Įkraunama...
Įkraunama...

NeoStrata

tas prausiklis su 20 proc, nesausina odos?
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2014 12 16, 11:16)
tas prausiklis su 20 proc, nesausina odos?


Bent jau man nesausina. Naudoju ryte ir vakare. gydytojas sake , jei pastebeciau kad issauseja ar raudona tada reiktu naudot viena karta per diena. Arba kas antra diena. zodziu reikia stebeti savo odos reakcija.
Atsakyti
Sveikos,

noreciau kad parekomenduotumet kazka is neostratos veidui kasdien - oda misri, plona, linkus bertis, bet jautri, ziema sausesne gerokai. daug randeliu, post acne raudonu demeliu
koki losjona ar geli, krema - noriu pasveisint demes ir randus palygint.. ir kad nebertu (neostratos gel 15 man issaske didesni berima)
naudoju claryfing cleanser 4 PH - geras, patinka, bet gel 15 (glikolio) - per stiprus man kazkaip...
skaiciau, kad kam glikolis per stipru ten tas rugstis gali paleist gliukolaktonas - gal kas turit toki su didensiu procentu - kaip jum poveikis. aciu
Atsakyti
QUOTE(AGAMENONA @ 2014 12 27, 13:12)
Sveikos,

noreciau kad parekomenduotumet kazka is neostratos veidui kasdien - oda misri, plona, linkus bertis, bet jautri, ziema sausesne gerokai. daug randeliu, post acne raudonu demeliu 
koki losjona ar geli, krema - noriu pasveisint demes ir randus palygint.. ir kad nebertu (neostratos gel 15 man issaske didesni berima)
naudoju claryfing cleanser 4 PH - geras, patinka, bet gel 15 (glikolio) - per stiprus man kazkaip...
skaiciau, kad kam glikolis per stipru ten tas rugstis gali paleist gliukolaktonas - gal kas turit toki su didensiu procentu - kaip jum poveikis. aciu


Švelnesnė serija (su gliukolaktonu) yra Exuviance. Bandėt? Aš būtent tą naudojau. Nors esu naudojusi ir Neostratos.
Atsakyti
ne, nebandzau... o ka butent is exuviance tuomet pagal mano apasyma??

QUOTE(Ingėnas @ 2014 12 27, 15:08)
Švelnesnė serija (su gliukolaktonu) yra Exuviance. Bandėt? Aš būtent tą naudojau. Nors esu naudojusi ir Neostratos.

Atsakyti
gal yra bandziusiu krema Cellular Restoration?
Atsakyti
Vasara irgi naudojat rugstines priemones?
Atsakyti
O gal kas naudojote BIONINI veido krema? Ar tikrai jis skirtas tik labai sausai odai? g.gif
http://www.eurovaist...onic-40-ml.html
Atsakyti
sveikos siuo metu naudoju neostrata ultra smoothing cream 10aha ir sheer hydration with sunscreen broad spectrum spf 35 man super , labai gerai istraukia inkstirus uzsibuvusius , kartais buna ir is gilesniau spuogeliu bet jie labai lengvai pratruksta. Tiesa naudoju nekasdien , pakaitom su bioderma hydrabio serumu ir avene tolerance extreme kremu , priklausomai nuo to ka veikiau diena ir kaip jauciasi oda smile.gif
Atsakyti
Kur didelis priemoniu pasirinkimas vilniuj?
Atsakyti
Pradėjau naudoti veidui kosmetika su rūgštimis,( tai mano pirmas kartas ) ar normalu, kad jaučiu dilgčiojimą, perštėjimą ? Ar taip turi būti?

Atsakyti

Pradėjau naudoti veidui kosmetika su rūgštimis,( tai mano pirmas kartas ) ar normalu, kad jaučiu dilgčiojimą, perštėjimą ? Ar taip turi būti?

Tai normalu, jei oda nepripratus prie rūgščių 

Atsakyti