Įkraunama...
Įkraunama...

Neištikimybė, ar atleistumėt? II

QUOTE(Simulcika @ 2010 10 30, 00:24)

Tiesiog manau, jog gyvenimas yra duotas tik vienas, ir jį reikia nugyventi kaip galima smagiau, svarbu nenusižengti savo principams.


Arba tiksliau sakant neatsizadant saves paties ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 10 30, 08:43)
Arba tiksliau sakant neatsizadant saves paties  ax.gif


Va, va - būtent smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2010 10 30, 00:24)
Tiesiog manau, jog gyvenimas yra duotas tik vienas, ir jį reikia nugyventi kaip galima smagiau, svarbu nenusižengti savo principams.

Zodziu prasidulkinti biggrin.gif ....Man is vis juokinga,kai sako,oi bus ka senatveje prisiminti.....atrodo,kad turesi ka prisiminti,jei prasidulkinsi su kuo daugiau... ,kitu atveju nebus ka prisiminti lotuliukas.gif .
Atsakyti
Mano viena gera pazistama karta pasake:
Neistikimybe atleisciau visiems,isskyrus tam,kuri myliu.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 10 30, 15:50)
Zodziu prasidulkinti biggrin.gif ....Man is vis juokinga,kai sako,oi bus ka senatveje prisiminti.....atrodo,kad turesi ka prisiminti,jei prasidulkinsi su kuo daugiau... ,kitu atveju nebus ka prisiminti  lotuliukas.gif  .


Kodėl taip vulgariai iškart - prasidulkinti? Nieks nešneka apie prasidulkinimą.
Aš, pvz - niekada nesidulkinu ir nežadu - aš myliuosi smile.gif Nes mano požiūriu - prasidulkinti - tai išvis be jokių jausmų ar simpatijų tiesiog sušokt į lovą. Na, o aš taip nedarau smile.gif O žmones, kurie palieka širdyje malonius jausmus visada bus gera prisimint, o ypač senatvėje. Ar jūs manote, kad mylėti galima tik vieną?
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2010 10 30, 17:24)
Kodėl taip vulgariai iškart - prasidulkinti? Nieks nešneka apie prasidulkinimą.
Aš, pvz - niekada nesidulkinu ir nežadu - aš myliuosi smile.gif Nes mano požiūriu - prasidulkinti - tai išvis be jokių jausmų ar simpatijų tiesiog sušokt į lovą. Na, o aš taip nedarau smile.gif O žmones, kurie palieka širdyje malonius jausmus visada bus gera prisimint, o ypač senatvėje. Ar jūs manote, kad mylėti galima tik vieną?

Mylisi tik mylintys zmones,o visi kiti dulkinasi biggrin.gif .
O jeigu as mylejau tik viena ir iki pat senatves ji myleciau,tai ka jau,viskas,nebus ka prisiminti?O tai kaip tie silti jausmai tam vienam zmogui?Jie nesiskaito?Reikia kuo daugiau tureti sugulovu,kad turetum ka atsiminti?Kodel tie prisiminimai tik su sexu susije?O kaip gi tokie prisiminai kaip keliones,vaikuciu auginimas,anukai?Man atrodo tokie prisminimai patys geriausi,o ne tai,kiek su kuo as dulkinausi cool.gif .Bet kiekvienam savo rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 10 30, 16:30)
Mylisi tik mylintys zmones,o visi kiti dulkinasi biggrin.gif .
O jeigu as mylejau tik viena ir iki pat senatves ji myleciau,tai ka jau,viskas,nebus ka prisiminti?O tai kaip tie silti jausmai tam vienam zmogui?Jie nesiskaito?Reikia kuo daugiau tureti sugulovu,kad turetum ka atsiminti?Kodel tie prisiminimai tik su sexu susije?O kaip gi tokie prisiminai kaip keliones,vaikuciu auginimas,anukai?Man atrodo tokie prisminimai patys geriausi,o ne tai,kiek su kuo as dulkinausi cool.gif .Bet kiekvienam savo rolleyes.gif .


O jeigu aš myliu du? Tik nespankit, kad tai neįmanoma?
O apie sugulovų skaičių nieko nesakiau net, niekur neminėjau, kad svarbu turėti jų kuo daugiau - kitaip gyvenimui basta. Nėra toks ir mano tikslas. O dėl prisiminimų gerumo - tai pakartosiu jūsų žodžius - kiekvienam savo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 10 30, 17:30)
Mylisi tik mylintys zmones,o visi kiti dulkinasi biggrin.gif .
O jeigu as mylejau tik viena ir iki pat senatves ji myleciau,tai ka jau,viskas,nebus ka prisiminti?O tai kaip tie silti jausmai tam vienam zmogui?Jie nesiskaito?Reikia kuo daugiau tureti sugulovu,kad turetum ka atsiminti?Kodel tie prisiminimai tik su sexu susije?O kaip gi tokie prisiminai kaip keliones,vaikuciu auginimas,anukai?Man atrodo tokie prisminimai patys geriausi,o ne tai,kiek su kuo as dulkinausi cool.gif .Bet kiekvienam savo rolleyes.gif .

o tu pabandyk..ir pamatysi, ka is tikro idomiau prisiminti.

o siaip..nesvarbu ka senatvej prisiminsi ir ko ne. Reikia daryti, kas yra smagu siuo metu.
Atsakyti
QUOTE(baileys @ 2010 10 30, 16:55)
o tu pabandyk..ir pamatysi, ka is tikro idomiau prisiminti.

o siaip..nesvarbu ka senatvej prisiminsi ir ko ne. Reikia daryti, kas yra smagu siuo metu.


Nes kai pagalvoji - tos senatvės ir nesulaukti dar gali juk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2010 10 30, 17:49)
O jeigu aš myliu du? Tik nespankit, kad tai neįmanoma?
O apie sugulovų skaičių nieko nesakiau net, niekur neminėjau, kad svarbu turėti jų kuo daugiau - kitaip gyvenimui basta. Nėra toks ir mano tikslas.  O dėl prisiminimų gerumo - tai pakartosiu jūsų žodžius - kiekvienam savo biggrin.gif


Kas cia per zodis?Jeigu jus galvojate,kad mylite du vienu metu,tai reiskias jus nemylite nei vieno,ar jus ne apie tai?
Nekalbejau butent apie jus,as aplamai kalbejau apie toki pasakyma,"bus ka senatveje prisminti",kai pradeda kaleti apie lovos reikalus.
QUOTE(baileys @ 2010 10 30, 17:55)
o tu pabandyk..ir pamatysi, ka is tikro idomiau prisiminti.

o siaip..nesvarbu ka senatvej prisiminsi ir ko ne. Reikia daryti, kas yra smagu siuo metu.

As jau dabar zinau,ka man bus miela prisiminti senatveje,bet su lovos reikalais tai nesusije.... rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 10 30, 17:30)
Mylisi tik mylintys zmones,o visi kiti dulkinasi biggrin.gif .



O jei aš myliu... pakonkretinam, Dievą... Ane? Ar tai reiškia, kad myliuosi su geidžiamu objektu, ar dulkinuosi?

Aš esu mylinti. Aš esu žmogus. Aš nesu visi. Tuo labiau kiti. Tai aš myliuosi?


Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2010 10 30, 20:02)
O jei aš myliu... pakonkretinam, Dievą... Ane? Ar tai reiškia, kad myliuosi su geidžiamu objektu, ar dulkinuosi?

Aš esu mylinti. Aš esu žmogus. Aš nesu visi. Tuo labiau kiti. Tai aš myliuosi?

O jus nezinojote,kad buna skirtingu meiliu?Meile mamai,teciui,vaikui....Ar jus jei mylite,tai butinai turite uzsiimti sexu su tuo zmogumi biggrin.gif ?
Kazkaip nusikalbejote....
Atsakyti