Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 30

QUOTE(rasų lanka @ 2010 11 08, 19:51)
Šiandien jaučiuosi jau beveik visai kaip sveika. Ir nuovargio mažai , tik dar padusina, kai pasilankstau ar laiptais palipu (seniau to nebuvo)  biggrin.gif Dabar jaučiu randelį tik kai lovoj keičiu padėtį arba, kai reikia pasisukti į kairę... Esu biuletenyje - tai truputi gėda - gal reikėjo jo neimti??? blush2.gif  Jaučiuosi, kaip dykaduonė....  blush2.gif  blush2.gif Beje, pradeda belstis durna mintis, o jei tas atsakymas buvo neteisingas ir dar ateis kitoks?  doh.gif Nusiraminsiu, tik kai daktariukas paskambins .
Labai tikiuosi, kad tau pašalins galutinai tą polipą - ir ko jis vis atauga? Ar laparaskopu daro tokią operaciją? Narkozė visa? Laikysim kumštelius. Stenkis nesijaudinti. wub.gif

jokiu blogu minciu, viskas bus ok mirksiukas.gif Man fibradinoma operacijos metu kaip rado, taip ir galutinis atsakymas fibradinoma buvo ( cia kitoj kruty) mirksiukas.gif

Aciu uz kumsteliu 4u.gif darys pilna narkoze ir su histeroskopu tas pats laparaskopas tik per gimda 4u.gif ataugineja, del hormonu greiciausiai. jei bus nepiktybinis tai gal jei leis onkologai mirena istatysiu, gal nesugris ta zaraza doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2010 11 08, 21:27)
Aciu uz kumsteliu  4u.gif darys pilna narkoze ir su histeroskopu tas pats laparaskopas tik per gimda 4u.gif ataugineja, del hormonu greiciausiai. jei bus nepiktybinis tai gal  jei leis onkologai mirena istatysiu, gal nesugris ta zaraza doh.gif

Gydytojas irgi sakė, kad jo praktikoje nėra buvę, kad būtų kitaip, nei patvirtino operacijos metu... Bet čia vyras taip girdėjo, kai man sakė palatoje po operacijos. Aš tai negirdėjau... schmoll.gif

O tau polipas bus tik nepiktybinis, bet nesuprantu, kas ta mirena? Mano žodynas pildosi naujais žodeliais.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2010 11 08, 20:35)
Gydytojas irgi sakė, kad jo praktikoje nėra buvę, kad būtų kitaip, nei patvirtino operacijos metu... Bet čia vyras taip girdėjo, kai man sakė palatoje po operacijos. Aš tai negirdėjau... schmoll.gif

O tau polipas  bus tik nepiktybinis, bet nesuprantu, kas ta mirena? Mano žodynas pildosi naujais žodeliais.... rolleyes.gif

Mirena - hormonine spirale blush2.gif Ji mano atveju reguliuotu harmonus gimdoje, kad vel neatsinaujintu polipai, ir tuo paciu neleistu pastoti, kuo gydytojai, man irgi labai neberekomenduoja, nes man vezi isprovokavo paskutinis maitiimas ir nestumas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2010 11 08, 22:04)
Mirena - hormonine spirale blush2.gif Ji mano atveju reguliuotu harmonus gimdoje, kad vel neatsinaujintu polipai, ir tuo paciu neleistu pastoti, kuo gydytojai, man irgi labai neberekomenduoja, nes man vezi isprovokavo paskutinis maitiimas ir nestumas verysad.gif

Aišku... ax.gif
Atsakyti
[quote=Samta0204,2010 11 08, 21:27]jokiu blogu minciu, viskas bus ok mirksiukas.gif  Man fibradinoma operacijos metu kaip rado, taip ir galutinis atsakymas fibradinoma buvo ( cia kitoj kruty) mirksiukas.gif

Aciu uz kumsteliu  4u.gif darys pilna narkoze ir su histeroskopu tas pats laparaskopas tik per gimda 4u.gif ataugineja, del hormonu greiciausiai. jei bus nepiktybinis tai gal  jei leis onkologai mirena istatysiu, gal nesugris ta zaraza doh.gif
[/quote]
Samta0204, 4u.gif ir aš, ir aš kukstukus laikysiu už tave!

Rasų lankele 4u.gif , manau, kad turėtum būti rami dėl atsakymo.
Gydytojų patirtis retai apsirinka.

Papildyta:
Tada kiek suprantu ir menstruacijų nebūtų?[quote=rasų lanka,2010 11 08, 22:11]Aišku... ax.gif
[/quote]
Papildyta:
Esme, mano a.a. Anyta gal prieš 20 metų važiuodavo į Kazlus pas zolininke, ko gero pas tą pačią.

[quote=Edmė,2010 11 08, 20:02]
[quote=.GABIJA.,2010 11 08, 13:05]
Gal ką sudomins
šiandien radau
Aš kažką girdėjus apie tą moterį iš Kazlų Rūdos. Žinau, kad bendradarbės kažkada, bet jau senokai, pas ją važiavo. Reikės paklausinėti. O, kai spinduliavausi, tai tektadvo eilėje pasėdėti, tai toks įdomus žmogelis irgi pradėjo pasakoti apie šį augalą, ir kazliškę moterį minėjo, tipo net užsieniečęiai pas ją važiuoja, ir geriau žino nei lietuviai. Bet mane pakvietė, tai viso pokalbio nežinau.
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 08 lapkričio 2010 - 20:26
QUOTE(Patriccija @ 2010 11 08, 15:50)
Sveika Magam, man irgi taip pasakė, kad iki progresijos. Tik nelabai susivokiau, dabar aiškiau... Man lašina penktadieniais.
Kelinta karta Tau jau lašins?




Sveikos mergaitės,
Patricija, o kaip tu jautiesi? Spėji atsigauti iki sekančio lašinimo, nes tavo gydymas gana intensyvus? Dirbi, atostogauji ar turi nedarbingumą? Magam, mano laikas 12.20 val., tai nelabai išeina susitikti. Labai faina, kad tau kol kas viskas gerai einasi.
Aš rytoj taip pat eisiu ieškoti daktarų, nes pradėjo vakarais kilti temperatūra, nors nesijaučiu peršalusi.
Atsakyti
Ar ziurejot siandien per tv gyvenimas grazus? bigsmile.gif kaip to daktarelio kontaktus gaut,ieskau googlej,pakolkas nieko schmoll.gif
Atsakyti
NBA, na, kiek įmanydama stengiuos būti sveika. Sulasina mūsų trijų išbandyta vaistuką NAVELBINE man penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį prabunu namuose, pirmadienį einu į darbą. Darbe mane lepina, neapkrauta darbais. Dėkoju savo vadovams jog jie tokie puikus!
Praeitą kartą leukocitų buvo 4,1; hemoglobinas 125. Sulasino 50ml. Penktadienį bus matyt koks kraujas bus. Taip,, labai intensyviai čia mane gydo. Nežinau kaip temsiu. Magam lasina kas dvi savaitės?

NBA, kaip tu jauties po spinduliavo? Siaučia virusai, daug kas ciaudi darbe ir pakosti. Gal ir tau kas ikosejo virusiuka.


Papildyta:
QUOTE(vichy_ @ 2010 11 08, 23:29)
Ar ziurejot siandien per tv gyvenimas grazus? bigsmile.gif kaip to daktarelio kontaktus gaut,ieskau googlej,pakolkas nieko schmoll.gif

Žiūrėjau. Borisovas pavardė. Gydymas Rusijoje 54 000 rusijos rublių, o Šveicarijoje, kaip supratau, tieK EUR!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 08 lapkričio 2010 - 21:48
QUOTE(Patriccija @ 2010 11 08, 22:34)
Žiūrėjau. Borisovas pavardė. Gydymas Rusijoje 54 000 rusijos rublių, o Šveicarijoje, kaip supratau, tieK EUR!


tai jei gerai skaiciuoju,rusijoj pigu g.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gun_bandana.gif bash.gif devil.gif yahoo.gif
Nu negaliu..koks juokas. Kiek klaidų! Perinstaliavo šį telefoną ir jei tik neuzziuri,,jei jam nepatinka mano parašytas žodis jis ji koreguoja į pievas! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vichy_ @ 2010 11 08, 23:38)
tai jei gerai skaiciuoju,rusijoj pigu g.gif

Taip, apie 4000 Lt!
Atsakyti
kaip ji surast doh.gif putinui rasysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vichy_ @ 2010 11 08, 23:58)
kaip ji surast doh.gif putinui rasysiu bigsmile.gif

Tai sukurk bendrą laišką nuo mūsų visų čia esančių rašytojų:
NBA,GABIJOS,Magam,Samtos0204, Edmes, manęs,GREK ir dar kitų kurios pareikš norą!
g.gif bigsmile.gif ax.gif

NBA, gydausi taip: kai po porto įstatymo išrašė klinikose biuletenį nuo rrugsėjo 24 d. Iki spalio 1 d. susilasino vaistukai rugs 28. d., o paskui turėjau atostogas nuo spalio 4 d. iki spalio 25 d.. Toliau pasiimdavau biuletenį lasinimo dienai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 08 lapkričio 2010 - 22:18