Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 33 tema :)

nu ir kur Harpija, ji ka mus lauke tokiu oru nori palikti??????? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
tai jūs ten, albume, ir rašinėkitės, komentuokitės, o ne čia kitas erzinkit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 11 05, 15:13)
Duosiu aš tau pilku golfu..Aš suknele tongue.gif labai gražia tongue.gif

nu bet ir verti broli apie sukneles rasyti? ziauru lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzimute @ 2010 11 05, 15:12)
nu taigi buvau, taigi sakiau, kad nikos dzeikoba dar nuziurejau laugh.gif kazkokia ponia nebepastabi pasidarei  lotuliukas.gif  dar sakyk ir nakrotiku nematei?  g.gif

nea..dabar neblaskau saves..skaitau protinga knyga..diskanu nereik dabar lotuliukas.gif Nu bet kokia tu mergaitiska.. bigsmile.gif as jau tave isivaizdavau kaip kokia zinai geju gyneja..berniska tokia..trumpais juodais plaukais lotuliukas.gif nepyk uz sapaliones mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 11 05, 15:16)
nea..dabar neblaskau saves..skaitau protinga knyga..diskanu nereik dabar lotuliukas.gif Nu bet kokia tu mergaitiska.. bigsmile.gif as jau tave isivaizdavau kaip kokia zinai geju gyneja..berniska tokia..trumpais juodais plaukais lotuliukas.gif nepyk uz sapaliones mirksiukas.gif

lotuliukas.gif nepykstu, man kaip tik idomu kaip mane kas isivaizduoja biggrin.gif nesu as jokia arsi gyneja gi lotuliukas.gif nors, niekas nieko nepuole dar lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 11 05, 15:13)
Duosiu aš tau pilku golfu..Aš suknele tongue.gif labai gražia tongue.gif
O ji čia golfas golfas...

tai, kad ta tavo sukne po stalu biggrin.gif mirksiukas.gif pardon uz tokia klaida biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Miško uoga @ 2010 11 05, 15:15)
tai jūs ten, albume, ir rašinėkitės, komentuokitės, o ne čia kitas erzinkit  doh.gif

Zinai, tu turbut ta vieninetle "kita" lotuliukas.gif is aktyviai dalyvaujanciu..nieko pakentek dar truputuka..ir gal Zane bus gera biggrin.gif oj kaip duos man..uz tokias kalbas hihihi.gif
Uoga, as tau galiu visas atpasakot..nori? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 05 lapkričio 2010 - 15:33
QUOTE(Arti @ 2010 11 05, 15:27)
Zinai, tu turbut ta vieninetle "kita" lotuliukas.gif is aktyviai dalyvaujanciu
Uoga, as tau galiu visas atpasakot..nori? biggrin.gif

bebe.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2010 11 05, 15:32)

nu neisizeisk..mes visos bandomaji turejom praeit..tu ne isimtis console.gif pakentek
Atsakyti
panos, visos esat nuostabios oro_buckis.gif ir tos nefotogeniskos na abarot laugh.gif
einu ant greitu tema pakursiu, nesnekekit daug biggrin.gif uoga parasyk duomenis savo biggrin.gif
Atsakyti
paziurejau foto ir da labiau supavidejau blush2.gif
miargos jus visos superrrrr thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti