Įkraunama...
Įkraunama...

Skausmas kairėje pusėje po šonkauliais

ir mane kamuoja sitas pats skausmas.
dare echoskopija rado sutirstejusia tulzi,bet juk tulzis kitoje puseje... g.gif
o man kairem sone po sonkauliu skauda.....

geriau rovacholi.,ursosana,dar kazkokius vaistus,dabar opasidariau echoskopija,jau yra akmenukas....tai dabar liepe ursosana gerti iki kitu metu....,bet as jo nusprendziau negerti....,nusipirkau homeopatiniu zirniuku ir bandysiu jais gydytis.
bet kas tam kairem sone?????,kai ziurejo echoskopu,sake kazkas papustas g.gif ,bet nesupratau. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrine lape @ 2011 08 12, 21:45)
ir mane kamuoja sitas pats skausmas.
dare echoskopija rado sutirstejusia tulzi,bet juk tulzis kitoje puseje... g.gif
o man kairem sone po sonkauliu skauda.....

geriau rovacholi.,ursosana,dar kazkokius vaistus,dabar opasidariau echoskopija,jau yra akmenukas....tai dabar liepe ursosana gerti iki kitu metu....,bet as jo nusprendziau negerti....,nusipirkau homeopatiniu zirniuku ir bandysiu jais gydytis.
bet kas tam kairem sone?????,kai ziurejo echoskopu,sake kazkas papustas g.gif ,bet nesupratau. unsure.gif

jusu minetas vaistas ursosanas nera blogas o net labai geras ir neturi pasaliniu. ji gali net sveikas zmogus isgerti ir nieko nenutiks. o jis gerina tulzies issiskirima ir tirpdo akmenukus. mamai buvo paskirtas turejo nedideliu akmeneliu po gero pusmecio akmeneliai buvo sumazeje ir net mazesnis ju kiekis. taip kad tikrai veiksmingas. o kokius homeopatinius pirkot jei nepaslaptis gal tikrai geri?
Atsakyti
QUOTE(zanetute @ 2010 11 02, 19:53)
Laba mamytes.
Gal yra netycia tokiu,kurios turit panasia beda,man jau gana senokai skauda(ir tas skausmas letinis,pastovus) kairej pusej lyg po sonkauliais,lyg kairi sona,lyg skrandi(duobuteje),bet tas skausmas vistiek i kaire puse plinta.Jis toks lyg dusinantis,kartais duriantis.
Esu dariusis pilvo echoskopija,skydliaukes echoskopija,skrandzio endoskopini tyrima,ir nieko neranda.


Su tuo skausmu ir aš baigiu jau "susidraugauti". Jei daktarai nieko neranda, juk gyva į žemę nelįsi - reikia kažkaip toliau gyventi. Kartais užeina taip, kad net dantis sukandęs turi kentėti - nei iškvėpti , nei įkvėpti. Praeina ir vėl viskas gerai.... Ir vėl turi gyventi toliau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plyta @ 2011 08 20, 13:29)
jusu minetas vaistas ursosanas nera blogas o net labai geras ir neturi pasaliniu. ji gali net sveikas zmogus isgerti ir nieko nenutiks. o jis gerina tulzies issiskirima ir tirpdo akmenukus. mamai buvo paskirtas turejo nedideliu akmeneliu po gero pusmecio akmeneliai buvo sumazeje ir net mazesnis ju kiekis. taip kad tikrai veiksmingas. o kokius homeopatinius pirkot jei nepaslaptis gal tikrai geri?

homeopatiniai,tulzies pusles drenazui. g.gif
o ursosano nusprendziau nepirkti del to,kad labai brangu.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrine lape: 22 rugpjūčio 2011 - 17:31
As taip pat turiu panasia problema, jau gal 3-jus matus,tyriausi: dare echoskopa, teko ta zarnele ryti. Bet skausmas toks nevarginantis, pamaudzia siek tiek, padilgcioja, bet vistiek vargina, tai pradingsta kelis men,tai vel atsiranda ir bandziau pastebeti kas itakoja si skausma toki keista, bet niekaip neperpratau, nes jis pasireiskia labai ivairiai: kai daug streso ir itampos ar kai kaupiasi dujos ir naktimis pasiresikia. Turiu kudiki 3ju menesiuku,ir kazkaip per nestuma to skausmo praktiskai nesijaute,dbr vel atsirado,na kazkokia mistika. Kita savaite vel keliausiu tirtis, nes tikrai neramu...
Atsakyti
QUOTE(sidabrine lape @ 2011 08 22, 18:30)
homeopatiniai,tulzies pusles drenazui. g.gif
o ursosano nusprendziau nepirkti del to,kad labai brangu.... doh.gif

pas mane tas skausmas taip ir nepraejo,nors jau viska issityriau....
uzvakar dariausi endoskopija,tai skrandis tvarkoj,o rado stemples erozija.
kai ziurejo ecoskopu,tai taip zemiau ,lygtais kur storoji zarna-zemiau ,lygtais mato pakraujavima,bet sake cia kreiptis pas moteru,tai siandien lekiu.
Atsakyti
As irgi lankiausi pas ginekologe,bet irgi nieko...o kai nestumas buvo,tai viskas dar labiau istirta...smile.gif na jei vel nieko konkretaus vidaus ligu gydytojas nepasakys,tai prasysiu siuntimo, pavaziuoti i Kauno klinikas, ten vistiek kompetetingesi gydytojai.. Tiesa, pries 1,5 metu kazkur irgi vaziavau i klinikas, tyriausi del to pacio skausmo tiesiaja zarna,bet irgi nieko...Bet pradejau galvoti,arba tai nerviskai arba kazkas kitka, bet jei organizmas signalizuoja taip, vistiek kzkas yra...
Papildyta:
As irgi lankiausi pas ginekologe,bet irgi nieko...o kai nestumas buvo,tai viskas dar labiau istirta...smile.gif na jei vel nieko konkretaus vidaus ligu gydytojas nepasakys,tai prasysiu siuntimo, pavaziuoti i Kauno klinikas, ten vistiek kompetetingesi gydytojai.. Tiesa, pries 1,5 metu kazkur irgi vaziavau i klinikas, tyriausi del to pacio skausmo tiesiaja zarna,bet irgi nieko...Bet pradejau galvoti,arba tai nerviskai arba kazkas kitka, bet jei organizmas signalizuoja taip, vistiek kzkas yra...
Atsakyti
Mane irgi kamuoja skausmas, bet jis kairėje pusėje, žemutinėje pilvo dalyje. Tyrimų pridaryta kokių tik nori: vėžio žymenys, kepenų fermentai, hormonų, kraujo bent kelių rūšių, žarnyno rentgenas, sigmoskopija, rijau žarną 4 kartus, pas ginekologę irgi tiek pat kartų ir nieko.... Vienas daktaras pasakė, kad čia Dirgliosios žarnos sindromas, kitas daktaras nusijuokė, kad kai neranda nieko tai ir pripaišo šią ligą, liepė nebekreipt dėmesio ir toliau gyvent ramiai.... ot daktarai. Kaip gyvent kaip skauda. Man jau kažkur metus skauda. Prasidėjo rudenį, pavasarį-vasarą buvo praėję, ir dabar lygiai po metų vėl tuo pačiu metu prasidėjo. O skausmas toks įdomus, daugiau skauda kai paspaudi kairę pusę, kartais labiau, kartais tik šeip jaučiasi, kad tvinkčioja kažkas. Turiu skrandžio refliuksą, geriu vaistus, bet kad skausmas labai žemai. Nuolat užkietėję viduriai, tai gal nuo to čia tas skausmas. Atrodo nebūtų jo, bučiau laimingiausias žmogus..
Atsakyti
Labai taikliai aprasei moony, cia mano situacija, tik skirtumas tas,kad as tiek dar neapejau daktaru smile.gif bat man irgi labiau pasireiskia rudeni kiek pastebiu,pavasari, vasara praktiskai isnyksta, tai net pasimirstu ,kad tokia problema turiu, rudeniop vel prisimenu smile.gif. O skauda labiau kai pasispaudzia ta vieta,kazkur giliau po sonkauliu, kartais kazkaip pamaudzia silpnai,padiegia, bet skausmas toks bukas kazkoks. Viduriai taip pat linke labiau kieteti.
Belaukdama vizito pas daktara, prisigalvoju visokiu ligu...
Atsakyti
Sveikos, man irgi ta pati beda tik skausmas dar kartais buna ir per viduri. Kazkada pavalgiau ganetinai riebiai, astriai, skausmas sustiprejo , begau ir i wc. Buvau ir karsto vyno su prieskoniai isgerus, taip pat paskatino skausma stipreti. Pagrindiniai itarimai buvo kasa. Taciau per visus siuos tris nuolatinius skausmo menesius pasidariau dvi echoskopijas, kraujo zymenas, kaprologini tyrima, jau trys daktarai pasake, kad tai ne kasa. O as pati ,kad prisigalvoju..prisiskaiciau ,kad prie letinio kasos uzdegimo pradzios, medikai gali nerasti jog kazkas su kasa..nezinau..na bet gal jau reik patiketi ka daktarai sako:)
Atsakyti
Na stai as po tyrimu, tai tulzies pusleje itaria kaip ir akmenuka ar smelio kazkokio:D, bet nelabai aiskiai matesi, teks tyrima kartoti. Tai tie akmenukai atsiranda nuo atseit netinkamo gyvenimo buvo: riebaus maisto,alkoholio..kai sutrinka medziagu apykaita...Nors tiesa pasakius pati alkoholi retai vartoju ir tik lengvus gerimus, mazomis dozemis, o riebaus maisto tikrai nemegstu...Ir suprask, kad nori..Tai nuo tulzies pusles gali skaudeti kairi sona sake ,gali pereiti i nugaros sriti, tai man jau skauda ir kairiam ir desiniam sone..Ypac jei streso patiriu.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2010 11 03, 12:17)
Bandykit pas neurologą nueiti.Gal tai paprasčiausia neuralgija ar tarpšonkaulinio nervo uždegimas,kuriuos B grupės vitaminai pagydys.Širdis...kažkodėl abejoju,bet pasidarykit kardiogramą.Krūtinę dėl širdies problemų gali skaudėt tokiu atveju,jei yra plyšęs arba nekrozavęs/pažeistas miokardas (širdies raumuo).Jei kardiograma parodys kažką negero-keliaukit pas kardiologą.



o man kartais akivaizdziai paduria,pamaudzia sirdi, pvz nuo miego trukumo.Nemanau, kad ten kazkas plyse unsure.gif
Atsakyti