Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išjungti reklamas?

QUOTE(*Barakuda* @ 2011 05 30, 07:05)
pagalbininkas naikinant reklamas  thumbup.gif
http://mantas.malciu...mas-su-firefox/
jau taip kompas lėtas,o dar tos reklamos  doh.gif  parsisiuntus šitą gėrį užsiblokavau visas  thumbup.gif  mirksiukas.gif

parsisiunciau sia programa, svarus puslapis thumbup.gif thumbup.gif tik supermama likus thumbup.gif thumbup.gif ir favoritai yra. Bet si programa tinka tik mozilla narsyklei ax.gif

Del favoritu ir kitu pagalbu, tai jos neveikia su kitai aplankais, tik su supermamos (kelis puslapius atgal moderatores aiskino)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 15 rugsėjo 2011 - 13:55
Niu jo,mane irgi jau užpypino tos reklamos g.gif bandysim jas salint,gerai kaip atsiranda kas paaiskina kaip tai daryti ax.gif
Atsakyti
Pabandziau ir as Adblock Plus programele.Liuks! bigsmile.gif
Atsakyti
kur tą programėlę rasti?
Atsakyti
QUOTE(supervaikas@gmail @ 2011 09 29, 13:21)
kur tą programėlę rasti?

Žr.čia.
Atsakyti
QUOTE(nerke @ 2011 06 19, 19:52)
Pas mane mozilla, irgi daug reklamu lb meta, tiesioj neimanoma nieko paskaityt istisai meto visokias rimi ir t.t. reklamas  gun_bandana.gif

man ta kaireje islendanti RIMI reklama- labiausiai nervuoja, jau tokia ikyri kad eina sau, sukandus dantis kantriai isjungineju bash.gif jauciu as ja tuoj sapnuose regesiu doh.gif
Atsakyti
na operai , mozilai viskas ok , yra būdų išjungti reklamas , o kaip su google chrome? neradau niekur , o dėl tu reklamų nesinorit net atidaryt forumo ..
Atsakyti
Aaaaa...jau nebeimanoma su tom reklamom doh.gif suprantu, kad jos forumui butinos, bet negi neimanoma jas tvargingas padaryti doh.gif nu negi butinai jos turi issokti kur tik papuola. Jos dabar tik antireklama sukuria besireklamuojantiems schmoll.gif
Atsakyti
Gal būtų įmanoma sukurti kokią pagalbą forumui: kokį tel. numeriuką, kuriuo išsiuntus SM forumas gauna kelis litus piginų paramos nuo siuntėjo ir jam tuomet išjungia (nebetransliuoja) tų visų reklamų.
Suprantu, kad jos padeda išgyventi/išsilaikyti, bet aš sutikčiau susimokėti, kad man nebekaišiotų to visokio šlamšto taip įžūliai.
Atsakyti
Man Kaspersky visas reklamas blokuoja. Nei vienos nematau, net tos geltonam fone, kuri bendraminčiuose yra thumbup.gif

arba:

QUOTE(*Barakuda* @ 2011 05 30, 09:05)
pagalbininkas naikinant reklamas  thumbup.gif
http://mantas.malciu...mas-su-firefox/
jau taip kompas lėtas,o dar tos reklamos  doh.gif  parsisiuntus šitą gėrį užsiblokavau visas  thumbup.gif  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Can @ 2011 10 05, 21:02)
na operai , mozilai viskas ok , yra būdų išjungti reklamas , o kaip su google chrome? neradau niekur , o dėl tu reklamų nesinorit net atidaryt forumo ..



Mane irgi domina dėl chrome 4u.gif

Šiaip kas dėl tų įkyrių reklamų tai nesuprantu kam jos išvis reikalingos?
Aš asmeniškai nekreipiu dėmesio į turinį, pamatau kad kažkas lenda, ieškau X, paspaudžiu ir viskas. Nei gilinuosi ar ten akcija ar pasiūlymas koks.
Esu mačiusi viršuj plaukiančias gražias, intriguojančias..tai kai labai rūpi, už akių užkliūna pasispaudžiu ir pažiūriu, o tie iššokantys langai pradeda nervinti.
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 10 15, 19:47)
Mane irgi domina dėl chrome  4u.gif


mane irgi.
Atsakyti