Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-9

O man su lazdyno riesutais neskanu... viena karta-pati pirma-dariau... su zemes superinis... sake visiems patiko, kiek esu dariusi... bet as visad paklausiu, ar vaikai nealergiski riesutams, ir ar isvis juos megsta... siaip tie tortai daugiau tevams del skonio, nes vaikai, bent jau musu seimoje, tai nedaug tuos tortus valgo biggrin.gif o puosimas del vaiku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 11 13, 08:32)
Mergaites, turiu klausima. Ar vaikam patinka snikersas, tikras su zemes riesutais. Kalbu apie vaikus 10-13 metu. Gal kas zino? Dare tokiems vaikams ir pan. Kazi, ar valgytu jie toki torta

mano kompanijoj visiems vaikams be išiemties, šitas tortas pats skaniausias 4u.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites.
Atsakyti
mano kompanijoj vaikams Snikersas "persunkus".. jie geriau valgo jogurtini ar meduti smile.gif Bet suauge tai mirsta del snikerso biggrin.gif
Atsakyti
valiooooooooooooooo, pagaliau pavyko rafaelo biskvitas bigsmile.gif nu tikrai skanus bigsmile.gif

savaitgalį norėčiau išbandyt kokį naują tortuką... bet reik kad surenkamas ne formoj būtų... nes reikia stačiakampio... g.gif galju apie migles pasaką g.gif bet gal dar ką rekomenduotumėt g.gif
Atsakyti
Merginos, kaip manot: ar galima biskvitus tortui issikepti ketvirtadieni, pati torta sutepti penktadieni, mase uzdeti sestadieni ir valgyti torta sestadieni? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ing. @ 2010 11 15, 18:04)
Merginos, kaip manot: ar galima biskvitus tortui issikepti ketvirtadieni, pati torta sutepti penktadieni, mase uzdeti sestadieni ir valgyti torta sestadieni? smile.gif

drąsiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2010 11 15, 17:06)

dekui 4u.gif
o biskvitas ar i maiseli sudet,ar suvyniot i kepimo popieriu?
niekad nesu laikius taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ing. @ 2010 11 15, 18:23)
dekui 4u.gif
o biskvitas ar i maiseli sudet,ar suvyniot i kepimo popieriu?
niekad nesu laikius taip blush2.gif


tiesiog palik ant spinteles formoj ir viskas.....
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 11 15, 17:03)
valiooooooooooooooo, pagaliau pavyko rafaelo biskvitas  bigsmile.gif nu tikrai skanus  bigsmile.gif

savaitgalį norėčiau išbandyt kokį naują tortuką... bet reik kad surenkamas ne formoj būtų... nes reikia stačiakampio...  g.gif  galju apie migles pasaką  g.gif  bet gal dar ką rekomenduotumėt  g.gif


As formoj surenku tik tortus su kremu,kur ieina zelatina...
Atsakyti
QUOTE(ing. @ 2010 11 15, 18:04)
Merginos, kaip manot: ar galima biskvitus tortui issikepti ketvirtadieni, pati torta sutepti penktadieni, mase uzdeti sestadieni ir valgyti torta sestadieni? smile.gif

aš netgi sutepčiau ketvirtadienio vakare ax.gif kuo tortas ilgiaus pastovi, juo jis skanesnis smile.gif
Atsakyti
Laba diena,visai nebepamenu kokioj formoj geriausia kepti snikersa is visos normos?
Atsakyti