Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 30

biggrin.gif okey,o apie chlorofila ir spirulina skaiciau jau anksciau,tik musu daktarai visi pries...nesuprantu,o gal reik tu spinduliu spicealiai,kad tas chlorofilas suveiktu...tada kodel musiskiai neleidzia naudot NIEKO spinduliavimo metu doh.gif nuoroda :
http://www.iveikliga...c...8&Itemid=30
Atsakyti
http://doctor-borisov.ru/3.0.html
Borisovo puslapis
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2010 11 08, 23:09)
Tai sukurk bendrą laišką nuo mūsų visų čia esančių rašytojų:
NBA,GABIJOS,Magam,Samtos0204, Edmes, manęs,GREK ir dar kitų kurios pareikš norą!
g.gif  bigsmile.gif  ax.gif

NBA, gydausi taip: kai po porto įstatymo išrašė klinikose biuletenį nuo rrugsėjo 24 d.  Iki spalio 1 d. susilasino vaistukai rugs 28. d., o paskui turėjau atostogas nuo spalio 4 d. iki spalio 25 d.. Toliau pasiimdavau biuletenį lasinimo dienai.


Aš tik anonsą mačiau, na netikiu, kad mums kaip užsienietiems būtų 4000 Lt.
neatsigintų tada jis pacientų.Rusijos piliečiams ,gal ir gali būti tokia kaina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 09 lapkričio 2010 - 09:07
QUOTE(.GABIJA. @ 2010 11 09, 10:06)
Aš tik anonsą mačiau, na netikiu, kad mums kaip užsienietiems būtų 4000 Lt.
neatsigintų tada jis pacientų.Rusijos piliečiams ,gal ir gali būti tokia kaina.

Įdomu g.gif . Reiktų paskambinti, telefonai nurodyti...
Atsakyti
Labas, kai vyras sirgo buvom susirase su Borisovo klinika, gaila zinutes istryniau is savo pasto (gal kas zino ar eina is siukslines istraukt-cia as taip ukiskai parasiau), bijau netiksliai pacituot, bet atsakymas buvo mazdaug toks, kad ten tik mazdaug, kaip reabilitacijai po gydymo, kad mes turetumem atvaziave tureti kur gyventi, klausem kiek kainuotu, bet atrase, kad kiekvienu atveju tai individualu. Tai mes taip niekur ir nevaziavom..........Bet rasyt jiem tikrai galima bandyti, mazdaug aprasius savo situacija, bent jau mums jie labai greitai atsake.
Atsakyti
Sveikos mergytes, na vistiek traukia pas jus paskaitineti, nors sakiau nebekisiu nosies,
nezinau ar cia gerai ..
bet noriu pasiulyti gal kam reikia like yra megace nepilnas buteliukas, druske daryta karoliunaites, arbatos, nu jai ka rasykit i az padovanosiu, ismest nekyla ranka ...
Atsakyti
Sveikos mergaites, 4u.gif vis paskaitineju jusu mintis pertraukeles tarp darbu darydama. rolleyes.gif
Del zoliu as buvau pas Ruolia ir klausiau jo, kaip ten su tom nuodingom. Jo nuomone buvo tokia: "jei neatsargiai vartosi, tai ne nuo vezio, o nuo suriusiu kepenu mirsi", tai as taip atsargiai i visus tuos uzpilus ziuriu. Manau reiketu su juo pasikonsultuot pries vartojant ka nors, vis tik specializuojasi jis sitoj srity. O kas vienam padejo, nebutinai pades kitam juk... rolleyes.gif
Cia kitokia nuomone apie Borisova, aisku, nebutinai teisinga. Beje, siam puslapiuke ir siaip idomios info galima rasti;)
http://www.homosanit...yrantys_pinigai

Sveikatos ir grazios dienos visoms 4u.gif

Atsakyti
Labas visiems:).
NBA, gaila kad nesusimatysim:(.
Patriccija, rytoj man vaistuka lasins jau 22 ar 23karta. Man lasina kas dvi savaites, nors pradzioj bande kas savaite, bet kraujas nespedavo atsistatyt (nieko nuostabaus, zinant kad chemoterapija gydausi nuolat su keliu menesiu pertrauka). Man sis vaistukas visai nieko smile.gif. Jauciuos po jo pakankamai gerai, ta pacia diena einu i darba (dirbu 0.5etato).
Ziurejau ir as laida apie prof. Borisova, gal tikrai reiketu pasidomet gydymo galimybe pas ji...
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Linkejimai ligoniukams ir sveikstantiems 4u.gif

Gal ka zinote apie Ilze Jansone? Domina ivairus atsiliepimai, nes googlei nieko nerandu ax.gif
Atsakyti
Sveiki,, nutariau nerasineti daug ir neteršti rimtos temos. Perskaičiau apie prof. Borisova. Manau,, kad šiais laikais jau sunku kuo nors tikėti, daug kas zmoniskuma praradę.

Magam, tai tikrai jau daug kartu!
Matai kaip tau gerai, kad taip gerai jauties. Kiek ml sulasina vienkartinę dozę?
Man vakar ir šiandien siaubingai skauda sąnarius. Naktį pusę dviejų dar nemiegojau. Dabar pasitepiau Fastum gel ypač skauda rankų sąnarius . Oi, oo! Dar ibumetino išgėriau, dar paracetamolio. Nežinau net ką daryti...Ar Jums su NBA skaudėjo sąnarius???
Penktadienį man dar tik šeštas kartas Navelbino.
QUOTE(Magam @ 2010 11 09, 16:47)
Labas visiems:).
NBA, gaila kad nesusimatysim:(.
Patriccija, rytoj man vaistuka lasins jau 22 ar 23karta. Man lasina kas dvi savaites, nors pradzioj bande kas savaite, bet kraujas nespedavo atsistatyt (nieko nuostabaus, zinant kad chemoterapija gydausi nuolat su keliu menesiu pertrauka). Man sis vaistukas visai nieko smile.gif. Jauciuos po jo pakankamai gerai, ta pacia diena einu i darba (dirbu 0.5etato).
Ziurejau ir as laida apie prof. Borisova, gal tikrai reiketu pasidomet gydymo galimybe pas ji...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 09 lapkričio 2010 - 19:26
QUOTE(Patriccija @ 2010 11 09, 21:24)
Sveiki,, nutariau nerasineti daug ir neteršti rimtos temos. Perskaičiau apie prof. Borisova. Manau,, kad šiais laikais jau sunku kuo nors tikėti, daug kas zmoniskuma praradę.

Magam, tai tikrai jau daug kartu!
Matai kaip tau gerai, kad taip gerai jauties. Kiek ml sulasina vienkartinę dozę?
Man vakar ir šiandien siaubingai skauda sąnarius. Naktį pusę dviejų dar nemiegojau. Dabar pasitepiau Fastum gel ypač skauda rankų sąnarius . Oi, oo!  Dar ibumetino išgėriau, dar paracetamolio. Nežinau net ką daryti...Ar Jums su NBA skaudėjo sąnarius???
Penktadienį man dar tik šeštas kartas Navelbino.



Sveikos,
Man sąnarius paskaudėdavo ir šiaip raumenis padurdavo kartas nuo karto vis kai kur, bet labiausiai skaudėdavo ligos pažeistus limfmazgius, nes vinorelbinas juos padarydavo uždegiminiais ir po to naikindavo.
Aš taip pat gerdavau ir paracetamolį, ir ibumetiną.
Šiandien pasiskundžiau savo gydytojai, kad vakarais kyla temperatūra ir kad skauda operuotos pusės ranką bei pažastį, tai rytoj padarys kraujo tyrimą ir pasiųs pas chirurgus pasikonsultuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NBA: 09 lapkričio 2010 - 20:11
Labas rytas,

ateinu su klausimu, kurios naudojo Herceptiną, ar galima kaži tuo pat metu naudoti Wobe-mugos ar wobenzym? Ir ar nuo herceptino gali būti stipriai pamažėjęs hemoglobinas?
Atsakyti