Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai

"Maskva netiki ašaromis" ir "Operacija Y..." thumbup.gif
Atsakyti
O as pasiilgstu tu graziu rusisku pasaku vaikams (ot, suaugus moteriske doh.gif )
Atsakyti
Kažkada per televizorių mačiau gerą rusišką komediją , kaip vyras pastojo išgėręs lygtai kažkokio vandens ir jį tirė užsienio mokslininkai ,bet neprisimenu pavadinimo .Gal kas žinot ?Labai norėčiau pamatyti dar kartą ,tik nežinau kaip jis vadinasi.
Atsakyti
Ir aš esu senų rusiškų filmų fanė, gerai kad matau "наше кино" kanalą, tai ruskų filmų prisižiūriu į valias. Vien ko vertas filmas "šuns širdis", tiesiog kaifuoju jį žiūrėdama.
Atsakyti
...iš vaikystės ,tai Viešnia iš ateities",o iš šių laikų "Brigada"(galėtų pakartoti smile.gif )
Atsakyti
kur vyras isgeres skyscio pastojo tai buvo ne rusu schmoll.gif ten svarcnegeris vaidino,o man taip pat noretusi pamatyti jaunystes filmus-viesnia is ateities,elektronio nuotikiai,visas rusiskas pasakas,vis dar prisimenu kai sekmadieniais po3 penkiolika rodydadvo,mes kai tik atsikelim po pietu miego mama liepdavo suvalgyti tarkuotas morkas su grietine ir tada galrjom ziureti pasakas cry.gif o kur dar nevaikiski filmai ir surikas ir 12 kedziu... ech kokia nostalgija tarybinei lietuvai
Atsakyti
QUOTE(Upė @ 2006 02 06, 20:23)
Ir aš esu senų rusiškų filmų fanė, gerai kad matau "наше кино" kanalą, tai ruskų filmų prisižiūriu į valias. Vien ko vertas filmas "šuns širdis", tiesiog kaifuoju jį žiūrėdama.

nerealiausias filmas ever thumbup.gif turiu cd-tai vis pažiūriu......
Atsakyti
Man irgi labai patinka rusų klasika, mmm.........
"Po pirties", "Meilė ir balandžiai", "Pirmyn Gardemarinai", "Tarnybinis romanas", "Mano mažoji Vera" ir dar daug, tik pavadinimų dabar nepamenu doh.gif Bet labai dažnai žiūriu kanalą "Naše kino" biggrin.gif
O iš dabartinių tai labai sužavėjo serialas "Peterburgo banditai" thumbup.gif
Atsakyti
Man tai visi rusiski kinai patinka,tiek "operatsija Y",tiek rusiskos senos pasakos ir aisku ivairus serialai:"brigada","peterburgo banditai" ir kt.Vienu zodziu rusu kinai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nežinau,kaip jis ten vadinosi.Armėnų statymo buvo.Kaip toks veikėjas vyno ąsoty užstrigęs buvo.Ko medija juoda biggrin.gif .Labai norėčiau dar kada pamatyti.Tik pavadinimo niekaip nepamenu.Labai jau seniai rodė.Gal iš jūsų kas pamena?
Atsakyti
ASOTIS ir vadinosi,tik jis gruzinu buvo,bet cool filmas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babania: 12 kovo 2006 - 22:05
QUOTE(Žuvė @ 2006 01 31, 13:10)
neseniai anonsavo "Benzino kolonėlės karalienė" - su malonumu šį filmą pažiūrėsiu  biggrin.gif
Dar būtų gerai, kad parodytų ir tokį "A nuka, devočki" apie meilę toks lengvas filmukas, toji pati aktorė vaidina kaip ir pirmajam  wub.gif
Pataisymas:
nerodys senosios versijos, o gaila  doh.gif Naująją versiją anonsavo.


toks vaizdas, kad aš rašiau ax.gif , man irgi šitie abu filmai thumbup.gif
Atsakyti