Įkraunama...
Įkraunama...

Žagarėliai-gėlytės

QUOTE(Tortuga @ 2011 01 03, 00:25)
Aš jau irgi turiu formelę smile.gif, bet...
Gal galite pasidalinti receptais, nes man žagarėliai išeina tokie daugiau kaip blynai, na netraškūs tokie sad.gif



pienas, miltai druska; tesla skysta kaip lietiniams skystiems;
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2011 01 10, 12:51)
pienas, miltai druska; tesla skysta kaip lietiniams skystiems;

Ir net kiausinio nereikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 01 10, 14:11)
Ir net kiausinio nereikia  g.gif



labai atsiprasau blush2.gif

2 kiaušiniai, stiklinė pieno ir miltai, druskos ziupsn.

Viskas. Jokių grietinių, cukraus, sodos ir pan. Tešlą daryti kaip lietiniams.
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2011 01 11, 00:11)
labai atsiprasau blush2.gif

2 kiaušiniai, stiklinė pieno ir miltai, druskos ziupsn.

Viskas. Jokių grietinių, cukraus, sodos ir pan. Tešlą daryti kaip lietiniams.

Ir nepritraukia riebalu? Nes as pagal toki recepta tik + 1saukstas cukraus kepiau, man prisigere riebalu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 01 11, 12:41)
Ir nepritraukia riebalu? Nes as pagal toki recepta tik + 1saukstas cukraus kepiau, man prisigere riebalu sad.gif




vienintelis, nepakartojamas ir nepritraukiantis riebalų: 2 kiaušiniai, stiklinė pieno ir miltai. Viskas. Jokių grietinių, cukraus, sodos ir pan. Tešlą daryti kaip lietiniams.
o jums nuo cukraus nesvilo tesla?

kad negertu riebalu kiti deda zalia bulve i ta alieju arba ipila spirito (cia turbut i tesla biggrin.gif )

Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2011 01 11, 12:48)
vienintelis, nepakartojamas ir nepritraukiantis riebalų: 2 kiaušiniai, stiklinė pieno ir miltai. Viskas. Jokių grietinių, cukraus, sodos ir pan. Tešlą daryti kaip lietiniams.
o jums nuo cukraus nesvilo tesla?

kad negertu riebalu kiti deda zalia bulve i ta alieju arba ipila spirito (cia turbut i tesla biggrin.gif )

Aciu 4u.gif reiks bandyt pagal jusu receptuka kept.

O nnuo sauksto cukraus tikrai nesvilo schmoll.gif Meciau ir bulve ir degtines pyliau i tesla vistiek trauke verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 01 11, 13:57)
Aciu  4u.gif  reiks bandyt pagal jusu receptuka kept.

O nnuo sauksto cukraus tikrai nesvilo  schmoll.gif  Meciau ir bulve ir degtines pyliau i tesla vistiek trauke  verysad.gif


Todel kad cukraus dejot,cukrus traukia.Nes pats tikriausias receptas yra tik kiausiniai pienas ir miltai.Daugiau nieko.
Atsakyti
Aciu mergaites uz nuoroda www.pjaustykles.lt uzsimuzdama ieskojau tu formeliu karsta.gif .O dabar uzsisakiau ir laukiu kol atsius clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2011 01 11, 00:11)
labai atsiprasau blush2.gif

2 kiaušiniai, stiklinė pieno ir miltai, druskos ziupsn.

Viskas. Jokių grietinių, cukraus, sodos ir pan. Tešlą daryti kaip lietiniams.


Išbandžiau šitą receptą ir tikrai neblogai gavosi mirksiukas.gif
Genialu tai, kas paprasta bigsmile.gif
Atsakyti
senai norėjau išmokti kepti šiuos skanėstus. Tiek daug naujų dalykų sužinojau šioje temoje, ačiū, kad dalinatės smile.gif
Atsakyti
kuo tesla skystesne, tuo kepinys plonesnis, trapesnis; jei tirsciau- storiau, daugiau mesinis gaunasi; cia kaip kas megsta!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1000inis: 22 sausio 2011 - 14:50
QUOTE(Keisidi @ 2010 11 22, 23:13)
ogi pasirodo nereikia ikaitinti tu formu,uztenka tol, kol is teslos imerki i alieju ir palauki kol tesla atsiskirs nuo formeles.

Ačiū ,kad pasakėti,jūs mane išgelbėjote,viskas pavyko puikiai thumbup.gif

QUOTE(1000inis @ 2011 01 11, 00:11)

2 kiaušiniai, stiklinė pieno ir miltai, druskos ziupsn.

Viskas. Jokių grietinių, cukraus, sodos ir pan. Tešlą daryti kaip lietiniams.

O jums didelis ačiū už receptuką,lengva pasidaryti,gražiai iškepė,nepritraukė aliejaus thumbup.gif
user posted image
Atsakyti