Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-9

QUOTE(Elentari @ 2010 12 16, 21:58)
, ne taip, kaip Kirbės medučio, tik dediesi dar ir dar  hihihi.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

man tavo Snikerse,kažkaip atrodo storokai biskvito,o kremo ir grietineles kremo per mažai....... g.gif
Atsakyti
bandau daryti skikersa torta . vakar issikepiau biskvitus ir siandien recepte apsiziurejau kad dejau nevirta o paprasta kondencuota piena. aisku dabar jau nieko nepakeisiu tik norejau paklausti ar dar kas nors yra bande taip kepti ar skonis labai nukencia biskvito?
Atsakyti
QUOTE(Nej@ @ 2010 12 17, 11:49)
Sveikos, narsiau narsiau po jusu temele ieskodama kazkokiu ideju ir receptu vaiku darzelio eglutei, labai mane sudomino sis tortukas:

user posted image
user posted image
norejau paklausti koks cia kremas viduje? ir kuom taip spalvingai aptepet? aciu uz atsakyma 4u.gif





ir mane labai sudomino sis tortukas bigsmile.gif gal galit pasidalinti tiksliu receptuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 12 17, 13:03)
bandau daryti skikersa torta . vakar issikepiau biskvitus ir siandien recepte apsiziurejau kad dejau nevirta o paprasta kondencuota piena. aisku dabar jau nieko nepakeisiu tik norejau paklausti ar dar kas nors yra bande taip kepti ar skonis labai nukencia biskvito?


aš kepu su paprastu kond pienu......nenukentes biskvitas tikrai...skonis gal šiek tiek kitoks bus,bet irgi labai skanu.......
Atsakyti
QUOTE(persikiuks @ 2010 12 17, 13:10)
ir mane labai sudomino sis tortukas  bigsmile.gif  gal galit pasidalinti tiksliu receptuku  ax.gif

cia tas receptas kuri radau, tik cia idaras kitoks.
Atsakyti
Galvoju daryt meškiuką. Noriu padaryt rudą, bet neturiu dažų. Ar galima būtų kremą (sviestas-kondensuotas) dažyt tarkim mix-fix kakava? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chantel @ 2010 12 16, 18:50)
Sveikos merginos  4u.gif  turiu klausimuka skubu.. kepu siandien malkas po sniegu ir vietoi 600gramu grietines glajui nusipirkau grietinele  doh.gif norejau paklausti o jei as naudosiu vietoi grietines grietinele ?    g.gif

tiks grietinėlė mirksiukas.gif
man net skaniau su grietinėle rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2010 12 17, 14:00)
Galvoju daryt meškiuką. Noriu padaryt rudą, bet neturiu dažų. Ar galima būtų kremą (sviestas-kondensuotas) dažyt tarkim mix-fix kakava? g.gif


Meskiukams post laba itinka sokoladinis ganasas. Is kart rudas, nereikia dazyt thumbup.gif
O kodel Mix-fix, man atrodo, ji nelabai kaip nudazytu, gal geriau tikra kakava det.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2010 12 17, 14:35)
Meskiukams post laba itinka sokoladinis ganasas. Is kart rudas, nereikia dazyt  thumbup.gif
O kodel Mix-fix, man atrodo, ji nelabai kaip nudazytu, gal geriau tikra kakava det.

Apie tai irgi galvojau, bet nežinau kaip nutaikyt kiekį blush2.gif O čia su kepėja kur darė konsultavausi, tai ji puošė sviestiniu, tik ji kaip ir baltą darė, o manęs rudo prašo unsure.gif O tą mix-fix šiaip paklasusiau, nes čia kažkur skaičiau, kad ja masę dažė. Šiaip irgi apie kakavą galvojau, bet nežinau kaip čia geriau daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 12 17, 13:03)
bandau daryti skikersa torta . vakar issikepiau biskvitus ir siandien recepte apsiziurejau kad dejau nevirta o paprasta kondencuota piena. aisku dabar jau nieko nepakeisiu tik norejau paklausti ar dar kas nors yra bande taip kepti ar skonis labai nukencia biskvito?

O aš viriau kondensuotą pieną,bet net nemačiau,kad nesaldintas buvo,tačiau buvo labai skanus tortas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nej@ @ 2010 12 17, 14:31)
cia tas receptas kuri radau, tik cia idaras kitoks.




labai aciu aciuks.gif tikrai bandysiu daryt.
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 12 17, 11:47)
man tavo Snikerse,kažkaip atrodo storokai biskvito,o kremo ir grietineles kremo per mažai....... g.gif

Kremai buvo grynai pagal receptą iš vienos normos, tortas 25 cm skersmens. Čia šitoj vietoj kažkaip ploniau, kitur kiek storiau gavosi, nepavyko labai lygiai supjaustyti biskvito. Bet kremo tikrai nebuvo storai, kaip mačiau seniau forume kažkieno pjūvį, bet man buvo pats tas, nebuvo kremo per mažai, nes mėgstu, kai biskvito daugiau, nei kremo, tai mano skoniui buvo pats tas thumbup.gif
Atsakyti