Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-9

aš vakar kepiau medučio lakštus jokios sodos nesijaučia man smile.gif šiandien jau reikės sutept, bet dabar tingiu iš varžybų grįšiu tai tada ir sutepsiu smile.gif tik nori su bananais to medučio, tai jie apjuoduoja, nors ir citrinos sultim palaistau. galima apvirti, bet tada bananų skonis ne toks, tai nežinau ką ir daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 11 04, 15:12)
va čia tai gera mintis  bigsmile.gif


ypratimas iš darbo......ten masine gamyba buvo,tai viens du apverti torta ir puse darbo padaryta....užtepi kokios košes ir viskas..... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 11 04, 18:24)
aš vakar kepiau medučio lakštus jokios sodos nesijaučia man smile.gif šiandien jau reikės sutept, bet dabar tingiu iš varžybų grįšiu tai tada ir sutepsiu smile.gif  tik nori su bananais to medučio, tai jie apjuoduoja, nors ir citrinos sultim palaistau. galima apvirti, bet tada bananų skonis ne toks, tai nežinau ką ir daryt smile.gif

esu dariusi keletą kartų su šviežiais bananais. Aš nelaistau citrinos sultimis. Aš supjaustau ir užpilu rūgštele..pamirkau juos. nejuoduoja torte. irnesakyk.gif
Atsakyti
aš visada apverdu bananus su žieve medučiui, skonis nuo to nenukenčia 4u.gif
Atsakyti
skubiai gal kas galit patart. Darysiu Rafaela. Dengti planuoju saldainiu mase, bet per vsia siaures miestely negavau kokosu sirupo. Jei ipilciau amareto? arkokio brendzio? nes reik 100 ml... Ar galima ka kita pilt? Jei ne tada kitas variantas - darau sokoladine saldainiu mase su baltu sokoladu. KAip tada su proporcijom - lieka tos pacios? 4u.gif
Atsakyti
wavintortas atrodo thumbup.gif
Labai noreciau isikepti torta, tik man kyla toks klausimas ar galima krema pagaminti be mikserio? g.gif Mikserio siuo metu neturiu blush2.gif Gal yra kokiu kremu kur galima isiverst be mikserio?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(meoow @ 2010 11 04, 17:34)
wavintortas atrodo  thumbup.gif
Labai noreciau isikepti torta, tik man kyla toks klausimas ar galima krema pagaminti be mikserio? g.gif  Mikserio siuo metu neturiu  blush2.gif  Gal yra kokiu kremu kur galima isiverst be mikserio?? g.gif

tai su sluotele plakit ir bus tas pats tik raumenu daugiau ir laiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 11 04, 19:27)
skubiai gal kas galit patart. Darysiu Rafaela. Dengti planuoju saldainiu mase, bet per vsia siaures miestely negavau kokosu sirupo. Jei ipilciau amareto? arkokio brendzio? nes reik 100 ml... Ar galima ka kita pilt? Jei ne tada kitas variantas - darau sokoladine saldainiu mase su baltu sokoladu. KAip tada su proporcijom - lieka tos pacios?  4u.gif

neprisimenu recepto.. bet be ko be ko, o jau be kokosų sirupo tikrai galima apsieiti.
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 11 04, 17:27)
skubiai gal kas galit patart. Darysiu Rafaela. Dengti planuoju saldainiu mase, bet per vsia siaures miestely negavau kokosu sirupo. Jei ipilciau amareto? arkokio brendzio? nes reik 100 ml... Ar galima ka kita pilt? Jei ne tada kitas variantas - darau sokoladine saldainiu mase su baltu sokoladu. KAip tada su proporcijom - lieka tos pacios?  4u.gif


niekada jokio kokoso sirupo nenaudoju schmoll.gif ,vietoj to ispaudziu vienos citrinos ar laimo sultis,kurias dar pries tai perkosiu...kuo puikiausiai viskas pavyksta mirksiukas.gif

QUOTE(naitas @ 2010 11 04, 18:31)
neprisimenu recepto.. bet be ko be ko, o jau be kokosų sirupo tikrai galima apsieiti.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
va brac, kiek zmoniu tiek variantu biggrin.gif

gerai, tada klausimas - su kuria mase paprasciau dirbti - su sokoladien saldainiu mase (saldainiai, sokoladas baltas, vanduo ir sviestas, na ir zinoma pudra), ar su saldainiu mase (saldainiai mikrobangej, pagal recepta sirupas, arba kaip matau citrinu sultys, sitrinu milteliai - tai cia citrinu rugstis???, cukraus pudra) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonza: 04 lapkričio 2010 - 20:54
QUOTE(bonza @ 2010 11 04, 18:36)
tai su sluotele plakit ir bus tas pats tik raumenu daugiau ir laiko  bigsmile.gif


Aciu uz patarima mirksiukas.gif pabandysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 11 04, 20:53)
va brac, kiek zmoniu tiek variantu  biggrin.gif

gerai, tada klausimas - su kuria mase paprasciau dirbti - su sokoladien saldainiu mase (saldainiai, sokoladas baltas, vanduo ir sviestas, na ir zinoma pudra), ar su saldainiu mase (saldainiai mikrobangej, pagal recepta sirupas, arba kaip matau citrinu sultys, sitrinu milteliai - tai cia citrinu rugstis???, cukraus pudra)  4u.gif


man paprasciau su saldainiu mase mirksiukas.gif
Atsakyti