Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

36-45 temos
1-35 temos
Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.
Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus


TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 07 lapkričio 2010 - 09:53
Labas rytas,

vakar buvau labai pasiilgus temos apie tortų puošimą tęsinio 4u.gif . Ačiū, Asseni 4u.gif Ir kol Tu pati nepridėjai čia savo nuostabių grožių, įdėsiu savo blush2.gif

Medaus tortas, puoštas cukraus pudros mase su gliukoze. Hello Kitty iš pastilažo, balionėliai ant vielučių. Dažai Americolor. Ko dabar nedėčiau - tai tų mažų sidabrinių rutuliukų doh.gif dabar atrodo kaip džinsai su šponkėm doh.gif Torto svoris lygiai 3 kg. Visgi tai rezultatas žiūrint į vienos forumietės darytus du tortus - 30ir30 ir vienų metukų proga mergaitei. Man tie tortai iš praeitos temos labai gražūs 4u.gif (gal 26 psl, Dianocka tortai wub.gif )

user posted image

geros dienos 4u.gif einu darbuotis toliau.

tiesa, noriu paklausti pas mergaites, kurios turi valgomus flomasterius: kaip manot, ar tiks man juodas flomasteris piešti tokių katyčių akims? Nes dabar tai mirkiau teptuką į juodus dažus ir taikiau po mikroną, kad neišlįsčiau iš akių ir ūsų kontūro karsta.gif Kaip suprantu, tas flomasteris turi rašyti tikrai šlapiai ir gan riebiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 07 lapkričio 2010 - 12:58
Naitai, grazu wub.gif spalvota wub.gif ruuuzava wub.gif tos lego kaladeles labai fainos wub.gif
sakykit, o tas juosteles pjaustot peiliu, ar kokiom zirklem karpot, kad taip lygiai iseina?

dar klausimukas...kiek esu dariusi dengimo mase (is saldainiu) ji man iseina tokia kaip zefyrine g.gif nera to lygumo, glotnumo... cia pudra kalta ar ka ne taip darau? nes i jusu visu tortus paziurejus, tai tiesiog lygu kaip stiklas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Marta*: 07 lapkričio 2010 - 13:02
QUOTE(*Marta* @ 2010 11 07, 14:59)
Naitai, grazu wub.gif spalvota wub.gif ruuuzava wub.gif tos lego kaladeles labai fainos wub.gif
sakykit, o tas juosteles pjaustot peiliu, ar kokiom zirklem karpot, kad taip lygiai iseina?

dar klausimukas...kiek esu dariusi dengimo mase (is saldainiu) ji man iseina tokia kaip zefyrine g.gif nera to lygumo, glotnumo... cia pudra kalta ar ka ne taip darau? nes i jusu visu tortus paziurejus, tai tiesiog lygu kaip stiklas smile.gif

ačiū. foto išdeginta blush2.gif , bet torto spalvos realiai tikrai gerai atrodė. Čia naudojau deep pink kaip foną, tada electric purple ir juodą juostelėms. Juostelės gan trumpos buvo. tai aš dariau taip: iškočiojau kiek didesnę masę kaip delno ploto ir dideliu virtuviniu peiliu apipjausčiau galus ir šonus. Tada juosteles buvo iš viso lengva pjaustyt - virtuvinio peilio geležtė ilgoka, tai taip ir pjoviau per visą geležtę juosteles. Plotis nebuvo svarbu, dariau įvairaus pločio.

Saldainių masės nesu dariusi. Pagal aprašymą, atrodytų, kad per daug cukraus pudros dėta. Iš viso reiktų atsargiai su cukraus pudros kiekiu. Geriau jos pamažinti ir gauti minkštesnę masę, o po to minkant vis papildyti cukraus pudra iki norimo rezultato.
Atsakyti
Labas visom kepejelem smile.gif esu naujoke,bet senai jau zvalgausi po jusu forumuka,nuostabus jusu grazumynai blink.gif
megstu ir as kepti,daug ko pasimokiau s jusu burio,imesiu keleta ir savo nuotraukyciu smile.gif tik visu pirma reikia isstudijuoti,kaip cia ikelt nuotraukytes,sekmes jums visoms smile.gif
Atsakyti
www.radikal.ru
browse
zagruzit
ir kopijuoti antrą nuorodą - kartina v tekste.
ir paste čia.
viskas 4u.gif
Atsakyti
Kepejeles auksarankes, fantazijos nestokojancios thumbup.gif .
Sakykit kur perkat antgalius svirkstams, bei visokias formeles gelytems spaust, drugeliams ir dazus ax.gif . Zinau jog buvo kazkada imete nuoroda i formeles, bet neuzseivinau, tai dabar neberandu verysad.gif doh.gif
Papildyta:
Cia prie to paties mano pirmosios rozytes ir nuostabaus skonio rafaelo blush2.gif
(padariau klaida nesutvarkius torto apacios doh.gif, skubejau nepamasciau , nepastebejau, tik nuotraukoj pamaciau doh.gif )

user posted image
user posted image
Atsakyti
laba diena kepejeles, visu torciukai nuostabus, vieni uz kita grazesni. 4u.gif
as tai apturejau praejusi savaitgali nesklandumu, bandziau issiplakti morengini krema, nes karta buvau darius ir pavyko, o si karta niekaip ir nesupratau kodel. reikejo geltonos spalvos tai beveik visa buteliuka supyliau skystu dazu, nes niekaip negalejau isgauti ryskios, poto isejau i darba isplakus, galvojau jog kai jau grisiu nakti tai belikst tik papuosti ir ka manot, pamaciau jog issiskyre kazkoks skystis ir nekaip negalejau apdzibuoti torto. gal ji is karto reik puosti negali stoveti ar kazka netaip dariau, nesupratau iki dabar g.gif
tai teko tiesiog su sukraus pudra isplakti sviesta ir keliais sauksteliais pieno irgi gaunas neblogas kremas, jis sukieteja, bet kas nemegsta saldziai labai tai gali nepatikti.
Atsakyti
QUOTE(zibute77 @ 2010 11 07, 15:25)
laba diena kepejeles, visu torciukai nuostabus, vieni uz kita grazesni.  4u.gif
as tai apturejau praejusi savaitgali nesklandumu, bandziau issiplakti morengini krema, nes karta buvau darius ir pavyko, o si karta niekaip ir nesupratau kodel. reikejo geltonos spalvos tai beveik visa buteliuka supyliau skystu dazu, nes niekaip negalejau isgauti ryskios, poto isejau i darba isplakus, galvojau jog kai jau grisiu nakti tai belikst tik papuosti ir ka manot, pamaciau jog issiskyre kazkoks skystis ir nekaip negalejau apdzibuoti torto. gal ji is karto reik puosti negali stoveti ar kazka netaip dariau, nesupratau iki dabar g.gif
tai teko tiesiog su sukraus pudra isplakti sviesta ir keliais sauksteliais pieno irgi gaunas neblogas kremas, jis sukieteja, bet kas nemegsta saldziai labai tai gali nepatikti.


Visa puokste klaidu... buteliukas dazu... cia ir taip aisku, kad turejo isskyst beze (jei apie si morengu krema kalbat).. beze ryskios spalvos neiseis isgaut... nebent su tais miltukiniais dazais.. puost reik iskart, o nepalikt po kurio laiko...
Atsakyti
Naitai,,gražus ryškus tortas...... thumbup.gif
Žibute,manau pakenke skysti dažai...juk tas pats jei butum vandens pripylus......todel ir atsiskyre tau skystis....reikejo truputy pabandyt pašildyt krema ir maišyt išvien...gal butu buve viskas gerai......
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 11 07, 12:48)
tiesa, noriu paklausti pas mergaites, kurios turi valgomus flomasterius: kaip manot, ar tiks man juodas flomasteris piešti tokių katyčių akims? Nes dabar tai mirkiau teptuką į juodus dažus ir taikiau po mikroną, kad neišlįsčiau iš akių ir ūsų kontūro karsta.gif  Kaip suprantu, tas flomasteris turi rašyti tikrai šlapiai ir gan riebiai.

Naitai, geriau nei dazai su teptuku yra tik dazai su teptuku mirksiukas.gif . Flomasterius turiu - nenaudoju, nepatinka
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 07, 14:32)
Visa puokste klaidu... buteliukas dazu... cia ir taip aisku, kad turejo isskyst beze (jei apie si morengu krema kalbat).. beze ryskios spalvos neiseis isgaut... nebent su tais miltukiniais dazais.. puost reik iskart, o nepalikt po kurio laiko...



SUPRATAU, ACIU. BANDYSIU KITA KARTA SU MILTUKINIAIS DAZAIS. O JU TAIP SUPRATAU ISTIRPINTI NEREIK, O TIESIAI MILTELIUS PILTI PO TRUPUTI?
Papildyta:
as ir turiu flamasterius, keleta kartu naudojau, bet is tiesu, man nera irgi labai grazu, galvojau bus graziau, tai ilgam jauciu bus man jie smile.gif)
Atsakyti