Įkraunama...
Įkraunama...

NeoStrata

QUOTE(dilgelyt @ 2012 09 16, 00:38)
Kauno Akropolio Eurovaistineje yra. smile.gif



Yra ir Vilniuje Akropolio Eurovaistineje, beje, perkant savaitgali taikoma penkiolikos proc. nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 11 04, 22:10)
NeoStrata Bionic Face Serum

Ar si uzsisakinejai? Labai domina atsiliepimai. Taip pat gal yra bandziusiu ultra moist. face cream PHA10?
Atsakyti
Merginos, ar kas bandet neostrata nuo pigmentiniu? Nebezinau kaip su jom kovot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(emb @ 2012 12 19, 02:18)
Merginos, ar kas bandet neostrata nuo pigmentiniu? Nebezinau kaip su jom kovot verysad.gif

Senas klausimas ir gal per ta laika suzinojot , kad pigmentacija rodo problema su kepenim. Organizmo signalas, kad yra problemu viduje wink.gif Neuztenka vien balinanciu isoriniu priemoniu, bet reikia susirupinti ir mityba, kad ju neatsirastu. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kur internetu uzsisakyt? nes sugihara reikalauja kazkokiu sertifikatu ir panasiai. O man tik paakiu kremo reiktu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(super.toma @ 2014 11 25, 22:39)
Gal kas zinot kur internetu uzsisakyt? nes sugihara reikalauja kazkokiu sertifikatu ir panasiai. O man tik paakiu kremo reiktu...  4u.gif

Eurovaistine prekiauja internetu 4u.gif
Atsakyti
kad nerandu aš to bionic eye ten... einu dar pračekinsiu ax.gif
Papildyta:
nėra verysad.gif
Atsakyti
as ir turiu keleta pigmentiniu demiu, bet nzn kaip jas salinti. Jei kas bandete neostrata, papasakokit ar padejo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 26 lapkričio 2014 - 09:51
QUOTE(super.toma @ 2014 11 26, 09:56)
kad nerandu aš to bionic eye ten... einu dar pračekinsiu  ax.gif
Papildyta:
nėra  verysad.gif

Buvo kazkoks kremas paakiu pries koki menesi ir siaip daugiau prekiu buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(super.toma @ 2014 11 25, 21:39)
Gal kas zinot kur internetu uzsisakyt? nes sugihara reikalauja kazkokiu sertifikatu ir panasiai. O man tik paakiu kremo reiktu...  4u.gif


Anksčiau Neostrata produkcija Vilniuje dar prekiaudavo universitetinė vaistinė (kur Universiteto g.). Gal ten yra arba galima užsisakyti?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 11 26, 12:38)
Anksčiau Neostrata produkcija Vilniuje dar prekiaudavo universitetinė vaistinė (kur Universiteto g.). Gal ten yra arba galima užsisakyti?smile.gif

netu ieškau dėl to, kad ne iš Vilniaus esu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2012 08 26, 15:07)
. Galima ji tepti ant isbertos odos, ant šašų likusiu nuo spuogu? Girdejau kad rugstiniu priemoniu negalima tepti ant zaizdu.


tas pats klausimas ir man iskilo g.gif
Atsakyti