Įkraunama...
Įkraunama...

Braziliškas tiesinimas(su keratin priemonėm)

Kadangi netyčia temutę uždariau, tai kuriu naują 4u.gif
senoji tema http://www.supermama...?...02324&st=12
Atsakyti
Visos, kurios susigalvosite tiesintis plaukus Yury salone galite nusiteikti, kad ne tik negausite zadeto rezultato, bet ir tapsite patyciu objektu...
Siandien pakalbejau su gerbiamu Jurijum - salono savininku, tai galiu pasakyti tik viena - susireiksminusi savimyla kiaule, ne kitaip. Jau kalbejo su manimi is anksto paruostu tekstu - kad simtai tiesinosi ir visos patenkintos, kad taip ir turi buti, kad plaukai ir negali laikytis tiesus kelias dienas, reikia KASDIENA DZIOVINTI FENU (tai kad liks is plauku?). Mano pastaba, kad po tiesinimo man plaukai pradejo trupeti ir sukuojant byra gabalais is viso praleido neva negirdejo, ir visa laika kartojo kaip uzsiskirtusi plokstele, kad jei isdziovinus plaukus fenu jie yra tiesus, tai ko as dar noriu. Bandziau aiskinti, kad net ir isdziovinti su fenu jie yra tiesus, bet ishsipute, kad jie man vel pradeda banguotis po keliu valandu, o jei dziovinu naturaliai be feno jie irgi susibanguoja, tai pradejo man aiskinti, kad nera ko eiti miegoti su slapia galva. Sakau, as neinu miegoti, o laukiu kol naturaliai isdzius, bet apsimete kad negirdi ir vel kartojo, kad jei isdziovinti su fenu tiesus - reiskia viskas gerai. Is viso ta fraze apie isdziovinima fenu man pakartojo gal 25 kartus ir net pareiske, kad jei noriu pinigu atgal- galiu pas ji uzsirasyti, kad jis man ishdziovintu plaukus fenu, bet jei jie bus tiesus - turesiu susimoketi uz susukavima. Viso pokalbio jau net nebeatkartosiu, nes mazai man dave kur isiterpti, vis giedojo ta pati, vat butent is to ir supratau, kad tai turbut toli grazu ne pirmas kartas ir kad jiems nusispjauti, zino, kad cekio neturiu, tai nieko ir neirodysiu... Geriausias variantas - kai paklausiau - kaip cia yra, kad pries procedura man aiskino, kad plaukai puse metu bus VISISKAI tiesus, kad neva net ju klientes vasara net po maudyniu juroje lieka visiskai tiesiai plaukais, kad nieko papildomai nereikes naudoti - nei priemoniu, nei tiesintuvu, jie tiesiog bus tiesus ir glotnus, o dabar jau pasirodo, kad plauku negalima nei segtis, nei pinti nes is karto susibanguoja, pasirodo negalima net miegoti, nes ryte jau vel susibangave - man i visa tai atsake, kad reikejo pasiskaityti info internete - tiek ju puslapyje tiek anglu kalba....
Numanau, kad jie yra atrade, kad veikiami karscio plaukai prasitiesina ir tuo nuginkluoja atejusias "nepasisekusias" klientes - juk fenu istiesinti plaukai tiesus...
Atsakyti
Uzuojauta doh.gif Bet to ir reikejo tiketis doh.gif
Atsakyti
skaičiau jūsų istoriją anoj temoj ir pagalvojau tyliai, kad savininkai "varys" ant to, kad jūs jų tiesiog neprižiūrėjot/neprižiūrit kaip reikalaujama po tiesinimo, todėl jūsų plaukai ir nėra tokie, jų priemonės ir jie patys ne prie ko smile.gif
iš tikrųjų naivu buvo tikėtis rast teisybę
nes gi aišku ir iš anos temos buvo, kad labai individualu, kaip atrodys plaukai po tiesinimo. Jums tiesiog nepasisekė ir labai gaila, nes suma vis dėl to labai didelė
sakėt dar rašysit tiekėjams, ar rašėt? smile.gif
Atsakyti
As tai manau, kad geriau butu kreiptis Lietuvoje i vartotoju teises, jei jau rimtai apsisprestumet visko sitaip nepalikt.
Papildyta:
http://www.vartotojoteises.lt/
Papildyta:
Reiktu cia labiau pasigilinti:
http://www.vartotojo...x.php?447680999
Atsakyti
Aciu uz palaikyma mergaites. Kadangi nusiteikiau situo reikalu uzsiimti rimtai, siandien truputi pasigilinau i internete skelbiama informacija. Taigi, Yury salonas skelbia info, kad tai yra VISISKAI naturali, gydomoji procedura (pasidariau print screen del visa ko, jei info netiketai pasikeis). Gerai pagooglinus radau nemazai info apie GK priemonese naudojama formaldehida, jo kiekius ir zala organizmui.
Kirpeja sake, kad man plaukus abu kartus tiesino su 4 proc. stiprumo priemone. Kas tie 4 proc. per daug nesigilinau, o pasirodo, kad tai formaldehido kiekis. Niekaip nesupratau, kodel man tos proceduros metu taip purte saltis ir skaudejo galva, tik dabar staiga supratau...Visos proceduros metu nuvo siaubingai daug garu (garavo plaukai nuo tiesintuvo), as jos dar paklausiau ar tai nekenksminga, ji man atsake, kad tai keratinas garuoja, jie mera kenksmingi organizmui. Visas salonas buvo tiek prigaraves, kad net garu istraukejas virs galvos nepadejo. Tai va klausimas man iskilo - kuo nusikalte yra kiti salono klientai, kad jie turi kvepuoti formaldehido garais. O jei tuo metu ten sedetu nescia moteris???
Kuo giliau i miska tuo daugiau medziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~PERASTRA~ @ 2010 11 02, 22:55)
Aciu uz palaikyma mergaites. Kadangi nusiteikiau situo reikalu uzsiimti rimtai, siandien truputi pasigilinau i internete skelbiama informacija. Taigi, Yury salonas skelbia info, kad tai yra VISISKAI naturali, gydomoji procedura (pasidariau print screen del visa ko, jei info netiketai pasikeis). Gerai pagooglinus radau nemazai info apie GK priemonese naudojama formaldehida, jo kiekius ir zala organizmui.
Kirpeja sake, kad man plaukus abu kartus tiesino su 4 proc. stiprumo priemone. Kas tie 4 proc. per daug nesigilinau, o pasirodo, kad tai formaldehido kiekis. Niekaip nesupratau, kodel man tos proceduros metu taip purte saltis ir skaudejo galva, tik dabar staiga supratau...Visos proceduros metu nuvo siaubingai daug garu (garavo plaukai nuo tiesintuvo), as jos dar paklausiau ar tai nekenksminga, ji man atsake, kad tai keratinas garuoja, jie mera kenksmingi organizmui. Visas salonas buvo tiek prigaraves, kad net garu istraukejas virs galvos nepadejo. Tai va klausimas man iskilo - kuo nusikalte yra kiti salono klientai, kad jie turi kvepuoti formaldehido garais. O  jei tuo metu ten sedetu nescia moteris???
Kuo giliau i miska tuo daugiau medziu  doh.gif




kadangi labai noriu darytis tiesinima, tai jau ne pirmas menesis, domiuosi sia procedura, ir is visu kurios daresi Jury salone girdziu ta pati...stilistai susireiksmine, priemone, su kuria daroma tiesinimas, baisiai smirda, o rezultatas buna ne toks, kokio tiketasi...Ruosiuosi eiti i TADA salona, nes ten, kas daresi, tai kol kas dziaugiasi...bet dar truputi tyrinejuosi, bet jau gal kita savaite eisiu...
Atsakyti
QUOTE(ditax @ 2010 11 02, 22:11)
kadangi labai noriu darytis tiesinima, tai jau ne pirmas menesis, domiuosi sia procedura, ir is visu kurios daresi Jury salone girdziu ta pati...stilistai susireiksmine, priemone, su kuria daroma tiesinimas, baisiai smirda, o rezultatas buna ne toks, kokio tiketasi...Ruosiuosi eiti i TADA salona, nes ten, kas daresi, tai kol kas dziaugiasi...bet dar truputi tyrinejuosi, bet jau gal kita savaite eisiu...

Svarbiausia ceki paimkite. Man cia pamoka visam gyvenimui, kuo baigiasi kai jo nereikalauji doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ditax @ 2010 11 02, 23:11)
kadangi labai noriu darytis tiesinima, tai jau ne pirmas menesis, domiuosi sia procedura, ir is visu kurios daresi Jury salone girdziu ta pati...stilistai susireiksmine, priemone, su kuria daroma tiesinimas, baisiai smirda, o rezultatas buna ne toks, kokio tiketasi...Ruosiuosi eiti i TADA salona, nes ten, kas daresi, tai kol kas dziaugiasi...bet dar truputi tyrinejuosi, bet jau gal kita savaite eisiu...

As tai manau, kad cia ne esme kuriam salone darysit mirksiukas.gif Esme yra priemonese ir melagingoj reklamoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~PERASTRA~ @ 2010 11 02, 16:36)


Kaip suprantu nepagrasinot zurnalistais? O ir i platintojus nesikreipet irgi? g.gif
Atsakyti
Gal biski bus ne i tema bet parduptuvei martina radau toki naturalu keratina,pakelis mazutis 5 lt. Instrukcijoj parasyta kad ji reikia deti i priemone cheminio susukavimo ar plauku dazus,kad apsaugotu ar tai maziau pakenktu plaukui,tai kaip suprantu tai tas pats gaunasi kad is kito galo...i keratina idedama tos cheminiam skirtos chemijos
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 11 03, 10:45)
Kaip suprantu nepagrasinot zurnalistais? O ir i platintojus nesikreipet irgi?  g.gif

Kokie grasinimai, kai man sunkiai isiterpti dave... Bandziau kazka sakyti, kad kreipsiuosi i GK, tai pradejo juoktis, kad dar gali man telefona duoti smile.gif Va tada jau padejau rageli.
Atsakyti