Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios IV

QUOTE(juste85 @ 2010 11 05, 14:25)
dekui, smagu, kad yra zmoniu, norinciu pasidalinti savo ziniomis  4u.gif

Į sveikatą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(varnikė @ 2010 11 05, 14:04)
Sveikos merginos  4u.gif
gaminuosi ir aš ekologišką ir natūralią kosmetiką pati. Padariau mažą kremo gaminimo fotosesiją. Gal kam pravers  mirksiukas.gif
Kremo gaminimo procesas


Vou, geras. bigsmile.gif Kur perkat koloidinius sidabrą ir auksą?
Ar man taip tik pasirodė, ar kremas gavosi skystokas?
Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 11 05, 17:54)
Vou, geras.  bigsmile.gif Kur perkat koloidinius sidabrą ir auksą?
Ar man taip tik pasirodė, ar kremas gavosi skystokas?

Perkuosi pas savo aromaterapijos mokytoją Jūratę, Laisvės al. 51b
Jis kai atvėsta dar sutirštėja šiek tiek, apvertus indelį neišbėgtų manau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varnikė: 05 lapkričio 2010 - 17:29
QUOTE(varnikė @ 2010 11 05, 18:25)
Perkuosi pas savo aromaterapijos mokytoją Jūratę, Laisvės al. 51b
Jis kai atvėsta dar sutirštėja šiek tiek, apvertus indelį neišbėgtų manau  ax.gif


Aišku. smile.gif O kokia kaina sidabro ir aukso? Gal ir prašalaitei parduotų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(varnikė @ 2010 11 05, 13:04)
Sveikos merginos  4u.gif
gaminuosi ir aš ekologišką ir natūralią kosmetiką pati. Padariau mažą kremo gaminimo fotosesiją. Gal kam pravers  mirksiukas.gif
Kremo gaminimo procesas
Sveika.
Labai grazu thumbup.gif o kokia to aukso kaina? ka gali apie juntama/matoma jo poveiki papasakoti? sudomino drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dar garsiai pasvarstysiu del savo savaiminio idegio pienelio. issitepu tarkim 23-24h, ismiegu ir ryte bunu balta. nusiprausiu veida vandeniu-pradedu ruduoti g.gif kazkiek plemukais gaunasi, aplink lupas ypac. pasipudravus viskas ok, susivienodina. sakau gal nuguliu per nakti zandus, kad netolygaii susigeria biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,
ar galite pakomentuoti sio sampuno sudeti? Atsiprasau, jei ne cia rasau, nezinau, kur klausti... ax.gif

Aqua/Water/Eau,
Sodium Cocoyl Isethionate,
Sodium Lauryl Sulfoacetate,
Disodium Laureth Sulfosuccinate,
Cocamidopropyl Hydroxysultaine,
Sodium Lauroyl Sarcosinate,
Cocamidopropylamine Oxide,
Decyl Glucoside, Lauryl Alcohol,
Glycereth-26, Glycol Distearate,
Amodimethicone,
Wasabia Japonica Root Extract, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Hydrolyzed Algae Extract, Algae Extract, Caviar Extract, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract, Saccharomyces Lysate Ferment, Saccharomyces Copper Ferment, Saccharomyces Zinc Ferment, Superoxide Dismutase, Lactoferrin, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Retinyl Palmitate.

Kiek suprantu, vien chemija, bet tai ar pavojinga?
Parabenu nematau.....
Atsakyti
Sveikos ne tokiais aukštais pilotažais,bet pasidalinsiu savo žiniomis ir aš. Nesenai buvau masaže kur tik ekologiškas priemones naudoja,tai ten man užtepė pasakišką veido kaukę ir pasakė jos receptą.
Mielės,alyvuogių aliejus ir bet koks eterinis aliejus (man maišė su imbiero eteriniu). Taigi paprasčiausiai viską reikia sumaišyti ir užtepti ant veido...kaukė pradeda traukti odą,išdžiūna ir reikia nusiplauti...oda itin švelni ir `pamaitinta` būna. Nežinau ar čia į temą buvo,bet ekologiška ir galite pasigaminti pačios thumbup.gif
Atsakyti
Gal man kas galėtų patarti, ar bent kokį pasvarstymą pasakyti.

Padariau dukrai riebų kūno kremą kartu su Kombo sviestu. Aprašyme parašyta, kad jis mažina organizmo alerginę reakciją, bet ar jis gali pats būti alergenas??? Nes vaikas baisingai išbertas, o aš dabar ieškau kaltų g.gif

ačiū labai, jei pasidalinsite savo mintimis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sige @ 2010 11 08, 08:38)
Gal man kas galėtų patarti, ar bent kokį pasvarstymą pasakyti.

Padariau dukrai riebų kūno kremą kartu su Kombo sviestu. Aprašyme parašyta, kad jis mažina organizmo alerginę reakciją, bet ar jis gali pats būti alergenas??? Nes vaikas baisingai išbertas, o aš dabar ieškau kaltų  g.gif

ačiū labai, jei pasidalinsite savo mintimis  ax.gif

Tikrai gali, nes kiekvienas žmogus skirtingai reaguoja į kiekvieną produktą. Turiu alergišką sūnų, tai kartais kas vieniems labai tinka, mums labai netinka, nors irgi rašo,, kad nesukelia alergijos.Iš tikrųjų darant kremą, reiktų pirma išbandyt atskirai kiekvieną produktą, kad būtų lengviau atrinkti kas netinka.
Atsakyti
Sveikos merginos, senokai pas jus nesilankiau (o ir savo snapą tikrai l. retai įkisdavau smile.gif ), nes užsisukau prancūziškuose forumuose. Ką radau įdomiausia norėčiau pasidalinti su jumis 4u.gif Tą pačią žinutę įdėjau ir kitoje temoje, bet pagalvojau, kad čia geriau tiktų (tą tema buvo mano pirmoji atrasta, daugiausia pervartyta ir mėgta, todėl jaučiu jai sentimentus ax.gif )
Pats įdomiausias atradimas dar viena pranc. parduotuvėlė, kuri siunčia į visą ES (taigi ir Lietuvą mirksiukas.gif ) nemokamai! Vienintelė sąlyga, kad tai tilptų į mini užsakymo rėmus (prie prekės būna parašyta ar tai atitinka mini užs. sąlygas ir kiek taškų jie verti), t.y. neviršytų 30 taškų. Atsiunčia 4 dienas, tiesa per helowin'ą siuntimas užtruko ilgiau. Prekės daugiausia skirtos kosmetikos gamybai, bet aš tokių ir ieškojau. Baziniai aliejai, kaip rašo, šalto spaudimo ir arba sertifikuotų ūkių arba laukiniai. Kaip ten bebūtų, studijuoti sudėtis reikia, nes kaip viena forumietė pastebėjo apie kvapus, tai sudėtis nebuvo džiuginanti. Po poros mano apsilankymų uždėjo netgi Lietuvos vėliavėlę, kad verstų į lietuvių kalbą. Tačiau vertimas daugiau negu tragiškas - kaip google'o blink.gif...
Na štai prigyriau prigyriau, o dabar atiduodu ją į jūsų teismą biggrin.gif
Aromateasy

p.s. jei kiltų kokių klausimų man, prašau rašykit į až, nes šiuo metu per darbus neprisikasiu iki forumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sige @ 2010 11 08, 07:38)
Gal man kas galėtų patarti, ar bent kokį pasvarstymą pasakyti.

Padariau dukrai riebų kūno kremą kartu su Kombo sviestu. Aprašyme parašyta, kad jis mažina organizmo alerginę reakciją, bet ar jis gali pats būti alergenas??? Nes vaikas baisingai išbertas, o aš dabar ieškau kaltų  g.gif

ačiū labai, jei pasidalinsite savo mintimis  ax.gif


Dar ir kaip gali.

Mano tevai abu tepėsi kombo sviestu sanarius ir abu buvo baisiai išberti, ne šiaip išberti o baisiai išberti, pažeidimai išplito už vietų, kur buvo tepta, ribu, net veidą ir visą galvą buvo apėmę alerginiai pūlingi bėrimai ir odos pažeidimai, odą laabai niežėjo, tėčio veidas buvo ištinęs, vėliaiu ištino ir rankos, žodžiu nebenoriu prisiminti buvo laaaabai baisu, buvom tikrai labai išsigandę.
Abudu ėjo pas gydytoją, leido labai stiprius priešalerginius vaistus ir į raumeni (užpakali) ir veną ir tepamu tepalu prirase, na pagaliau pasveiko t.y. nebera matomu pažeidimu, bet didelis klausimas kaip atsiliepe tai vidaus organams, o ypač inkstams... doh.gif
Gyditojas patvirtino, kad tai nuo kombo sviesto.
Taigi patariu kuo greičiau dukra pas gyditoja nuvesti.
Atsakyti