Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-9

QUOTE(jurate_b @ 2010 12 16, 19:13)
Aciu 4u.gif  tada viskas gerai, man gavosi 8  smile.gif  as dariau pagal ta recepta kur 600 gr miltu. O kai del kremo jo gana, nes man visada atrodo kad jo pritruksiu  blush2.gif


Kaip parasiau recepte, tiek uzteks.. isbandyta.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aseni77 @ 2010 12 16, 15:03)
cream cheese yra butent philadelfia pas mus ir tikrai desertine varske visikai neprilysta jam. cream cheese  siek tiek surio skonis jauciasi. arciausias pakaitalas yra lenku creme bonjour jis pagal kieki kiek pigesnis nei philadelfija.

Airijoj kreminė varškė tikrai nėra sūrio skonio.... Man tai grynai- tepamas varškės sūrelis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 16, 20:51)
Kaip parasiau recepte, tiek uzteks.. isbandyta.. smile.gif

karsta.gif nuraminai 4u.gif
ryt sutepsiu, sestadieni valgysim essen.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif kai sunervino,tipo tortas mazas doh.gif schmoll.gif iprate visi prie meducio gabaritu blink.gif o,iseiga jo nepigi unsure.gif zodziu.....siandien dg nieko nekepsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Noriu paklausti, gal ir kvailą klausimą ax.gif
Ar labai maskarponės sūris skiriasi nuo rikotos?
Jeigu pertepčiau tortą vietoj maskarponės su rikota? Ar laba nukentėtų skonis? Nesu bandžiusi Rikotos.
Atsakyti
as irgi nebandzius Ricotos,taj nepadesiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2010 12 16, 18:09)
na,laukiam kritikos biggrin.gif
rafaelo,puostas beze ir cukrinem gelytem

Jau Kirbė Medaus torto temoje jums sakė su papuošimais eiti į papuošimų temą mirksiukas.gif Ten ir kritikos, ir patarimų bus, o čia kalbama apie tortų vidų, kas ir kaip, receptai ir pan. 4u.gif

Aš tai pirmą kartą išmėginau Snickersą. Biskvitas laabai skanus, gali valgyt sau kaip pyragą prie kavos ir visai be nieko lotuliukas.gif Žodžiu, 25 cm formai teko kepti per du kartus, nes tiek neiškilo man... Pirmą kepimą padalinau į dvi dalis, kaip recepte, tai pirma pusė visai neiškilo, nusipjovė tik kepurėlė ir liko vienas lakštas, antra pusė iškilo geriau, tai du lakšteliai gavosi. Tai kepiausi iš naujo vėl ir likučius skaniai su kava sumaumojau lotuliukas.gif Tik va su Rududu buvo problema tiek kreme, tiek biskvite, Rugiagėlei jau sakiau, niekaip man netirpo tas susicukravimas, apie kurį kiek anksčiau jau kalbėjom, galiojimas geras, o atidarius jau būna susicukravęs ir tos granulytės man niekaip netirpo, taip ir jautėsi kažkiek ir biskvituose, ir kreme... Ir mėginau šiek tiek šildyt, vieną sukau sukau, su kitais ingredientais sukau, nu ir vis tiek liko... g.gif Gal kas patars, ką su juo padaryt, kad jos ištirptų... Kitą kartą jei kepsiu, tai reikės iš anksto išsivirti kondensuoto. O pats tortas tikrai skanus, tik man, matyt, visuose tortuose netinka riešutai, tai kitą kartą nedėčiau, o gal ir visai nedėčiau karamelinio sluoksnio, nes man jis per riebus, bet čia skonio reikalas. Kas mėgsta, tai tikrai patiks. Ai, ir šokoladiniam sluoksneliui irgi reikėjo iš dviejų normų daryt, nes iš vienos niekaip nesugebėjau aptepti trijų biskvitų, kad ir kaip stengiausi, tiesiog, kaip čia pasakyt, subėjo gal į biskvito skylutes, nes jis toks korėtas labai gavosi, tai pasidariau dar vieną porciją ir aptepiau, gavosi pats tas. Įdedu foto, kaip man pavyko. Beje, šitas tortas tinkamas didesniam žmonių skaičiui pavaišinti, nes daug iš karto nesusivalgo, ne taip, kaip Kirbės medučio, tik dediesi dar ir dar hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2010 12 16, 20:10)
Labukas 4u.gif

Noriu paklausti, gal ir kvailą klausimą ax.gif
Ar labai maskarponės sūris skiriasi nuo rikotos?
Jeigu pertepčiau tortą vietoj maskarponės su rikota? Ar laba nukentėtų skonis? Nesu bandžiusi Rikotos.


Ricota apie 13 % riebumo, mascarpone 75 %. Toks ju skirtumas. O skonis panasus, tik mascarpones vienos valgyti as negaliu, per riebu.
Atsakyti
Labas.gal kas matet ar yra kur pirkti migdolu drozliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2010 12 17, 09:29)
Labas.gal kas matet ar yra kur pirkti migdolu drozliu  4u.gif

Vakar pirkau IKI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorettta @ 2010 12 17, 11:51)
Vakar pirkau IKI 4u.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, narsiau narsiau po jusu temele ieskodama kazkokiu ideju ir receptu vaiku darzelio eglutei, labai mane sudomino sis tortukas:
QUOTE(Vigilyte @ 2010 11 30, 21:20)
nu aš dar nesu tokia drąsi iprovizatorė, o pasigėrusią šarlotę dariau, superinis torčiukas, tik alkagoliaus ten nei lašo, va koks jis pas mane gavosi, o alkagolius tik šalia pastatytas  blush2.gif lotuliukas.gif

user posted image
user posted image
norejau paklausti koks cia kremas viduje? ir kuom taip spalvingai aptepet? aciu uz atsakyma 4u.gif
recepta viniotinio radau ir paruosima principa supratau, tik del kremo man neaisku. noretusi tokio, kuris patiktu vaikams g.gif gal kas koki gali patarti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nej@: 17 gruodžio 2010 - 10:52