Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai

Iš senųjų tai "Likimo ironija arba po pirties" 4u.gif tiesiog būtina Naujųjų metų šventės pasiruošimo detalė ax.gif Kitų kažkaip nežiūriu g.gif O iš naujesnių, pamenu kaifuodavau "Kamenskaja" žiūrėdama, toks detektyvinis serialas, tačiau parodė tik vieną sezoną ar porą ir viskas. Mačiau programoje per kažkurį rusų kanalą jį rodo, reikės pasižiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(Žuvė @ 2006 01 31, 14:10)
neseniai anonsavo "Benzino kolonėlės karalienė" - su malonumu šį filmą pažiūrėsiu  biggrin.gif
Dar būtų gerai, kad parodytų ir tokį "A nuka, devočki" apie meilę toks lengvas filmukas, toji pati aktorė vaidina kaip ir pirmajam  wub.gif
Pataisymas:
nerodys senosios versijos, o gaila  doh.gif Naująją versiją anonsavo.

Aš irgi norėčiau, kad parodytų "Benzino kolonėkės karalienę", reiks pasekti programą kada rodys.
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2006 01 31, 14:06)
Bet, spėju, dabartiniams "niolikmečiams" tie seni filmai schmoll.gif ,kaip ir šiuolaikinams vaikučiams senosios animacijos?

Niolikmečiai, tai jaučiu nebent Byvį ir Tešlagalvį pažiūri, bet ne šiaip multikus biggrin.gif . Manieji šešių ir beveik trijų turintys bambliai su mielu noru žiūri. Tokių multikų žiūrėjimą aš net skatinu, blogio jie nemoko mirksiukas.gif .
Atsakyti
po pirties, visi šuriko nuotykiai...
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2006 01 31, 15:25)
Aš irgi norėčiau, kad parodytų "Benzino kolonėkės karalienę", reiks pasekti programą kada rodys.

bandysiu parsisiųst, jei nepamiršiu doh.gif ax.gif
Atsakyti
Šuriko nuotykiai ir multikai, ypač "Na, palauk!" lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš tai galėčiau žiūrėti ir žiūrėti tuos rusiškus filmus. "Po pirties...", "Služebnij roman", Maskav, netiki ašaromis" ir t.t. galėčiau vardinti ir vardinti. kai juos pasižiūriu, tai lengva pasidaro. wub.gif
Atsakyti
Kaip tik penktadieni 20.30 per BTV rodys ''Likimo ironija arb po pirties'' thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalėja @ 2006 02 02, 09:52)
Aš tai galėčiau žiūrėti ir žiūrėti tuos rusiškus filmus. "Po pirties...", "Služebnij roman", Maskav, netiki ašaromis" ir t.t. galėčiau vardinti ir vardinti. kai juos pasižiūriu, tai lengva pasidaro. wub.gif

drinks_cheers.gif va šitie ir mano topiniai filmai, kiek rodo, tiek žiūriu biggrin.gif
Atsakyti
"Po pirties" ir "Maskva asarom netiki" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(leja30 @ 2006 02 02, 11:52)
Kaip tik penktadieni 20.30 per BTV rodys ''Likimo ironija arb po pirties'' thumbup.gif  wub.gif

rodys tik 1mą seriją, kitos reiks dar savaitę laukt biggrin.gif
Atsakyti
Man patinka "likimo ironija arba po pirties" visa laika ziuriu
Atsakyti