Įkraunama...
Įkraunama...

Skausmas kairėje pusėje po šonkauliais

QUOTE(zanetute @ 2010 11 02, 19:53)
Laba mamytes.
Gal yra netycia tokiu,kurios turit panasia beda,man jau gana senokai skauda(ir tas skausmas letinis,pastovus) kairej pusej lyg po sonkauliais,lyg kairi sona,lyg skrandi(duobuteje),bet tas skausmas vistiek i kaire puse plinta.Jis toks lyg dusinantis,kartais duriantis.
Esu dariusis pilvo echoskopija,skydliaukes echoskopija,skrandzio endoskopini tyrima,ir nieko neranda.
Turiu problemu su nugara,daryta nuotrauka,turejau fizioterapijas,geriau mykodalmi,deja,tas skausmas nepraeina.Jau net juokas nebeima,prisigalvoju visokiu ligu.
Kaip manot,su kuo tai gali but susije?pati primastau kad gal kas su kepenim,gal su inkstais?kokius tyrimus dar man reiktu pasidaryti?

Man skaudejo desineje, tai po visu tyrimu nustate, kad tai del nugaros. Buna ir taip. Teko patiketi, nes nieko kito nerado...
Atsakyti

Cia klajoklinio nervo bairiukai, jis per kaire puse labiausiai ir juntamas, kerta per visus organus, uztai atrodo net nesuprasi kur skauda ar duria...

Atsakyti

Cia klajoklinio nervo bairiukai, jis per kaire puse labiausiai ir juntamas, kerta per visus organus, uztai atrodo net nesuprasi kur skauda ar duria...

Atsakyti