Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai

žiūriu jau kinozal.tv įdėta 22-23 serijos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2010 01 09, 11:57)
Aš irgi pažiūrėjau jau 21 , bet dar daugiau neatrandu kur yra įdėta daugiau serijų.

24 serijos isvis 4u.gif
Atsakyti
Kapitono Granto vaikai. Geras serialas buvo smile.gif
Atsakyti
Gal kas žinot, kur galima gauti "Karnavalnaja noč"? smile.gif Tą seną gerą, ne pernykštį tesinį.
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2010 01 14, 14:01)
Gal kas žinot, kur galima gauti "Karnavalnaja noč"?  smile.gif Tą seną gerą, ne pernykštį tesinį.

Prasom:
filmas online
Atsakyti
QUOTE(Reginok @ 2010 01 15, 01:55)


Ačiū biggrin.gif
Atsakyti
As tu uzsenietisku filmu taip nemegstu kai rusisku va jie thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Daug daug ju patinka O ipac is senesniu ir multikus ziuriu tik rusiskus O dabar ejo per RTR baltija pirslei superinis serialas
Jei nematet patariu paziureti ŠTRFBAT SVOLACI cia apie kara O kaskada jaunystei ziurejau LENINGRADO VAIKAI bet taip daugiau ir nemaciau niekada Ejo kino tetre nu superinis filmas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 15 sausio 2010 - 21:43
QUOTE(Donma @ 2010 01 09, 22:05)
Aš tai žiūriu rusišką"Ir vis gi aš myliu" nors ir per lnk žiūrėjau kai rodė ir dar per kažkurį kanalą rodė ir dbr dar kartą žiūriu,na patinka jis man ir viskas wub.gif O gal kas žino kas tą nuostabią dainą atlieka kai serialas prasideda? mirksiukas.gif  blush2.gif

Va va, ir as sita sereala ziuriu. Kaip serija- taip bliaunu verysad.gif Bet kadangi nesu kantri, tai noreciau ji paziuret kur nors internete, tik nerandu kur...Gal kas zino?
Atsakyti
man labai patiko "17 pavasario akimirku"

ziurejau po to ir daugiau filmu kur vaidina V. Tihonovas.
man dabar kaip liga pasidare tuos filmus ziureti rusiskus.. blush2.gif
Atsakyti
Pradėjo rodyt"Šešėliai išnyksta vidurdienį",man patinka thumbup.gif
Atsakyti
Ziurejau neperseniausia t.y. parsiustus filmus patarciau ir jums paziureti tai prokliaty rai, oficerai , rojaus obuoliukai - jie visi serealai rusiski bet labai geri thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif sveikos.Gal žinote ,kaip parsisiųsti seną čekų komediją"Kaip nuskandinti daktarą Mračeką?"tai apie šuiolaikinių vandenių nuotykius.Atrodo,jie skandindavo žmones ir jų sielas laikydavo kriauklyėse,negalėdavo valgyti kraujinės dešros ,nes tuoj tapdavo mirtingais. g.gif 4u.gif
Atsakyti