Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išjungti reklamas?

QUOTE(radera @ 2011 06 23, 18:21)
As pasikeiciau apvalkala, kaip dabar smagu, akyse neraibsta nuo reklamu biggrin.gif

o kaip veikia favorites g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2011 06 23, 21:56)
o kaip veikia favorites  g.gif

Niekaip - neveikia.
Atsakyti
Aš irgi pasikeičiau aplanką, tikrai žymiai smagiau be visų tų reklamų, bet dabar neveikia nei favorites, nei paieškos funkcijos.
Atsakyti
o mane uzkniso kiekviename puslapyje issokanti reklama RIMI, IKI...., nu taip erzina, kaip ja galima butu isjungti?

aciu 4u.gif
Atsakyti
jau tos reklamos tai tikrai doh.gif butu daug geriau be ju bet ka padarysi smile.gif
Atsakyti
gal kas atrado buda, kaip isjungti reklamas naudojant IE? g.gif
Atsakyti
Naudoju Opera naršyklę, bet reklamų kalnas doh.gif Įjungus kiekvieną temą jos atsiranda, kas laaaaaabai nervina.
Atsakyti
aš darau labai paprastai - ilgą laiką nesilankau SM. kitos išeities nematau... UŽKNISO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Atsakyti
Mane irgi jau užpypino. Negali skaityti temos, nes iššoksta reklama, kurią reikia uždaryti, norint skaityti toliau. Suprantu, kad forumas išsilaiko iš reklamų. Bet turėti ribas irgi reikia. Jei taip ir toliau reklamos bus visagalės, tai sekantis žingsnis -siųsti reklamas į až, dar vėliau į meilus, kuriuos turime nurodę, arba dėti reklamas be uždarymo galimybės -kol neperžiūrėsi, neišsijungs. Labai tikiuosi, kad iki tiek neprieisim. Bet norisi, kad ir dabar atsižvelgtų į forumo narių patogumą ir atsisakytų taip trukdančių reklamavimosi būdų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2011 06 25, 12:14)
Aš irgi pasikeičiau aplanką, tikrai žymiai smagiau be visų tų reklamų, bet dabar neveikia nei favorites, nei paieškos funkcijos.


Ka tai reiskia? blush2.gif kaip tai daroma?

Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 06 10, 12:08)
Suprantamas narių pyktis dėl reklamų  drinks_cheers.gif
Tos reklamos matymas/nematymas dar labai nuo naršyklės priklauso.

Bet jeigu naudoju mozilla, negi vien dėl SM reikia keisti naršyklę? Gerai jei iš savo kompo jungiuos, tai gal dar ir galiu "pažaisti" su naršyklėmis, bet jei kur kitur jungiuos, o ten pasirinkimo nėra?

QUOTE(Prila @ 2011 09 14, 18:05)
Ka tai reiskia?  blush2.gif kaip tai daroma?

Apačioje kairėje yra langelis "Supermama", jį atsidarius galima pasirinkti kokio aplanko nori.
Atsakyti
Einu ieskoti to aplanko. Nes jau nebetrukdo, praktiskai NEBEIMANOMA naudotis forumu. Vienas baneris keicia kita, kai kurie (BITE) nesileidzia isjungiami gun_bandana.gif

Pasikeiciau, bet tai dabar nebeatidaro mano Favorit temu saraso gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GALATĖJA*: 15 rugsėjo 2011 - 11:58