, kad dėl tų pasivaikščiojimų kairėn reik draskyti šeimą - nes nėra garantijų, kad su kitu ar kita bus viskas kitaip. 

Na ir as nemanau, kad meile yra iki grabo lentos, bet tiesiog as negaleciau, but su kitu zmogum, jei jam kazko nejausciau, gal cia tik mano tokia nuomome ir po to poziuris keisis. O garantiju niekada nebuna...
Atsakyti