Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai

QUOTE(Ramunaite @ 2009 12 30, 14:50)
Na taip, ne tame. Tik šiaip, pastebėjimas  4u.gif
Įdomu, kiek tų serijų bus to serialo.

nu kol kas 21 as jau paziurejau,bet manau po nauju bus dar.be pabaigos kol kas viskas.
Atsakyti
QUOTE(Upė @ 2009 12 29, 22:37)



Ačiū labai labai...
Atsakyti
Dar labai gera Gaidajaus komedija is triju daliu "Negali buti".Visi rinktiniai superiniai aktoriai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2009 12 31, 14:37)
Dar labai gera Gaidajaus komedija is triju daliu "Negali buti".Visi rinktiniai superiniai aktoriai. smile.gif

o apie ka jis? bigsmile.gif
Atsakyti
Tai trys skirtingos komedijos.
Pirmoji apie parduotuves direktoriu kuris voge, ir gavo saukima i milicija, kaip liudininkas, o pagalvojo , kad ji atejo suimti , tai kol jis uztruko pas prokurora, zmona per pora valandu spejo isparduoti turta ir netgi susituokti su kaimynu.

Antroji komedija apie tris poras, kurios neistikimos , galu gale jie visi susitinka ir viskas isaiskeja.

Na ,o trecioji apie vestuves.Jaunikis su jaunaja susipazino autobuse ziema ir ja mate tik su paltu is kepure.O po vestuviu, kai ji nusivelka palta, jis jos nepazista , visur iesko ir galu gale ja palaiko uz jos mama.Ir suzino tokiu dalykeliu...

as nemoku taip papasakoti , tai istisas juokas:) Parsisiunciau is kinozal.tv.
Atsakyti
http://www.filmai.in/uzeik-105122.html

Sioje svetaineje galit ziureti pacius naujausius filmus.Kokybe gera. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2010 01 06, 21:59)
http://www.filmai.in/uzeik-105122.html

Sioje svetaineje galit ziureti pacius naujausius filmus.Kokybe gera. ax.gif

taskus renkates, kad galetumet nemokamai ziuret filmus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 12 30, 13:53)
nu kol kas 21 as jau paziurejau,bet manau po nauju bus dar.be pabaigos kol kas viskas.

Aš irgi pažiūrėjau jau 21 , bet dar daugiau neatrandu kur yra įdėta daugiau serijų.
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2010 01 09, 12:57)
Aš irgi pažiūrėjau jau 21 , bet dar daugiau neatrandu kur yra įdėta daugiau serijų.

pirmadieni jau bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 01 09, 19:37)
pirmadieni jau bus thumbup.gif

o kur bus ? kinozal.tv?
Atsakyti
Aš tai žiūriu rusišką"Ir vis gi aš myliu" nors ir per lnk žiūrėjau kai rodė ir dar per kažkurį kanalą rodė ir dbr dar kartą žiūriu,na patinka jis man ir viskas wub.gif O gal kas žino kas tą nuostabią dainą atlieka kai serialas prasideda? mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
o as siandien su malonumu ziurejau "briliantine ranka" smile.gif nors ir kazi kiek kartu matytas, bet vistiek juokingas.
Atsakyti