Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-9

QUOTE(eiwile @ 2010 11 15, 19:40)
Laba diena,visai nebepamenu kokioj formoj geriausia kepti snikersa is visos normos?


24 cm. Nors as iskepu ir 26 cm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 15, 20:56)
24 cm. Nors as iskepu ir 26 cm smile.gif


Bandysiu kepti ir as 26 cm ax.gif turesiu nekviestu sveciu,sake ateis ne tusciomis, bet is manes labai nori didelio saldaus riebaus karamelinio torto su riesutais tai kepsiu snikersa ax.gif gal pavyks is normos ispausti dideli 26 cm torta smile.gif
Atsakyti
nu papasakokit ir man kaip iškepti tuos 26 cm, nu nemoku aš vadinasi kepti tada to biskvito, kokio tūrio Jūsų stiklinės??? gal mano biskvitas per tirštas??? nu daugiau 24 niekaip manau neišeitų man...arba jau biskvitai poploniai būtų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 11 15, 20:39)
nu papasakokit ir man kaip iškepti tuos 26 cm, nu nemoku aš vadinasi kepti tada to biskvito, kokio tūrio Jūsų stiklinės??? gal mano biskvitas per tirštas??? nu daugiau 24 niekaip manau neišeitų man...arba jau biskvitai poploniai būtų  blush2.gif

friends.gif man ir neišeina schmoll.gif idealiausia kokiuose 22 gaunas rolleyes.gif o jei 24, ar 26 tai kepu biskvitą iš dvigubos normos, nes kitaip tai labai jau poni biskvitukai gaunas schmoll.gif o šiiap baisiai nemėgstu kept snikerio.. nes su šitu biskvitu niekaip nesusidraugauju schmoll.gif būten dėl to kad man jis gaunas lonas nors ir purus rolleyes.gif
bet va dabar reiks iškept lėlėi sijoną 23cm aukščio iš snikerio.. nžn nžn kaip pavyks cool.gif
Atsakyti
Mergaites, reik patarimo 4u.gif
Kai puosiat tortus grietinele, gelytes ar lapukus is ko dazniausiai darot? ax.gif
Iskilo toks klausimas del to, kad, kai puosiau draugei tortuka turejau likuti pastiliazo-cipciuko, tai jis man toks permirkes pasidare... g.gif Ar visgi ner skirtumo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 11 15, 20:39)
nu papasakokit ir man kaip iškepti tuos 26 cm, nu nemoku aš vadinasi kepti tada to biskvito, kokio tūrio Jūsų stiklinės??? gal mano biskvitas per tirštas??? nu daugiau 24 niekaip manau neišeitų man...arba jau biskvitai poploniai būtų  blush2.gif


Iki purumo isplaku kiausus su cukrumi, idedu rududu, vel plaku, tada grietine , soda, ir galiausiai persijotus miltus.. ir gaunasi normalaus storio biskvitai net 26 cm formoj. Kokio 1 cm storio, jei neklystu, jau perpjovus. Mano stiklines tos mazesnes, skaitosi gal 180 g.
Papildyta:
Is puses normos Sbickerio,kepu 18 cm formoj, gaunasi irgi idealaus storio biskvitai. Meskute tepiau is Snickerio.
Atsakyti
nu žinokit snikerso 26 cm niekaip neiškepsiu schmoll.gif arba tada bus ne trijų sluoksnių, o dviejų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 16, 09:41)
Iki purumo isplaku kiausus su cukrumi, idedu rududu, vel plaku, tada grietine , soda, ir galiausiai persijotus miltus.. ir gaunasi normalaus storio biskvitai net 26 cm formoj. Kokio 1 cm storio, jei neklystu, jau perpjovus. Mano stiklines tos mazesnes, skaitosi gal 180 g.
Papildyta:
Is puses normos Sbickerio,kepu 18 cm formoj, gaunasi irgi idealaus storio biskvitai. Meskute tepiau is Snickerio.

Aš taip pat darau, nu tikrai 26 cm skardoj normalaus storio biskvitas išeina, nuo viršutinio biskvito aš dar kupra nupjaunu, man ji lieka, nes kažkodėl man iškelia kuprą.
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 11 16, 09:44)
nu žinokit snikerso 26 cm niekaip neiškepsiu schmoll.gif arba tada bus ne trijų sluoksnių, o dviejų cool.gif


O tai ka tu kepi viena biskvita bendra??? kad dalini i 3 dalis? i 4 dalis bendrai keptas biskvitas tikrai niekaip nepasidalins...
Papildyta:
QUOTE(rekaliuke @ 2010 11 16, 09:59)
Aš taip pat darau, nu tikrai 26 cm skardoj normalaus storio biskvitas išeina, nuo viršutinio biskvito aš dar kupra nupjaunu, man ji lieka, nes kažkodėl man iškelia kuprą.


Jo, as irgi kupra nupjaunu dazniausiai.
Atsakyti
sveikutės.... pasiklydau ir nerandu Snikerso receptuko doh.gif Būčiau dėkinga, jei kam po ranka...Einu toliau kuistis po temas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 11 16, 15:40)
sveikutės.... pasiklydau ir nerandu Snikerso receptuko  doh.gif  Būčiau dėkinga, jei kam po ranka...Einu toliau kuistis po temas  4u.gif


Siandien as gera smile.gif Cia
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 16, 17:50)
Siandien as gera smile.gif Cia

user posted image dekinga 4u.gif

Beje, radau daug pas ka ir blog'uose. Bet labiausiai pasitikiu Daividija biggrin.gif
Atsakyti