Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(naitas @ 2010 11 08, 09:59)
jeigu įtraukei į užsakymą iki lapkričio 10 dienos, taigi galima atšaukti. Tik prašom atskiru emailu.  Aš dar nieko nesu nupirkus surbitone.  4u.gif



as uzsisakiau is sal2.lt anglu kai nekertu, tai man sunku susigaudyt surbitrone blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eda.dita @ 2010 11 07, 20:18)
Kas turite patirties su tais dekorgeliais - SOS! O gal palaikius ne saldytuve vel atsigaus?  verysad.gif  Nors labai abejoju  verysad.gif  Labai nusivylusi esu, jau ryt torta reikia nesti, o jis man nebepatinka  schmoll.gif .



Įmesk torto nuotrauką, pažiūrėsim gal šiaip kam kils kokių idėjų ką pridėti reiktų ar atimti mirksiukas.gif

aš vakar kaip tik dariau pirmą kartą decor gelį su gliukoze smile.gif įmaišiau ne tik lašelį dažų, bet ir perlamutro blizgėjimą suteikiančių miltelių, tai jokie susicukravimai nesimatė net pastovėjus decorgeliui ax.gif ir spalvytė išėjo labai graži wub.gif kol aks dar torto nemačiau kaip jis atrodo šiandien, gal mane irgi panaši bėda ištiks kaip ir tave unsure.gif

O šiaip tai pašildžius mikrobangėje ta sustingusi masė atsileidžia g.gif tai gal su šiltu daiktu prilietus ir pasitaisytų g.gif bet kur garantija, kad apstingus vėl nepasidarys tas pats kaip prieš tai buvo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 08 lapkričio 2010 - 12:06
help.gif help.gif Reikia skubios pagalbos

Minkau pastilaza, sudejau viska lygiai pagal recepta, bet ziauriai limpa prie ranku.Pudros dar kokiu 100 gramu daugiau idejau. Vis tiek limpa.Ka daryti? dar pudros, ar dar krakmolo?
Atsakyti
QUOTE(benski @ 2010 11 08, 14:50)
help.gif  help.gif Reikia skubios pagalbos

Minkau pastilaza, sudejau viska lygiai pagal recepta, bet ziauriai limpa prie ranku.Pudros dar kokiu 100 gramu daugiau idejau. Vis tiek limpa.Ka daryti? dar pudros, ar dar krakmolo?

per silta zelatina sudejai. jei dar desi pudros ,tai kociojant prades skilineti
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2010 11 08, 13:57)
per silta zelatina sudejai. jei dar desi pudros ,tai kociojant prades skilineti


o ka dabar daryti?nauja pastiliaza?
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(benski @ 2010 11 08, 15:01)
o ka dabar daryti?nauja pastiliaza?
verysad.gif

Suvyniok į plėvelę ir padėk porai valandėliui kambarioj temperatūroje pastovėti, pabrinks ir bus geras.
Atsakyti
QUOTE(rekaliuke @ 2010 11 08, 14:03)
Suvyniok į plėvelę ir padėk porai valandėliui kambarioj temperatūroje pastovėti, pabrinks ir bus geras.


Aciu, bandysiu taip ir padaryti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benski: 08 lapkričio 2010 - 14:24
Merginos, gal pabludot blink.gif 4 puslapius prikalbejot o apart Naito ir meljolos (kuriu man nerodo) tortu nera. Kiba nieko neveiket per savaitgali g.gif

Naitai,. tiesa, norejau pasakyt kad man labai patiko bendras torto ir nuotraukos fonas. Man ta felichitava spalva taip graziai atrodo, liuks. Pacio torto spalvos grazios, ir i zakliopkes man visai nepanasu tongue.gif

*****************************
Idesiu as torta, Naitai, jeigu vel isvarysiu, tai daugiau nebenesiu

Apacia su braskemis ir persikais, virsus su bananais

Vinipux'as ant debeselio
Danga pastilazas, zole ir debeseliai aisingas, figureles - marcipanas. Gal graziau atrodytu pastilazines, ne butu tokio blizgesio , bet kazkaip nelabai man kyla rankos daryti maziem vaikams akmenines figureles, ypac kai ju daug ir jos tokios didokos

user posted image

user posted image
Atsakyti

Vauuuuuuuu! Asseni, tortas wub.gif abaldiet možna

Vaikas net į monitorių sulindo, sakė, niekam, niekam tokio torto neleistų valgyt doh.gif
Atsakyti

Vaikas net į monitorių sulindo, sakė, niekam, niekam tokio torto neleistų valgyt doh.gif
[/quote]

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Dažnai čia pas jumis užsuku akių paganyti. Labai gražūs tortukai wub.gif
Atsakyti
Asseni wub.gif tortukas kaip iš pasakos, tokį tikrai gaila pjauti wub.gif
Atsakyti
Asseni wow wub.gif Savo nesąmonę po tokio šedevro net gėda dėti blush2.gif

Cipciuko medutis, MMg, decorgelis, šokoladiniai saldainiai, trupiniai smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti