Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

norejau ideti nuotraukele ir pavaisinti jus torciuku, nieko sudetingo tik dariau tvorele is sokolado pirma karta, patiko, tai galvoju galesite sekmadienio popiete atsipusti ir prie kavos atsiriekti po gabaliuka, bet kazko radikal.ru puslapis stringa tai neuzkrauna nuotraukos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 11 07, 13:48)

tiesa, noriu paklausti pas mergaites, kurios turi valgomus flomasterius: kaip manot, ar tiks man juodas flomasteris piešti tokių katyčių akims? Nes dabar tai mirkiau teptuką į juodus dažus ir taikiau po mikroną, kad neišlįsčiau iš akių ir ūsų kontūro karsta.gif  Kaip suprantu, tas flomasteris turi rašyti tikrai šlapiai ir gan riebiai.


gražus tortas. aš pritariu asseni, kad su flomiku taip gerai nepadysi, jis dar ant masės pasilieja, tai akim tikrai netinka
Atsakyti
Naitai wub.gif dažniau galėtum tokių dailių tortukų atnešti 4u.gif

Rivera, o katra čia jau pirmuosius tobulai darėm ir apie viską pagalvojom mirksiukas.gif drąsiau tik ir dažniau ateik ir viskas bus ok, visai man dailus Tavo Rafaelas, o svarbiausia SKANUS ir SAVAS wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 11 07, 11:48)
Labas rytas,





tiesa, noriu paklausti pas mergaites, kurios turi valgomus flomasterius: kaip manot, ar tiks man juodas flomasteris piešti tokių katyčių akims? Nes dabar tai mirkiau teptuką į juodus dažus ir taikiau po mikroną, kad neišlįsčiau iš akių ir ūsų kontūro karsta.gif  Kaip suprantu, tas flomasteris turi rašyti tikrai šlapiai ir gan riebiai.

Praeita karta pirkau ta flomasteri ir visai jis man nepatinka, nes kazkoks kaip ir isdziuves jau buvo, o gal toks ir turi buti g.gif , piesia tikrai neryskiai ir ne riebiai, na toks vaizdas kad jau padziuves toks, sausas.
Tikejausi tokio kaip ir eiliniai flomasteriai, imi ir piesi, ir rasai.
Nezinau gal ka ne taip as su juo darau, bet net normaliai zodzio jis neuzraso, reikia daug daug kartu bruzinti, kad ant mases kazka uzrasyti.
Atsakyti
Reikia pagalbos ir patarimo: vakar papuosiau torta, dejau dekorgeli (namu gamybos is virsutines papuosimu temos - ! variantas). Is pradziu viskas atrode tiesiog super! - zuvytes ir varlyte blizgejo, it dlspios, o vanduo buvo grazios spalvos ir lyg slapias. Bet idejus i saldytuva, po kurio laiko viskas isdziuvo ir pabalo, atrodo kaip tokia apnasa uzsideje. Itariu, kad cukrus susicukravo, bet neisivaizduoju ar taip turejo buti, ar ne? Kas turite patirties su tais dekorgeliais - SOS! O gal palaikius ne saldytuve vel atsigaus? verysad.gif Nors labai abejoju verysad.gif Labai nusivylusi esu, jau ryt torta reikia nesti, o jis man nebepatinka schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 11 07, 18:54)
Naitai  wub.gif dažniau galėtum tokių dailių tortukų atnešti  4u.gif

Rivera, o katra čia jau pirmuosius tobulai darėm ir apie viską pagalvojom mirksiukas.gif  drąsiau tik ir dažniau ateik ir viskas bus ok, visai man dailus Tavo Rafaelas, o svarbiausia SKANUS ir SAVAS wub.gif  thumbup.gif

Aciu aciu ax.gif . Rafaelas tikrai skanus gavos ir pirma kart ragavau, nes pirma kart ir kepiau ji bigsmile.gif . Kazkodel galvojau jog baisiai saldus jis, bet tikrai esu kepus saldesniu, o sis super thumbup.gif skonis. Dabar eileje snikeris, matysim kas ten gausis. Mokausi vis is jusu patyrusiu kepeju. Kadangi perzengiau kazkoki barjiera ir padariau rozytes, tai dabar reik visa torta bandyt dengt ir toliau papuosimus lipdyt bigsmile.gif
Atsakyti
Naitai, norejau taves kai ko paklausti, bet pas tave asmeniniu pranesimu gaviklis uzkistas jau ax.gif
Atsakyti
Na norejau parasyti naitui apie tuos flamasteriu, bet ziuriu jau merginos visa teisybe isdeste tongue.gif guli jie ir pas mane sekmingai dezes dugne doh.gif kad ir siandien dariau su teptuku plonu juodai dazais thumbup.gif tiesiog stebuklingai gavosi, pasiemiau labai labai plona teptuka, dazus truputi pramakalavau su dektine , nu piesesi super thumbup.gif su flomasteriais net lygint nedrysciau schmoll.gif

siaip dabar tureciau ne viena varianta ka pakeist flomasterius smile.gif

Siandie pabaigiau dvejetuka, ryt idesiu, siandie jau tingiu vacation4.gif

Naitai,tavo tortukas labai grazus, spalvingas ir labai vaikiskas thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai.. ax.gif nuoširdžiai ačiū už atsiliepimus apie flomasterius. Pasijutau sutaupiusi bigsmile.gif Tai visgi teks apsilankyt dailininkų parduotuvėj kokio nors labai plono teptuko.. Turiu keletą teptukų rinkinių maxėj nusipirkus.. bet jie žiauriai meta šerius, tai tinka tik smulkius žiedelius nuo moldų atkrapštyt..
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 11 07, 23:12)
Tikrai..  ax.gif  nuoširdžiai ačiū už atsiliepimus apie flomasterius. Pasijutau sutaupiusi bigsmile.gif  Tai visgi teks apsilankyt dailininkų parduotuvėj kokio nors labai plono teptuko.. Turiu keletą teptukų rinkinių maxėj nusipirkus.. bet jie žiauriai meta šerius, tai tinka tik smulkius žiedelius nuo moldų atkrapštyt..

Teptukus galima gerokai pakarpyti, iškarpyti, aš tai naudoju ale nagų dailei skirtą teptuką lotuliukas.gif O flomasteriai tikrai nebais tinkami, liejasi ant masės ir ilgiau piešiant, kai masė sušyla, jau net nepiešia. schmoll.gif
Atsakyti
atnesu ir as parodyti savo darbelius smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
ne tokie dailus kaip jusu cia visu schmoll.gif bet patinka kepti,puosti ir stengiuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 11 07, 22:12)
Tikrai..  ax.gif  nuoširdžiai ačiū už atsiliepimus apie flomasterius. Pasijutau sutaupiusi bigsmile.gif  Tai visgi teks apsilankyt dailininkų parduotuvėj kokio nors labai plono teptuko.. Turiu keletą teptukų rinkinių maxėj nusipirkus.. bet jie žiauriai meta šerius, tai tinka tik smulkius žiedelius nuo moldų atkrapštyt..


geru teptukų maximoj nenusipirksi mirksiukas.gif Vilniuje zinau senamiestyje viena gera dailininku parduotuve, tik ***** nebeprisimenu jos pavadinimo doh.gif ji netoli siauliu gatves randasi t.y. ta gatve paraleliai eina...
Atsakyti