Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios IV

QUOTE(varnikė @ 2010 11 10, 11:30)
Koloidinis auksas
Koloidinis sidabras
Tik kainos skiriasi. Juos reikia pilti į hidrolatą ir kaitinti kartu iki 59 laipsniu. Sidabras pilamas kaip konservantas, jis alternatyva greipfrutų sėklų ekstraktui. O auksas yra jau prabangos dalykas  smile.gif Šiuo metu Lt labai populiarios procedūros, kaukės su auksu ir beje labai brangios. Čia gal po mažesnį kiekį to akso oda gauna, bet pastoviai.

isties idomu 4u.gif
Atsakyti
Ateinu su naujais gaminiais, gaminau ne sau, o draugei, kurios oda labai sausa doh.gif ir su visais cheminiais kremais apskitai baigia nustekenti oda schmoll.gif

Veido kremukas: hamameliu hidrolatas, jazminu hidrolatas, rugiageliu hidrolatas, nakvisu aliejus,pasifloru aliejus, makadamijos aliejus, marulos aliejus, jazminu absoliutas, morku seklu EA, naticidas, emulsinis vaskas.

Kuno kremukas-sviestas "Creme Latte": makadamiju aliejus, kakavos sviestas, lazdyno riesutu aliejus, pasifloru aliejus, mango sviestas, nilinis sviestmedis, vaniles fitolis, saltalankiu aliejus is KN, kakavos absoliutas, ylang-ylang EA, vit.E

Gavosi labai grazios spalvos, kremo konsistencijos ir gardziai kvepiantis wub.gif

user posted image


Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 11 12, 11:24)
Ateinu su naujais gaminiais, gaminau ne sau, o draugei, kurios oda labai sausa doh.gif ir su visais cheminiais kremais apskitai baigia nustekenti oda schmoll.gif

Gavosi labai grazios spalvos, kremo konsistencijos ir gardziai kvepiantis wub.gif

Atrodo tikrai labai graziai thumbup.gif idomu kaip patiks draugei kremukai smile.gif

Pastebejau, kad atsiskyre aliejus nuo kremo g.gif idomu, kodel? vanduo kai atsiskirdavo, pakaitindavau is naujo ir viskas budavo ok, bet su aliejum atsiskyrusiu kazkaip nepasiteisina tas metodas g.gif per mazai emulsiklio gal? ar kas cia
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 11 12, 12:28)
Atrodo tikrai labai graziai thumbup.gif  idomu kaip patiks draugei kremukai smile.gif

aha man ir idomu, gal neispeiks hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 11 07, 22:43)
Mielės,alyvuogių aliejus ir bet koks eterinis aliejus (man maišė su imbiero eteriniu).  Taigi paprasčiausiai viską reikia sumaišyti ir užtepti ant veido...kaukė pradeda traukti odą,išdžiūna ir reikia nusiplauti...oda itin švelni ir `pamaitinta` būna.  Nežinau ar čia į temą buvo,bet ekologiška ir galite pasigaminti pačios  thumbup.gif


mielės sausos ar šlapios? mastau.gif
Atsakyti
Turiu klausimuką... Noriu draugei gamint kremą mišriai odai su emulsiniu vašku. Kiek procentų aliejų jūs dedate tokiai odai? Aš galvoju dėti 30 proc. ir 1 g. emulsinio vaško į 30 ml kremo smile.gif hidrolatą tirštinsiu ksantanu.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Reiktu recepto balzamo plaukams be fitokeratinu, nes anu neturiu 4u.gif
Atsakyti
Gaminant veido kremą, kokį vašką renkatės: bičių ar emulsinį? vien gėlių vaško kaip suprantu geriau nenaudoti ir jo imti tik apie 20 proc. pamaišant su bičių ar emulsiniu, taip?
Atsakyti
QUOTE(Delicious @ 2010 11 16, 13:52)
Gaminant veido kremą, kokį vašką renkatės: bičių ar emulsinį? vien gėlių vaško kaip suprantu geriau nenaudoti ir jo imti tik apie 20 proc. pamaišant su bičių ar emulsiniu, taip?

Aš emulsinį naudoju, man labai patinka kremų konsistencija ir nesunkiai pasigamina smile.gif
Atsakyti
užsisakiau iš AN keletą dalykėlių kremo gamybai (gaila, kad nemažai produktų AN šiuo metu neturi verysad.gif ), bandysiu gamintis tokį kremą (čia iš galvos sudėliojau produktus pagal Palominos vieno kremo proporcijas 15-ai ml kremo):

9 ml Ylang Ylang hidrolato
3 ml abrikosų kauliukų aliejaus
3 ml simondsijų aliejaus
0,7 g emulsinio vaško
3 lašiukai ekokonservanto
3 lašiukai mandarinų raudonųjų EA
1 lašiukas vitamino E

gal kuri žvitrioji akis gali pasakyt, ar proporcijos teisingos - neprikūriau aš čia kokių nesąmonių? blush2.gif
porą savaičių supykus ant cheminės kosmetikos tepliojausi veidą vien tik ekologišku nerafinuotu kokosų aliejum, tai žiūriu pradėjo sausėt veido oda ant skruostų šalia nosies doh.gif tai noriu dabar pasigamint drėkinantį-maitinantį veido kremą normaliai, linkusiai į sausėjimą odai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delicious: 16 lapkričio 2010 - 17:08
QUOTE(bryyla @ 2010 11 15, 14:24)
Turiu klausimuką... Noriu draugei gamint kremą mišriai odai su emulsiniu vašku. Kiek procentų aliejų jūs dedate tokiai odai? Aš galvoju dėti 30 proc. ir 1 g. emulsinio vaško į 30 ml kremo smile.gif hidrolatą tirštinsiu ksantanu.
Gal svarbiau koki al. dedi, ne kiek smile.gif 30% normaliai. koki al. desi? as emuls. dedu kiek maziau
QUOTE(Oksanik @ 2010 11 15, 19:52)
Sveikutes 4u.gif
Reiktu recepto balzamo plaukams be fitokeratinu, nes anu neturiu 4u.gif
Laba, o ka turi? Ir kalbi apie balzama po plovimo, kaip supratau?
QUOTE(Delicious @ 2010 11 16, 12:52)
Gaminant veido kremą, kokį vašką renkatės: bičių ar emulsinį? vien gėlių vaško kaip suprantu geriau nenaudoti ir jo imti tik apie 20 proc. pamaišant su bičių ar emulsiniu, taip?
Su vien geliu nelabai susijungia kiek domejaus. gali det 50/50 jei neklystu, turi susisristi. taip, maisyti su emuls. ar biciu vasku. pati naudoju emulsini drinks_cheers.gif


Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 11 16, 17:32)
Su vien geliu nelabai susijungia kiek domejaus. gali det 50/50 jei neklystu, turi susisristi. taip, maisyti su emuls. ar biciu vasku. pati naudoju emulsini drinks_cheers.gif


dėkui 4u.gif pradžioj pabandysiu be gėlių vaško, žiūrėsim, kaip seksis ax.gif
Atsakyti