Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-9


QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 11 24, 20:28)
Niekas nepatars  blush2.gif  ax.gif

tai kad skonis delikatnas reikalas rolleyes.gif
Olestos varškinį gaivumėlį pabandykit mirksiukas.gifčia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 24 lapkričio 2010 - 19:46

paprastas koks nors su grietinele,jogurtu ir vaisiais....

biskvita kepkir Rafaelo torto,tada 1 ind grietineles išplakti su 100 gr cukraus ir puse arb.šaukštelio citrinos rugštele,ypilti puse ind. Smilgos jogurto,nes jis tirštesnis rtiebesnis negu kiti.......išmaišome ir viskas.....ypjaustyk konservuotu ananasu arba persiku....labai skanus ir gaivus tortas..... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 11 24, 19:25)
sausoj keptuvėj
arba pakept orkaitėj kol kepa biskvitas  mirksiukas.gif

Biskvitai jau iškepti. bigsmile.gif bijau, kad sudeginsiu aš riešutus. doh.gif
kepu pirmą kartą snikeriuką. kai ištraukiau biskvitus, galvojau, kad suleisiu į juos dantis. doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 11 24, 19:28)
Niekas nepatars  blush2.gif  ax.gif

g.gif biskvitas rafaelinis, pertepimas iš grietinėlės, jogurto, gali vaisių ar želės gabaliukų dėti. rolleyes.gif
man asmeniškai skanus ,,Apelsininis suflė" pagal Olestą. ax.gif
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif
O yra tokia desertine plombyrine varske? g.gif niekada nesu maciusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 11 24, 19:57)
Aciu merginos  4u.gif
O yra tokia desertine plombyrine varske?  g.gif  niekada nesu maciusi  blush2.gif

Yra, pvz.: tokia
Atsakyti
vaje vaje margaitės, reikia pagalbos, neišėjo man biskvitas migdolų-moliūgų torto pagal Mišelę verysad.gif kas netaip kaži, gal kepimo miltelių reikėjo verysad.gif kaip noris jį iškept , turbūt einu bandysiu antrą kept...
Atsakyti
QUOTE(Sandr_e @ 2010 11 24, 21:58)
vaje vaje margaitės, reikia pagalbos, neišėjo man biskvitas migdolų-moliūgų torto  pagal Mišelę verysad.gif kas netaip kaži, gal kepimo miltelių reikėjo verysad.gif kaip noris jį iškept , turbūt einu bandysiu antrą kept...


pabandyk įberti šiek tiek daugiau miltų, nes man regis jų amerikoniški miltai kažkiek "silpnesni" už mūsiškius mastau.gif
o kokiu pavidalu moliūgų piurė dėjai? va čia apie tai paskaityk ir čia (kelias žinutes žemyn). Kepimo miltelių aš asmeniškai būčiau įbėrus dėl šv.ramybės, nors jei nebuvo parašyta, reiškias baltymai turėjo kėlimo darbą padaryt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(surmute @ 2010 11 24, 17:28)
Sveikutes,reikalinga jusu skubi pagalba,kur gyvenu nera pirkti grietineles,zadejo parvesti pamirso,ka daryti ar galima naudoti grietine liesesne.zadejau kepti rafaelini torta,nei standiklio nebeturiu,o gal galite patarti gal koki kita torta issikepti g.gif

tikrai gali ir nebūtina liesesnė grietinė, tinka ir 30 %, dabar taip, pasidedi kambario temperatūroje grietinę, pasigamini bet kokio skonio (labiausiai tinka citrininė) želė Oetkerio būtų gerai firmos jeigu turi (pakelis želė + 250 vandens ir ištirpinusi atvėsini iki kambario temperatūros). Grietinę paplaki truputį, supili atvėsusią želė, įsipjaustai vaisių ir supili tarp biskvitų... pasiragauk skonį dėl saldumo kremui kaip nori, o biskvitą bet kurio torto baltą pasiimk... 4u.gif čia jei iš gaivesnių kažko reikia...

kitas variantas - sviestiniai, plikyti kremai, kad ir iš snikerio vidurinis kremas, bet jau vis tiek norėtųsi ir gaivesnio sluoknsio... jogurtinį dar galėtum pasigaminti pamaišius su grietine ir su želatina... nu čia žiūrint, ko norisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayfly @ 2010 11 24, 21:21)


Aciu labai 4u.gif vaziuosiu i parduotuve smile.gif
Atsakyti
blush2.gif Sake yra madinga sitoje temoje ideti torto recepta, tai dedu

Be pavadinimo biggrin.gif

user posted image

Biskvitui:

7 kiaušinių tryniai
7 kiaušinių baltymai
1 stiklinė cukraus
keli šaukštai miltų
2 šaukštai krakmolo
vanilės

Pertepimui:

5 kiaušinių tryniai
1 st. cukraus
1 1/2 st. pieno
1/2 st grietinėlės
truputis vanilės
1 š. želatinos

papildomai:
riešutai ar kt.

Biskvitui trynius plakti su 2/3 cukraus iki kol masė pabals ir jos padaugės 3 kartus. Masė gaunasi tiršta kaip grietinė. Baltymus plakti iki standaus purumo, sudėti likusį cukrų ir plakti kol jis ištirps. Miltus sumaišyti su krakmolu ir vanile, persijoti. Į trynių masę dėti po truputį baltymus ir miltus, išmaišyti lėtai su šaukštu, sukant į vieną pusę. Tada dėti dar po vieną porcija ir t.t. Kepti 175 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 30 min.

Pertepimui trynius išmaišyti su cukrumi tol, kol geri susimaišys. Plakti ilgai nereikia. Pieną užkaitinti su vanile. Po truputį pilti į trynius, intensyviai maišyti. Masę pakaitinti kol ši kiek sutirštės. Tada nukelti nuo ugnies ir supilti grietinėlę. Supilti ištirpintą želatiną. Leisti kremui kiek sustingt šaldytuve. Galima įmesti riešutų.

Biskvitą supjaustyti ir pertepti. Puošti kočiojama cukrine mase arba pagal savo nuožiūrą.
Atsakyti
QUOTE(Griaustinė @ 2010 11 24, 08:35)
schmoll.gif  o vyro teta ketvirtadienį į UK išskraidino mano darytą tortą, snikerį, dėjo į rankinį bagažą, kas iš jo liko vaizdo - nžn  schmoll.gif , bet skonis sakė liuks

leidzia veztis torta prie saves? tai kad neleisdavo maisto produktu.

as galvoju,kad reikia veztis atskirai biskvitus,pertepimus, puosimo elementus ir ten surinkti staigiai g.gif nusimato kelione i jubilieju, tai neismanau kaip pasielgt...
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2010 11 24, 23:50)
pabandyk įberti šiek tiek daugiau miltų, nes man regis jų amerikoniški miltai kažkiek "silpnesni" už mūsiškius  mastau.gif
o kokiu pavidalu moliūgų piurė dėjai? va čia apie tai paskaityk ir čia (kelias žinutes žemyn). Kepimo miltelių aš asmeniškai būčiau įbėrus dėl šv.ramybės, nors jei nebuvo parašyta, reiškias baltymai turėjo kėlimo darbą padaryt  rolleyes.gif


Ačiū, antras gavosi kur kas geriau, ir iškilo geriau, net nežinau dėl ko iš pirmo kart nepavyko, o moliugų piurė butent taip visuomet darau mirksiukas.gif nuoširdus ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandr_e: 25 lapkričio 2010 - 22:57